Włašnie to mnie dziwi, że tak obrośli w piórka kibice Liverpoolu. Liverpool od lat nic poważnego nie wygrał. Ba! Tracili w frajerski sposób tytuły np w 2014. Barca wygrywała dużo więcej tytułów i dużo kibiców dalej pisze o pokorze.
Ja liczyłem na 2-0 lub nawet skromne 1-0 i bardzo ciężki rewanż na Anfield. Oczywiście rewanż będzie ciężki, ale nie chce mi się wierzyć, że Barca na Anfield czegoś nie wsadzi, a szczególnie jak Liverpool będzie musiał grać dużo bardziej ofensywniej niż na Camp Nou. Według mnie Barca może również wygrać w rewanżu.
Ludzię nie mogą się przyzwyczaić do nowej Barcelony Valverde i gadają od rzeczy. Kolega wczoraj wyliczał setkę Salaha i nawet tą sytuacje Mane gdzie ciężko było uderzyć lepiej lub strzał Milnera. Dziwne że nie wyliczył w końcówce setek Barcy na 4-0 i 5-0.
Bayern jedynie miał pół-okazje Lewandowskiego i powinni dostać od nas więcej niż 3-0. Setka Suareza sam na sam z Neuerem i świetna okazja Neymara gdzie Bernat chyba szczęśliwie odbił piłkę, która leciała do bramki. Na Anfield powinniśmy zagrać tak jak z Bayernem w rewanżu i będzie dobrze.
Wiadomo, że obrońca może taką sytuacje przegrać, ale nie może swojej drużyny zapędzać w kozi róg ciągłym cofaniem się, bo to jest przeciwko takim drużyną jak Barca samobójstwo.
Van Dijk to bardzo dobry stoper, ale jest jednak trochę przeceniany. Niby go jeszcze w tym sezonie żaden zawodnik nie przedryblował, ale on w 3/4 sytuacjach się cofa i to jest niemożliwe. Przez to jego cofanie się Liverpool jest bardziej zagrożony niż jakby próbował zmierzyć się z atakującym. Messi dzięki temu miał dużo swobody zagrać czy to do Semedo na prawo lub ma lewo do Alby czy Coutinho. Zwykle wychodził tylko w sytuacjach, które były łatwe do wygrania. Stoper musi podejmować więcej ryzyka i Pique jest włašnie takim graczem. Według mnie Hiszpan zagrał lepiej niż Van Dijk i jest lepszym obrońcą od niego.
Dembele dał dramatycznie słabą zmiane i z tym się zgadzam, bo powinien zapytać Alissona jak mu tą piłkę zapakować do bramki, ale Coutinho grał dobrze i szczególnie podobały mi się jego klepki. Miał straty, ale grał lepiej niż Styczniu czy Lutym. Według niektórych żeby pomocnik zagrał dobry mecz musiałby strzelić bramkę i mieć hat trick asyst
Przeciętny Angielski obywatel w Polsce by był zaliczany do menela i brudasa. W Polsce też tacy są, ale jeszcze nigdy nie widziałem czegoś takiego jak właśnie tam, a w kilku krajach byłem. To wstyd, bo ten kraj ma dalej Monarchie.
Różnica jest taka, że Messi może się cofnąć do pomocy i różnica w środku pola jest jeszcze większa. Jednak mam nadzieję, że pomocnicy typu Arthur zrobią u nas różnice i Messi nie będzie musiał się aż tyle cofać.
W City Guardiola nie dałby sobie wejść na głowę, tak samo było w Bayernie czy w Barcy, a PSG zatrudnia takich trenerów dopasowanych pod zawodników. Taki Neymar nie miał respektu przed Emerym i nie ma przed Tuchelem. Ma mieć szacunek do trenera, który przed odejściem z Borussi pokłócił się z połową kadry?
