0

To jest nowa/stara opcja na szukanie poklasku i poleceń.

1

Ty już znalazłaś? :d.

0

I to samo było w tamtym sezonie. Cou to najlepszy indywidualnie piłkarz w Barcelonie po Messim. Nie sprzedałbym go nawet za taką ofertę jak za Neymara.

2

To, może najlepiej zniszczymy miasta i zamiast bloków, to wstawimy leśne chatki i zasadźmy drzewa. Logika pewnych użytkowników mnie powala z nóg. Wtedy będzie prawdziwa równowaga ekologiczna.

1

Z pewnością jest więcej urodzeń, ale dużo patusiar robi teraz dzieci i tym właśnie powiększa się patologia. Znam conajmniej 5 koleżanek i to młodszych odemnie, co nie ma pojęcia o wychowywaniu dzieci, a jednak sobie zrobiło. Wogóle się tymi dziećmi nie zajmują oddają do dziadków i tyle.

1

Jakby taki dzik na Ciebie wleciał, to w najlepszym przypadku byś był tylko połamany. Ja właśnie widzę, że ty nie analizujesz tego co piszesz. Dużo trudniejsze jest schwytanie niż zabicie. Przestraszony/wściekły dzik jest niebezpieczny.

0

Można próbować schwytać dziki i przetransportować je głębiej do lasu, ale jest to bardziej niebezpieczne.

0

Porównanie z d**y za przeproszeniem. Porównujesz ciężarną kobietę do zwierzęcia.

1

Tak bronisz dzików, a jako pierwszy byś uciekał gdzie się da lub wskoczył na najbliższe drzewo. Jak dziki są niebezpieczne, to trzeba coś z nimi zrobić, a nie czekać aż komuś krzywdę zrobią.

0

A jakby zobaczyli dzika, to by się zesrali ze strachu i jako pierwsi by byli na drzewach.

0

Zależy jakiej wielkości ten kielon.

0

No, ten Vinicius za kilka lat będzie mega grajkiem. Z Leganes grał bardzo dobrze. Barcelona jeśli sprowadzi De Jonga i Rabiota, to można pożegnać się z Rakiticem i Alena będzie miał za mało okazji na pokazanie się.

0

Żart który pojawia się 1000 raz przestaje być śmieszny.

0

To był wstyd i kompromitacja zarządu. Mnie to już dawno nie śmieszy.

1

Żarty z Douglasem. Nie są już śmieszne, bo nawet nie miał minimalnego wpływu na te trofea.

6

Lepszy był Umtiti niż Stones, a teraz tak samo może być z Todibo i może być lepszy niż De Ligt.

0

No, jeśli to prawda, to ładnie go załatwiła. Widać, że kradzież się nie opłaca.

1

Turan był jednym z najlepszych zawodników Atletico, a to że u nas mu nie wyszło, to inna sprawa.

4

Żadnego, ale jak już musisz palić, to mniej szkodliwe są zwykłe.

0

Zależy też w jakim są wieku te dzieci, które uczysz.

0

Martwi jedynie, że się dzieje, to co w poprzednim sezonie, a chodzi mi o zajeżdżanie zawodników. Oby tylko nie odbiło się to znowu na LM. Mam nadzieje, że chciaż na ten PK, który Barca wygrywa rok w rok Valverde zdecyduje się na granie rezerwowym składem.

0

3 pkt na trudnym terenie. Tak, trudnym terenie, bo Getafe w tym sezonie gra bardzo dobrze w lidze. Łatwiej by dzisiaj się nam grało na Bernabeu.

0

Za to ty się znasz najbardziej. Cou może i grał sporo spotkań w karierze na skrzydle, ale nigdy nie był i nie będzie skrzydłowym. W Reprezentacji Brazylii nie dublował Neymara i grał za nim i za plecami Jesusa. To był ŚPO.

0

Nie znasz się na futbolu.

1

Powiem w stylu mojego wujka ostry mecz jak ch*j. Gdzie sędzia ma kartki? Zawodnicy Getafe z 4 razy faulują Arthura. Praktycznie mogli złamać nogę Stegenowi, kopią po głowie Messiego i O kartek.

0

To chyba nie oglądałeś wszystkich meczów w tym sezonie. Kilka razy się zdarzyło stracić Busiemu piłkę w 1 meczu w ten sposób. Jak nie jest w formie, to lepiej żeby takich rzeczy nie robił. 2-3 zawodników? Wystarczył 1 zawodnik i była groźna sytuacja w naszym polu karnym.

0

Dużo groźniej wygląda zabawa Busquetsa z piłką na 15-20 metrów przed polem karnym, a szczególnie jak nie jest w formie. Arthurowi ciężko odebrać piłkę i 3/4 zawodników go fauluje. Dużo bardziej mnie martwi forma Hiszpana niż Brazylijczyka.

1

Denis może trafić do jakiegoś przeciętniaka w PL, a na Napoli jest po prostu za słaby i tyle.

3

Denis nie ma żadnych atutów. Jedynie potrafi prowadzić piłkę. Podania na poziomie Ektraklasy, drybling bardzo słaby i strzał również. Pamiętam jak był porównywany do Asensio, a to jest jak porównywanie USA do Ukrainy militarnie. Asensio trochę przystopował w rozwoju, ale i tak zrobi dużo lepszą karierę od Suareza i nawet już zrobił. Zieliński to Polak dlatego się z niego nabijacie, bo jak Polak może być lepszy od Hiszpana?

5

Tylko, że Zieliński jest kilka dobrych kroków przed Hiszpanem i już coś udowodnił, a Denis w żadnym momencie kariery nie zbliżył się do poziomiu Piotrka.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?