Ja jednak wolę LM niż jego kolejnego złotego buta. PSG już nie walczy o LM, więc Mbappe może grać cały czas, a Barca walczy i Messiemu jest potrzebny odpoczynek.
Trudno oczekiwać po nim tego, co po Alvesie kiedyś i tego, co po Albie teraz na lewej stronie. Alba po lewej ma Coutinho, Suareza,
Arthura i Messi go tam często uruchomi, a Semedo jest sam, bo Messi gra 90% spotkania w środku i bardzo mało go widać na skrzydle.
Miał płakać? Ja też bym się śmiał jakbym oglądał taką walkę. Poza tym ta walka nie powinna się odbyć, bo to zupełnie inna kategoria wagowa. 20 kg u kobiet to za duża różnica i jeszcze wzrost. Ta cała Linkiewicz musiała to wygrać, bo jakby przegrała, to skończyłba by się jej kariera w internecie.
Jeśli by przeprosił i zmniejszył zarobki, to może do nas przyjść, ale przez to odszedł by Suarez i nici z transferu Jovicia, który by był szykowany jak następca Urugwajczyka.
Bo on caly czas jest sztywny, sfrustrowany. 90% komentarzy takich ma i myślę, że Pedeudo mu dobrze odpisał. Nie jest zwolennikiem odpowiadania w ten sposób, ale dla Mario można zrobić wyjątek.
Ogólnie jest lepszy w obronie i tyle. Pique w TOP formie nie da się przejść, a Ramos nawet w świetnej formie był ośmieszany przez jakiegoś zawodnika byle Celty.
Puyol w swoich najlepszych latach nigdy nie był nr1. Swoją markę wyrobił dzięki waleczności i tym, że był świetnym kapitanem. Porównując top formę to Pique jest lepszy od Puyola, a co dopiero od Ramosa.
De Ligt nie jest kapitanem Holandii, bo jest nim Van Dijk, ale masz rację. 19 letni stoper, najlepszy młodego pokolenia ma siedzieć na ławie, bo Pique potrzebuje kilka miesięcy by złapać formę?
W naszym przypadku, to nie będzie takiego czegoś jak rok temu jeśli zaklepiemy Jovicia i De Ligta przed okienkiem, ale będzie tylko do kupna LO i sprzedania zawodników.
Będzie problem z kolejnym podpisaniem umowy, bo 3 miesiące to taki okres, że najlepiej pracować bez żadnej przerwy zdrowotnej. No, ale jeśli szef jest wyrozumiały, to zrozumie, że zdrowie jest najważniejsze.
Jak dostaniemy kwotę 70 mln Euro lub więcej za 31 letniego piłkarza, to logiczne, że odejdzie. Idiotyczna jest rywalizacja 4 pomocników na 1 pozycji, gdzie pozostałe 2 pozycje w pomocy są nietykalne. Arthur, Aleña, Vidal i De Jong mają rywalizować o 1 pozycje, a Rakitic i Busquets mogą się opier***ać? Jak były czasy Lucho, to tak było, bo kto miał z nimi wygrać rywalizację Turan, Gomes czy Denis?
Sezon 2016 2017 był prawie tak słaby jak za Martino. Widać było, że Lucho się wypala. Kompromitacja w pierwszym meczu z PSG i cud w rewanżu. W Ćwierćfinale baty od Juve i bye bye LM. Przegrana Liga. Mimo lepszego ataku, bo był Neymar i młodszy Luis, to samo MSN nie dało rady nas zaprowadzić po LM. Sezon 2016 2017 to kicha.
2
Ja jednak wolę LM niż jego kolejnego złotego buta. PSG już nie walczy o LM, więc Mbappe może grać cały czas, a Barca walczy i Messiemu jest potrzebny odpoczynek.
3
Trudno oczekiwać po nim tego, co po Alvesie kiedyś i tego, co po Albie teraz na lewej stronie. Alba po lewej ma Coutinho, Suareza,
Arthura i Messi go tam często uruchomi, a Semedo jest sam, bo Messi gra 90% spotkania w środku i bardzo mało go widać na skrzydle.
0
Miał płakać? Ja też bym się śmiał jakbym oglądał taką walkę. Poza tym ta walka nie powinna się odbyć, bo to zupełnie inna kategoria wagowa. 20 kg u kobiet to za duża różnica i jeszcze wzrost. Ta cała Linkiewicz musiała to wygrać, bo jakby przegrała, to skończyłba by się jej kariera w internecie.
0
Kto chce ogląda, a kto nie chce nie ogląda.
