0

To wszystkiego najlepszego, a które to już urodziny? :D

1

Zwykły zabobon. Codziennie umiera mnóstwo osób na świecie. Równie dobrze mogę powiedzieć, że jak Messi strzelił gola z rzutu karnego Realowi w Grudniowym El Clasico z 2017, to za 2 dni zmarł mój sąsiad.

1

Skoro bucowatość Ibry lubisz, to co Tobie przeszkadza styl Grabary? Nie lubisz go, bo wypowiada się w ten sposób jako Polak? Ibrze wolno, bo jest Szwedem?

0

Szczęśliwie zdobyte LM właśnie zaprzeczają temu, że jest to największy klub w historii. Ten Real co wygrywał LM w ostatnich latach nie ma podjazdu do Barcy Guardioli czy Enrique z pierwszego sezonu.

1

W sumie nie obraziłbym się jakby Barca wygrała w brzydkim stylu LM, ale jednak bym wolał bez wsparcia arbitrów.

3

Kilka szczęśliwie wygranych LM nic nie zmieniło. Oni dalej mają kompleksy do wielkiej Barcelony i tyle.

6

Barcelona jest większym klubem od Realu i to nie ma żadnych wątpliwości. Real przez ostatnie lata to maskował wygrywając LM. Kiedy ostatnio z nami wygrali w lidze? W lidze z nimi reguralnie wygrywamy. Oni nawet nie potrafili wygrać z nami w LL wygrywając te rozgrywki 2 lata temu. Już nie wspomnę o tych pogromach na nich. Nie pamiętam kiedy ostatnio wygrali różnicą 3 goli.

0

Ale go porobił.

0

Dobrze, że Suarez zszedł niech odpocznie.

0

Na tyle podań ile otrzymał na swoją strone i tak dużo zrobił. Powinien wejść Coutinho za Rakitica, a za Roberto Arthur.

0

Prędzej jak bimber, który ma 6 %. Już wolę Tyskie/Żubra lub Żywca Portera, ale jak wypiję więcej niż 3, to trochę kopie.

5

Te dziewczyny to patologia, a jeszcze większa patologia, to ludzie,
którzy się tym zachwycają. Czemu jedna i drugq z nich nie spróbuje swoich sił z zawodową zawodniczką? Dostała by lanie i by się jej odechciało.

1

Komentarz usunięty

0

Nie porównuj tego czegoś do rodziców :d

1

I tak pewnie będą się szarpać za włosy i paznokciami drapać. Szkoda, że któraś z nich się nie sprawdzi z Joanną Jędrzejczyk.

0

Conte miał jaja, a i tak to nie pomogło, bo Romek go wykopał ma zbity pysk. Chelsea brakuje zawodników liderów tam poza Luizem, Azpilucetą, Caballero Hazardem czy Wilianem, grają sami młodzi. Kiedyś grali Drogba, Cole, Cech, Terry czy Lampard i młodsi czuli do nich szacunek, a teraz niema takich liderów.

0

Najlepsze ujęcie tej całej sytuacji.

2

Sędziowie z La Liga się jeszcze bardziej ośmieszają z używaniem VARu, bo ślepi to zawsze byli, ale nie mogli sprawdzić powtórek, a teraz nawet z systemem gdzie mają wszystko czarne na białym odwalają cyrk.

2

Bojan nie miał psychiki by grać w takim klubie. Został za wcześnie wyrzucony na wody i to nie przez Guardiole. Nie miał nawet 18 lat, a już oczekiwali od niego Bóg wie czego.

1

Żaden piłkarz nie może być ponad trenerem. Nawet jakby trenerem był Zbyszek z pod monopolowego, to nie można go nie słuchać.

0

Sarri chciał wpuścić Caballero na karne, a tamten nie chciał zejść.

0

To samo, ale w LM.

1

Kepa walczy o tytuł dzbana roku. Powinen z 6-7 meczów posiedzieć na ławie za to zachowanie.

0

To przyjdą lata posuchy i może wreszcie będziecie wdzięczni za to, co było przez te 20 lat, bo bez przerwy jest narzekanie.

0

Może ja schudnę 20 kg i wezmę się za ten sport, to nie jest wykluczone. :D

0

Już po Małyszu miał być koniec...

4

Sevilla nie dała rady grać z nami 90 minut na pełnym gazie i gdzieś 60 minucie złapali zadyszkę. Jednak na kluby, które lepiej atakują potrzebujemy Semedo, bo Hiszpan może nie dawać rady z szybkimi skrzydłowymi. Ja go sobie nie potrafię wyobrazić w Ćwierćfinale lub Półfinale jakbyśmy trafili na PSG lub City. Neymar, Sane czy Mbappe by niego wiatrak robili.

0

Suarez do zmiany.

0

W sumie mogli zadzwonić na Policje i starszy pan by się ogarnął lub odjechać. Takiej starszej osoby nie da się przegadać coś na ten temat wiem.

0

Prędzej Stoch będzie w czołówce niż Peier 1.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?