Obecna kadra Holandii mimo wielu świetnych, młodych zawodników, to wielka niewiadoma na turniejach międzynarodowych roczniki 97-99 nie grały jeszcze na żadnym wielkim turnieju, bo ich Reprezentacji nie było na ostatnich turniejach. Zresztą i tak jest łatwiej wygrać LM niż MŚ, bo na MŚ jeden błąd może kosztować odpadnięcie z rozgrywek, a w LM jest rewanż.
Według mnie Barca, to "mały Juventus" swojej ligi, bo przegrywaliśmy ligę w 2014 i 2017 roku przez błędy sędziowskie, a tak to bylibyśmy dominatorem swojej ligi tak jak Bayern czy Juve. Wystarczy zobaczyć z jaką łatwością zdobywamy w ostatnich 5 latach PK i jak gonimy Real w Majstrach. Kiedyś Królewscy mieli o kilkanaście tytułów więcej, a teraz 10 lat i ich przegonimy.
Ja tam wolę poczekać aż się zacznie nowy sezon. Będzie można ocenić pracę Zidane połowie następnego sezonu. On wrócił do Realu skompromitowanego i nasyconego sukcesami z poprzednich sezonów. Z tamtej kadry trzeba się pozbyć conajmniej 5 zawodników i kupić nowych. Ten sezon był spisany na straty za nim wrócił i nie można oceniać.
0
A gdzie Aguero? On ma 11.
4
Włašnie to mnie dziwi, że tak obrośli w piórka kibice Liverpoolu. Liverpool od lat nic poważnego nie wygrał. Ba! Tracili w frajerski sposób tytuły np w 2014. Barca wygrywała dużo więcej tytułów i dużo kibiców dalej pisze o pokorze.
1
Coś za coś. Nie grał Arthur, który daje ogromny spokój w środku pola, ale za to grał Vidal i tym Valverde Kloppa zaskoczył.
0
Ja liczyłem na 2-0 lub nawet skromne 1-0 i bardzo ciężki rewanż na Anfield. Oczywiście rewanż będzie ciężki, ale nie chce mi się wierzyć, że Barca na Anfield czegoś nie wsadzi, a szczególnie jak Liverpool będzie musiał grać dużo bardziej ofensywniej niż na Camp Nou. Według mnie Barca może również wygrać w rewanżu.
0
Ludzię nie mogą się przyzwyczaić do nowej Barcelony Valverde i gadają od rzeczy. Kolega wczoraj wyliczał setkę Salaha i nawet tą sytuacje Mane gdzie ciężko było uderzyć lepiej lub strzał Milnera. Dziwne że nie wyliczył w końcówce setek Barcy na 4-0 i 5-0.
0
Bayern jedynie miał pół-okazje Lewandowskiego i powinni dostać od nas więcej niż 3-0. Setka Suareza sam na sam z Neuerem i świetna okazja Neymara gdzie Bernat chyba szczęśliwie odbił piłkę, która leciała do bramki. Na Anfield powinniśmy zagrać tak jak z Bayernem w rewanżu i będzie dobrze.
2
Wiadomo, że obrońca może taką sytuacje przegrać, ale nie może swojej drużyny zapędzać w kozi róg ciągłym cofaniem się, bo to jest przeciwko takim drużyną jak Barca samobójstwo.
21
Van Dijk to bardzo dobry stoper, ale jest jednak trochę przeceniany. Niby go jeszcze w tym sezonie żaden zawodnik nie przedryblował, ale on w 3/4 sytuacjach się cofa i to jest niemożliwe. Przez to jego cofanie się Liverpool jest bardziej zagrożony niż jakby próbował zmierzyć się z atakującym. Messi dzięki temu miał dużo swobody zagrać czy to do Semedo na prawo lub ma lewo do Alby czy Coutinho. Zwykle wychodził tylko w sytuacjach, które były łatwe do wygrania. Stoper musi podejmować więcej ryzyka i Pique jest włašnie takim graczem. Według mnie Hiszpan zagrał lepiej niż Van Dijk i jest lepszym obrońcą od niego.
0
Aktualnie United nie ma startu do Liverpoolu.
