0

Nie lekceważ Barcelony. City Guardioli już kiedyś od nas lanie w LM dostało, a wtedy też mieliśmy mieć z nimi kłopoty. Nie jesteś godny bycia kibicem takiego klubu z tym podejściem. Kibic Barcelony nie wystawia nigdy białej flagi.

0

Jak będzie kompromitacja w LM, tak jak w tamtym sezonie, to Valverde odejdzie.

0

Dembele za Suareza, Malcom za Rakitica i poprawa napewno będzie.

1

Z taką pomocą będą problemy z Lyonem.

5

Coutinho gra na skrzydle. Beton w pomocy i dwóch skrzydłowych siedzi na ławce.

0

Trochę mnie ten awatar rozprasza i chyba nie tylko mnie:)

0

To Suarez na 100 takich sytuacji na pewno 98 napewno nie wsadza gola, ale w dużo trudniejszych już tak.

0

Tak z ciekawości, to jesteś Ty na tym awatarze?:D

0

Suarez miał to samo z Espanyolem. Z dużo łatwiejszej sytuacji nie strzelił, a później załadował gola kolejki. On już miał tak wiele razy u nas.

0

Podobno jego występ z Realem w 1/8 stoi pod znakiem zapytania. Oby jednak zagrał, bo to duża strata przed tak ważnym meczem.

0

Najpiękniejsza zaraz po Bjorgen :D

0

Tutaj na La Rambli narzeka się często na wszystko. Pewni użytkownicy La Rambli zachowują się jak kobieta przy okresie.

1

Jakby Dembele nie złapał kontuzji byłby pewnie przed Cillessenem i możliwe, że przed Semedo.

1

Dobra kobitka jest w tej reklamie, ale nie pamiętam gdzie ją widziałem :)

6

Od strzelania jest ktoś inny. Nie oznacza wcale, że będzie strzelał tyle, co Paulinho. Brazylijczyk miał większy ciąg na bramkę.

1

Może Ci goście z tej reklamy szykują Cover z Lady Pank.

0

8 Mistrzostwo z rzędu, to jeszcze lepiej :)

0

A ja myślę, że Jakub Wawrzyniak, bo przecież grał w Legi i nawet przez jaki czas w Rosji :)

0

Owszem porównałem, ale chciałem pokazać, że bardzo ciężko porównywać, bo to są inne czasy. Poza tym użytkownik Nano22 wspomniał, że Pep pracował wcześniej z rezerwami i miał trochę łatwiej niż Enrique czy teraz Ernesto.

1

BVB by wolało sprzedać Dembele za niższą kwotę do Bayernu niż za znacznie wyższą do nas. Pewnie i tak by tam trafił jakbyśmy go nie kupili lub do PSG.

4

PSG wylało na Verattiego kubeł lodowatej wody. Co jak co, ale PSG jest dużo bardziej uparte niż Liverpool czy BVB. Rabiot to akurat dobry piłkarz, ale Valverde uświadomił wiele osób, że lepiej stawiać na Aleñe i chwała mu za to.

1

Nie można porównywać tego, co było 8-10 lat temu do tego co jest teraz.

0

Nie często się z Tobą zgadzam, ale masz rację. Grimaldo był nawet słabszy od Dignea, a co dopiero od Alby. Thiago mógł kiedyś być u nas pomocnikiem pierwszego składu, ale wolał odejść, bo twierdził, że mało gra, a grał sporo. Valverde w tym sezonie stawia na Aleñe i możliwe, że postawi na Mirandę, ale dla niektórych lepiej żebyśmy grali 3/4 składu młodymi i nic nie wygrywali.

8

Lepiej dać szansę Mirandzie.

6

Śmieszne jest przywoływanie za każdym razem czasów Pepa w stawianiu na wychowanków. Xavi wszedł na najwyższy poziom w wieku 27-28 lat. Iniesta też najmłodszy nie był. Pep może się poszczycić tym, że postawił na Busquetsa, Pedro czy wracającego Pique z United. Dużo wychowanków niewypaliło na których stawiał (Bojan, Fontas, Muniesa, Tello, Cuenca głównie przez kontuzję, jeszcze kilku by się znalazło). Valverde ma postawić odrazu na Mirandę i Puiga, bo ktoś tak chce? I tak ostatnio dobrze zrobił, bo odrzucił Rabiota i woli stawiać na Aleñe, który może dostajie szansę z Bilbao. Przywoływanie czasów Guardioli jest nie na miejscu.

1

Akurat podał zawodników mających 24/23 lata, którzy teraz dopiero dostali szansę i pisze głupoty.

0

Llorente i Regulion są starsi niż Miranda, Puig czy nawet Aleña(98rocznik). Llorente już ma 24 lata, a Regulion 23 i dopiero teraz zaczął coś tam pogrywać. Real jedynie postawił na młodziutkiego Viniciusa za którego zapłacili miliony. Miranda jest rocznikowo prawie 4 lata młodszy niż Reguilon i miałby grać w Barcy tyle, co Reguilon w Realu?

0

Pomyliło Ci się chyba z Rabiotem :)

4

Upadek La Massi najwyżej, bo taki klub jak Barca nigdy nie upadnie.

0

Na Bernabeu wyjdziemy w praktycznie najmocniejszym w składzie. Niestety bez Arthura, ale zagra Messi i Dembele.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?