Kadra ŚO na przyszły sezon w Barcelonie: Pique, Umtiti, Lenglet, Todibo, Murillo. Verma raczej po sezonie opuści klub. Murillo jak będzie dalej tak grał, to Barca go prawdopodobnie wykupi. Todibo to niewiadoma, ale podobno ma talent. Pique i Umtiti to podstawowa para stoperów. Lenglet bardzo dobrze zastępuje kontuzjowanego BigSama w tym sezonie. Gdzie miałby grać De Ligt? Może kupmy jeszcze Hummelsa, Van Dijka, Godina i Davida Luiz będzie na zapas?
PSG może i ma więcej kasy od nas, Realu czy Juve, ale ma ograniczone możliwości. Znowu sprowadzą kogoś za gruby szmal i będą musieli kogoś sprzedać przez FFP.
Lepiej postawić na kogoś ze szkółki (Miranda, Cucu). Klasowego zmiennika nie znajdziemy, a jak już to będzie za dobry na ławkę i za drogi. Niepotrzebnie sprzedawaliśmy Digne, bo jak grał to nigdy nie zawodził.
Tylko, że to mówił jak był młodszy, a teraz jest po 30. Dużo zawodników po 30 ma mniej sił na grę w każdym meczu i potrzebują więcej regeneracji. Messi jest potrzebny na Luty, Marzec, Kwiecień, Maj i Czerwiec (jakbyśmy grali w Finale LM). Mister napewno rozmawiał z Messim i wie, że Argentyńczyk nie może grać w każdym meczu. Dlatego lepiej żeby mniej grał w Pucharze i w mało ważnych meczach ligowych.
W Barcelonie nigdy obrońcy nie zarabiali dużo np Pique, który gra ponad 10 lat. Alves grał u nas 8 sezonów i też nie miał jakiejś gigantycznej pensji. Trochę i tak zarząd się ośmiesza, że chce dać Albie tyle ile zarabiał, bo ten przez ostatnie 2 sezony ma formę życia.
Dembele starczy 5-6 spotkań by wykręcić takie statystyki w dryblingu jakie Portugalczyk nie wykręci przez 35-40 spotkań. Ronaldo nigdy nie miał podjazdu pod tym względem do Messiego czy Neymara, ale był utrapieniem dla obrony przeciwnika, a teraz tacy stoperzy najgorzej grającej w obronie drużyny nie mają problemu mu zabrać piłki. Najśmiesznieje są te no look passy 5 metrów w bok do partnera.
W sezonie 2013 2014 też potrafił nawijać obrońców np z Schalke w 1/8 czy z Galatą w fazie grupowej, ale później już to robił dużo mniej, bo stracił dynamikę i tą szybkość. Jak na swoje lata dalej jest szybki, ale już mniej niż kiedyś i nie potrafi tego co w MU lub w Realu w pierwszych sezonach.
Nawet Leganes się nie plują tak o tego gola jak Real i biała część Madrytu. Teraz jest VAR i jest sprawiedliwość więc trzeba pisać spiski i teorię, bo VAR nie może pomagać Realowi. Jakby był VAR w lidze już wcześniej, to Real nie wygrałby tego Mistrzostwa z 2017 roku.
Jakby Mbappe zagrał tak jak dzisiaj Dembele, to FIFA znowu by mu dawała miejsce w rankingu przed Messim. A jak Dembele zrobi coś niesamowitego, to są żarciki, że nie grał na konsoli i się wyspał.
Dembele miał dzisiaj 11 udanych dryblingów, a czytałem tutaj, że Mbappe jest dużo lepszy technicznie od Dembele, to ciekawe ile on ma na mecz udanych dryblingów 25-30?
Malcom jest jak taki chłopiec na boisku szkolnym, którego żadna drużyna nie chciała, ale musiał trafić do jednej żeby było po równo. Piłkarze Barcy tak go właśnie traktują na boisku.
Właśnie ma bardzo dobrą technikę, bo mimo takiej szybkości trzyma piłkę blisko nogi, a takiemu sporo wolniejszemu Suarezowi piłka odskakuje i to przy 3/4 akcjach, a nikt nie mówi, że Luis ma słabą technikę, wręcz przeciwnie.
To wszystko poszło w świat mamy 1/4 finałów i tyle. Było 48 godzin do skarg? Było. Jakiś Madrycki brukowiec ogłosił to dzień przed rewanżem, a bez tego to nie było by żadnej sprawy, bo nawet by o tym nie wiedzieli.
Dembele jest o 10 lat młodszy od Suareza i Messiego, a to w świecie piłkarskim jest duża różnica. Tamta dwójka już się prywatnie ustatkowała np żony i dzieci, a Dembele na to ma jeszcze czas, bo jest młody. Neymar mimo tego, że był tylko 5 lat młodszy cały czas sprawiał wrażenie jakby był dużo więcej młodszy zarówno z zachowania jak i z życia prywatnego.
2
Kadra ŚO na przyszły sezon w Barcelonie: Pique, Umtiti, Lenglet, Todibo, Murillo. Verma raczej po sezonie opuści klub. Murillo jak będzie dalej tak grał, to Barca go prawdopodobnie wykupi. Todibo to niewiadoma, ale podobno ma talent. Pique i Umtiti to podstawowa para stoperów. Lenglet bardzo dobrze zastępuje kontuzjowanego BigSama w tym sezonie. Gdzie miałby grać De Ligt? Może kupmy jeszcze Hummelsa, Van Dijka, Godina i Davida Luiz będzie na zapas?
0
PSG może i ma więcej kasy od nas, Realu czy Juve, ale ma ograniczone możliwości. Znowu sprowadzą kogoś za gruby szmal i będą musieli kogoś sprzedać przez FFP.