43
Vidal kosztował 18 mln Euro? On się spłacił już z 3 razy.
7
Dembele dał dramatycznie słabą zmiane i z tym się zgadzam, bo powinien zapytać Alissona jak mu tą piłkę zapakować do bramki, ale Coutinho grał dobrze i szczególnie podobały mi się jego klepki. Miał straty, ale grał lepiej niż Styczniu czy Lutym. Według niektórych żeby pomocnik zagrał dobry mecz musiałby strzelić bramkę i mieć hat trick asyst
2
Ochłoń i przemyśl to co napisałeś.
0
Przeciętny Angielski obywatel w Polsce by był zaliczany do menela i brudasa. W Polsce też tacy są, ale jeszcze nigdy nie widziałem czegoś takiego jak właśnie tam, a w kilku krajach byłem. To wstyd, bo ten kraj ma dalej Monarchie.
1
I tym się można bardziej pochwalić niż tym ile się wypije. Najlepiej cały mecz pamiętać niż się nawalić i następnego dnia iść z kacem do roboty.
0
Ciekawe jak smakuje rekin.
0
Tam pewnie też by siedział na ławie...
1
Różnica jest taka, że Messi może się cofnąć do pomocy i różnica w środku pola jest jeszcze większa. Jednak mam nadzieję, że pomocnicy typu Arthur zrobią u nas różnice i Messi nie będzie musiał się aż tyle cofać.
2
Ale jakby Barcelona wygrała (Daj Boże) tryplet, to można do tego kalendarza fajne zdjęcie dodać.
2
Na Czerwiec najlepiej zrobić po Finale LM :)
2
Zaorany.
2
W City Guardiola nie dałby sobie wejść na głowę, tak samo było w Bayernie czy w Barcy, a PSG zatrudnia takich trenerów dopasowanych pod zawodników. Taki Neymar nie miał respektu przed Emerym i nie ma przed Tuchelem. Ma mieć szacunek do trenera, który przed odejściem z Borussi pokłócił się z połową kadry?
1
Nie lubię tego arbitra. Już wielokrotnie pozwalał na za dużo fauli.
1
Będzie prawie 100 tys i nie ma innej opcji jak doping. Troche śmiesznie by to wyglądało jakby prawie 100 tys ciszej było niż 20 tys w naszej lidze.
3
Daj Bóg żeby grał Lovren.
1
Camp Nou ma zawsze najładniejsze oprawy.
1
Obecna kadra Holandii mimo wielu świetnych, młodych zawodników, to wielka niewiadoma na turniejach międzynarodowych roczniki 97-99 nie grały jeszcze na żadnym wielkim turnieju, bo ich Reprezentacji nie było na ostatnich turniejach. Zresztą i tak jest łatwiej wygrać LM niż MŚ, bo na MŚ jeden błąd może kosztować odpadnięcie z rozgrywek, a w LM jest rewanż.
1
Według mnie Barca, to "mały Juventus" swojej ligi, bo przegrywaliśmy ligę w 2014 i 2017 roku przez błędy sędziowskie, a tak to bylibyśmy dominatorem swojej ligi tak jak Bayern czy Juve. Wystarczy zobaczyć z jaką łatwością zdobywamy w ostatnich 5 latach PK i jak gonimy Real w Majstrach. Kiedyś Królewscy mieli o kilkanaście tytułów więcej, a teraz 10 lat i ich przegonimy.
0
Tylko, że moderator mówił, że za spojlerowanie można dostać perma. Według mnie nie warto ryzykować.
2
Moderator z tym zrobi porządek, bo coś pisał kiedyś o spojlerach.
7
Ja tam wolę poczekać aż się zacznie nowy sezon. Będzie można ocenić pracę Zidane połowie następnego sezonu. On wrócił do Realu skompromitowanego i nasyconego sukcesami z poprzednich sezonów. Z tamtej kadry trzeba się pozbyć conajmniej 5 zawodników i kupić nowych. Ten sezon był spisany na straty za nim wrócił i nie można oceniać.