2
Tak, bo Borek potrzebuje HIV czy innego syfa od nich. Może Godlewska niema jakiegoš syfa, ale co do Linkiewicz nie jestem pewien.
0
Serio, interesujesz się jakąś patusiarą?
0
Jeśli by przeprosił i zmniejszył zarobki, to może do nas przyjść, ale przez to odszedł by Suarez i nici z transferu Jovicia, który by był szykowany jak następca Urugwajczyka.
0
Oby nie.
1
Bo on caly czas jest sztywny, sfrustrowany. 90% komentarzy takich ma i myślę, że Pedeudo mu dobrze odpisał. Nie jest zwolennikiem odpowiadania w ten sposób, ale dla Mario można zrobić wyjątek.
0
Buffon Alves Pique Maldini Carlos Xavi Zidane Iniesta Ronaldo Messi C.Ronaldo
0
Za 2 lata się obudzimy z 34 letnim kończącym karierę Pique.
0
Ma straszne zniżki formy, ale jak gra np tak jak teraz, to jest jednym z najlepszych ŚO.
1
Villa jest akurat najlepszym.
0
Ogólnie jest lepszy w obronie i tyle. Pique w TOP formie nie da się przejść, a Ramos nawet w świetnej formie był ośmieszany przez jakiegoś zawodnika byle Celty.
0
Puyol w swoich najlepszych latach nigdy nie był nr1. Swoją markę wyrobił dzięki waleczności i tym, że był świetnym kapitanem. Porównując top formę to Pique jest lepszy od Puyola, a co dopiero od Ramosa.
0
Jak Pique będzie gorszy, to logiczne, że go młody powinien wygryść ze składu.
2
Już wam mówiłem dyskusję z tym użytkowinikiem nie mają sensu. On i tak swoje wie :)
6
De Ligt nie jest kapitanem Holandii, bo jest nim Van Dijk, ale masz rację. 19 letni stoper, najlepszy młodego pokolenia ma siedzieć na ławie, bo Pique potrzebuje kilka miesięcy by złapać formę?
0
Jeśli tutaj będą łykać jakieś pierdoły o powrocie Neymara tutaj, to tak będzie.
0
W naszym przypadku, to nie będzie takiego czegoś jak rok temu jeśli zaklepiemy Jovicia i De Ligta przed okienkiem, ale będzie tylko do kupna LO i sprzedania zawodników.
0
Będzie problem z kolejnym podpisaniem umowy, bo 3 miesiące to taki okres, że najlepiej pracować bez żadnej przerwy zdrowotnej. No, ale jeśli szef jest wyrozumiały, to zrozumie, że zdrowie jest najważniejsze.
0
A co masz do Portugalskiego? Jeśli chodzi o całokształt kariery jest lepszy od Brazylijskiego.
0
Messi, Iniesta, Xavi, Zidane i Cristiano Ronaldo.
0
Jak takie argumenty wystawiasz, to dalsza dyskusja niema sensu, bo to nie są argumenty.
0
Ciekawe o którym sezonie mówisz? Teraz ty chyba kłamiesz. Jeśli tak było to tylko pokazuje, że Valverde faworyzuje Rakitica.
2
Jak dostaniemy kwotę 70 mln Euro lub więcej za 31 letniego piłkarza, to logiczne, że odejdzie. Idiotyczna jest rywalizacja 4 pomocników na 1 pozycji, gdzie pozostałe 2 pozycje w pomocy są nietykalne. Arthur, Aleña, Vidal i De Jong mają rywalizować o 1 pozycje, a Rakitic i Busquets mogą się opier***ać? Jak były czasy Lucho, to tak było, bo kto miał z nimi wygrać rywalizację Turan, Gomes czy Denis?
1
Wymień poza doświadczeniem w czym Rakitic jest lepszy od De Jonga.
0
Austria i tak później zacznie wygrywać i będą z nami walczyć o pierwsze miejsce. Lepiej żebyśmy im odjechali.
0
Co nie zmienia faktu, że bez tych zawodników nie byłoby MŚ.
1
Sezon 2016 2017 był prawie tak słaby jak za Martino. Widać było, że Lucho się wypala. Kompromitacja w pierwszym meczu z PSG i cud w rewanżu. W Ćwierćfinale baty od Juve i bye bye LM. Przegrana Liga. Mimo lepszego ataku, bo był Neymar i młodszy Luis, to samo MSN nie dało rady nas zaprowadzić po LM. Sezon 2016 2017 to kicha.