0
Lepiej postawić na kogoś ze szkółki (Miranda, Cucu). Klasowego zmiennika nie znajdziemy, a jak już to będzie za dobry na ławkę i za drogi. Niepotrzebnie sprzedawaliśmy Digne, bo jak grał to nigdy nie zawodził.
0
Tylko, że to mówił jak był młodszy, a teraz jest po 30. Dużo zawodników po 30 ma mniej sił na grę w każdym meczu i potrzebują więcej regeneracji. Messi jest potrzebny na Luty, Marzec, Kwiecień, Maj i Czerwiec (jakbyśmy grali w Finale LM). Mister napewno rozmawiał z Messim i wie, że Argentyńczyk nie może grać w każdym meczu. Dlatego lepiej żeby mniej grał w Pucharze i w mało ważnych meczach ligowych.
0
W Barcelonie nigdy obrońcy nie zarabiali dużo np Pique, który gra ponad 10 lat. Alves grał u nas 8 sezonów i też nie miał jakiejś gigantycznej pensji. Trochę i tak zarząd się ośmiesza, że chce dać Albie tyle ile zarabiał, bo ten przez ostatnie 2 sezony ma formę życia.
0
Dembele starczy 5-6 spotkań by wykręcić takie statystyki w dryblingu jakie Portugalczyk nie wykręci przez 35-40 spotkań. Ronaldo nigdy nie miał podjazdu pod tym względem do Messiego czy Neymara, ale był utrapieniem dla obrony przeciwnika, a teraz tacy stoperzy najgorzej grającej w obronie drużyny nie mają problemu mu zabrać piłki. Najśmiesznieje są te no look passy 5 metrów w bok do partnera.
0
W sezonie 2013 2014 też potrafił nawijać obrońców np z Schalke w 1/8 czy z Galatą w fazie grupowej, ale później już to robił dużo mniej, bo stracił dynamikę i tą szybkość. Jak na swoje lata dalej jest szybki, ale już mniej niż kiedyś i nie potrafi tego co w MU lub w Realu w pierwszych sezonach.
22
Barcelonie potrzeba jaj. Kiedyś był tylko Suarez i on walczył z Ramosem, a teraz Vidal i dodatkowo Boateng... Ramos ma w klasykach prze***ne.
0
Hahahs twarz Bartomeu mnie zawsze rozwala.
0
Serio? A widać, że bardziej to boli Real i ich część Madrytu.
7
Skąd ta pewność, że nie przyjdzie? Miał decyzje podjąć do środy.
5
Nawet Leganes się nie plują tak o tego gola jak Real i biała część Madrytu. Teraz jest VAR i jest sprawiedliwość więc trzeba pisać spiski i teorię, bo VAR nie może pomagać Realowi. Jakby był VAR w lidze już wcześniej, to Real nie wygrałby tego Mistrzostwa z 2017 roku.
0
Suarez też biega tak jakby się miał w każdym momencie wywalić. To może być kwestia butów.
0
Dobra. Od tego są lekarze, a nie "eksperci" z La Rambli.
1
Jakby Mbappe zagrał tak jak dzisiaj Dembele, to FIFA znowu by mu dawała miejsce w rankingu przed Messim. A jak Dembele zrobi coś niesamowitego, to są żarciki, że nie grał na konsoli i się wyspał.
2
Dembele miał dzisiaj 11 udanych dryblingów, a czytałem tutaj, że Mbappe jest dużo lepszy technicznie od Dembele, to ciekawe ile on ma na mecz udanych dryblingów 25-30?
0
Tylko na LL i PK na LM to za mało.
13
Malcom jest jak taki chłopiec na boisku szkolnym, którego żadna drużyna nie chciała, ale musiał trafić do jednej żeby było po równo. Piłkarze Barcy tak go właśnie traktują na boisku.
0
Wolałbym żeby to Suarez wypadł na te 3-4 tyg niż Dembele, który miał u nas właśnie teraz życiową forme.
0
Rakitic na bronienie wyniku? XD
1
Bardziej mnie zaskoczyło, to że Rakitic nie gra niż to, że Messi nie gra.
0
Aktualnie Dembele, ale w tamtym sezonie lepszy był Sane.
0
Właśnie ma bardzo dobrą technikę, bo mimo takiej szybkości trzyma piłkę blisko nogi, a takiemu sporo wolniejszemu Suarezowi piłka odskakuje i to przy 3/4 akcjach, a nikt nie mówi, że Luis ma słabą technikę, wręcz przeciwnie.
1
To wszystko poszło w świat mamy 1/4 finałów i tyle. Było 48 godzin do skarg? Było. Jakiś Madrycki brukowiec ogłosił to dzień przed rewanżem, a bez tego to nie było by żadnej sprawy, bo nawet by o tym nie wiedzieli.
6
Dembele jest o 10 lat młodszy od Suareza i Messiego, a to w świecie piłkarskim jest duża różnica. Tamta dwójka już się prywatnie ustatkowała np żony i dzieci, a Dembele na to ma jeszcze czas, bo jest młody. Neymar mimo tego, że był tylko 5 lat młodszy cały czas sprawiał wrażenie jakby był dużo więcej młodszy zarówno z zachowania jak i z życia prywatnego.
0
Janusz Tracz.
0
Romero powołuje się na gazetę, która nic nie wie? Ciekawe.
2
Zasada dwóch. Czyli Uczeń El Jarek i Mistrz Klatus.
6
Przecież ten pucharek jest nic nie warty według kibiców Realu. Więc dlaczego tak się denerwują?
4
Na tej stronie nie ma ważnych i mniej ważnych użytkowników.