2

Kadra ŚO na przyszły sezon w Barcelonie: Pique, Umtiti, Lenglet, Todibo, Murillo. Verma raczej po sezonie opuści klub. Murillo jak będzie dalej tak grał, to Barca go prawdopodobnie wykupi. Todibo to niewiadoma, ale podobno ma talent. Pique i Umtiti to podstawowa para stoperów. Lenglet bardzo dobrze zastępuje kontuzjowanego BigSama w tym sezonie. Gdzie miałby grać De Ligt? Może kupmy jeszcze Hummelsa, Van Dijka, Godina i Davida Luiz będzie na zapas?

0

PSG może i ma więcej kasy od nas, Realu czy Juve, ale ma ograniczone możliwości. Znowu sprowadzą kogoś za gruby szmal i będą musieli kogoś sprzedać przez FFP.

0

Lepiej postawić na kogoś ze szkółki (Miranda, Cucu). Klasowego zmiennika nie znajdziemy, a jak już to będzie za dobry na ławkę i za drogi. Niepotrzebnie sprzedawaliśmy Digne, bo jak grał to nigdy nie zawodził.

0

Tylko, że to mówił jak był młodszy, a teraz jest po 30. Dużo zawodników po 30 ma mniej sił na grę w każdym meczu i potrzebują więcej regeneracji. Messi jest potrzebny na Luty, Marzec, Kwiecień, Maj i Czerwiec (jakbyśmy grali w Finale LM). Mister napewno rozmawiał z Messim i wie, że Argentyńczyk nie może grać w każdym meczu. Dlatego lepiej żeby mniej grał w Pucharze i w mało ważnych meczach ligowych.

0

W Barcelonie nigdy obrońcy nie zarabiali dużo np Pique, który gra ponad 10 lat. Alves grał u nas 8 sezonów i też nie miał jakiejś gigantycznej pensji. Trochę i tak zarząd się ośmiesza, że chce dać Albie tyle ile zarabiał, bo ten przez ostatnie 2 sezony ma formę życia.

0

Dembele starczy 5-6 spotkań by wykręcić takie statystyki w dryblingu jakie Portugalczyk nie wykręci przez 35-40 spotkań. Ronaldo nigdy nie miał podjazdu pod tym względem do Messiego czy Neymara, ale był utrapieniem dla obrony przeciwnika, a teraz tacy stoperzy najgorzej grającej w obronie drużyny nie mają problemu mu zabrać piłki. Najśmiesznieje są te no look passy 5 metrów w bok do partnera.

0

W sezonie 2013 2014 też potrafił nawijać obrońców np z Schalke w 1/8 czy z Galatą w fazie grupowej, ale później już to robił dużo mniej, bo stracił dynamikę i tą szybkość. Jak na swoje lata dalej jest szybki, ale już mniej niż kiedyś i nie potrafi tego co w MU lub w Realu w pierwszych sezonach.

22

Barcelonie potrzeba jaj. Kiedyś był tylko Suarez i on walczył z Ramosem, a teraz Vidal i dodatkowo Boateng... Ramos ma w klasykach prze***ne.

0

Hahahs twarz Bartomeu mnie zawsze rozwala.

0

Serio? A widać, że bardziej to boli Real i ich część Madrytu.

7

Skąd ta pewność, że nie przyjdzie? Miał decyzje podjąć do środy.

5

Nawet Leganes się nie plują tak o tego gola jak Real i biała część Madrytu. Teraz jest VAR i jest sprawiedliwość więc trzeba pisać spiski i teorię, bo VAR nie może pomagać Realowi. Jakby był VAR w lidze już wcześniej, to Real nie wygrałby tego Mistrzostwa z 2017 roku.

0

Suarez też biega tak jakby się miał w każdym momencie wywalić. To może być kwestia butów.

0

Dobra. Od tego są lekarze, a nie "eksperci" z La Rambli.

1

Jakby Mbappe zagrał tak jak dzisiaj Dembele, to FIFA znowu by mu dawała miejsce w rankingu przed Messim. A jak Dembele zrobi coś niesamowitego, to są żarciki, że nie grał na konsoli i się wyspał.

2

Dembele miał dzisiaj 11 udanych dryblingów, a czytałem tutaj, że Mbappe jest dużo lepszy technicznie od Dembele, to ciekawe ile on ma na mecz udanych dryblingów 25-30?

0

Tylko na LL i PK na LM to za mało.

13

Malcom jest jak taki chłopiec na boisku szkolnym, którego żadna drużyna nie chciała, ale musiał trafić do jednej żeby było po równo. Piłkarze Barcy tak go właśnie traktują na boisku.

0

Wolałbym żeby to Suarez wypadł na te 3-4 tyg niż Dembele, który miał u nas właśnie teraz życiową forme.

0

Rakitic na bronienie wyniku? XD

1

Bardziej mnie zaskoczyło, to że Rakitic nie gra niż to, że Messi nie gra.

0

Aktualnie Dembele, ale w tamtym sezonie lepszy był Sane.

0

Właśnie ma bardzo dobrą technikę, bo mimo takiej szybkości trzyma piłkę blisko nogi, a takiemu sporo wolniejszemu Suarezowi piłka odskakuje i to przy 3/4 akcjach, a nikt nie mówi, że Luis ma słabą technikę, wręcz przeciwnie.

1

To wszystko poszło w świat mamy 1/4 finałów i tyle. Było 48 godzin do skarg? Było. Jakiś Madrycki brukowiec ogłosił to dzień przed rewanżem, a bez tego to nie było by żadnej sprawy, bo nawet by o tym nie wiedzieli.

6

Dembele jest o 10 lat młodszy od Suareza i Messiego, a to w świecie piłkarskim jest duża różnica. Tamta dwójka już się prywatnie ustatkowała np żony i dzieci, a Dembele na to ma jeszcze czas, bo jest młody. Neymar mimo tego, że był tylko 5 lat młodszy cały czas sprawiał wrażenie jakby był dużo więcej młodszy zarówno z zachowania jak i z życia prywatnego.

0

Janusz Tracz.

0

Romero powołuje się na gazetę, która nic nie wie? Ciekawe.

2

Zasada dwóch. Czyli Uczeń El Jarek i Mistrz Klatus.

6

Przecież ten pucharek jest nic nie warty według kibiców Realu. Więc dlaczego tak się denerwują?

4

Na tej stronie nie ma ważnych i mniej ważnych użytkowników.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?