Moim skromnym zdaniem Zidane wycisnął z tamtych zawodników więcej niż mógł. Tamten Real miał ekipę na 1 LM, a wygrał z nimi 3 razy. Oczywiście różne rzeczy się do tego przyczyniły, tak jak napisałeś.
Brak obecności Pique/Ter Stegena w 3 do ZP, to według mnie skandal. Wiadomo, że defensorzy mają małe szanse, ale za taki sezon powinno się docenić, a szczególnie jak będzie tryplet. Zwycięstwo Messiego to oczywistość i o tym się nie będe rozpisywał.
Najbardziej mnie bawią ludzie, co usłyszeli, że Tello czy Deulofeu są jeźdzcami bez głowy i to samo mówią o Dembele, a Francuz jak tylko był zdrowy i w formie, to był najgroźniejszym piłkarzem w naszym ataku po Messim. Tamta dwójka w żadnym momencie kariery nie była dla Barcy kimś ważnym. Tello kilka bramek strzelił w lidze i Leverkusen w LM, ale to nie był nigdy poziom na Barcelone.
Deschamps woli powoływać Kimpembe od Lengleta, a Lenglet to aktualnie najlepszy stoper Francji. Zresztą podobne jaja są z Ter Stegenem, który nie dość, że jest najlepszy bramkarzem Niemieckim, to jest prawdopodobnie najlepszym na świecie.
Moim zdaniem Arthur napewno jest lepszy od Xaviego jak ten miał jego lata. Co z tego, że miał 130 meczów rozegranych jak większość to ogony. To od Brazylijczyka zależy jak się rozwinie. Według mnie za 2-3 lata może grać na podobnym poziomie, co Xavi z najlepszych lat.
Płaczu nie będzie, bo jest tylko wypożyczony, ale jednak myślałem, że to jest większa jakość, bo grał w Milanie i Schalke na jakimś poziomie. Nawet całkiem dobrze mu szło w Las Palmas.
Messi do przyjścia Guardiolii ciągle miał kontuzję mięśniowe. Przegapił przez to Finał LM i wiele innych spotkań. Trzeba zmienić coś u Dembele jeśli chodzi o treningi, bo żal marnować jego potencjału.
Szkoda, bo prawdopodobnie Dembele był szykowany na Anfield. Ten sezon i tak miał dużo lepszy niż poprzedni. Gdyby nie on, to dalej by była walka o Mistrzostwo.
0
Feddek to największa zakała Polsatu. Hajto kilka razy mądrze o nas mówił, a Feddka dalej piecze dupsko, że Juventusu i Ronaldo już w LM niema.
0
*< Ter Stegen Roberto Pique Lenglet Alba Busquets Rakitic Coutinho Vidal Messi Suarez gra cały zespół.
9
Nawet jakby Suarez dzisiaj walnął hat tricka i w Finale 2 bramki, to i tak kupno nowej 9 to powinien być obowiązek w letnim okienku.
1
Moim skromnym zdaniem Zidane wycisnął z tamtych zawodników więcej niż mógł. Tamten Real miał ekipę na 1 LM, a wygrał z nimi 3 razy. Oczywiście różne rzeczy się do tego przyczyniły, tak jak napisałeś.
0
Przed pierwszym meczem z Liverpoolem też niby wszyscy znali skład :)
1
My kibice możemy o to co było rok temu z Romą się martwić. Najważniejsze, żeby piłkarze do tego nie wracali.
0
Jeśli Liverpool dzisiaj odpadnie to Van Dijk za kogo miałby być w 3 ZP za Pique, Ter Stegena? No, chyba nie.
0
Brak obecności Pique/Ter Stegena w 3 do ZP, to według mnie skandal. Wiadomo, że defensorzy mają małe szanse, ale za taki sezon powinno się docenić, a szczególnie jak będzie tryplet. Zwycięstwo Messiego to oczywistość i o tym się nie będe rozpisywał.
8
Najbardziej mnie bawią ludzie, co usłyszeli, że Tello czy Deulofeu są jeźdzcami bez głowy i to samo mówią o Dembele, a Francuz jak tylko był zdrowy i w formie, to był najgroźniejszym piłkarzem w naszym ataku po Messim. Tamta dwójka w żadnym momencie kariery nie była dla Barcy kimś ważnym. Tello kilka bramek strzelił w lidze i Leverkusen w LM, ale to nie był nigdy poziom na Barcelone.
9
Deschamps woli powoływać Kimpembe od Lengleta, a Lenglet to aktualnie najlepszy stoper Francji. Zresztą podobne jaja są z Ter Stegenem, który nie dość, że jest najlepszy bramkarzem Niemieckim, to jest prawdopodobnie najlepszym na świecie.
5
I bardzo dobrze, że Liverpool wygrał tamten Finał.
76
Messi uczynił z Alby najlepszego LO na świecie, tak jak kiedyś z Alvesa PO.
0
Chelsea to największy klub mem w tym sezonie.
27
Marca to niech się swoim Balem zajmie, bo on nie dość, że ma wiecznie kontuzję, to gra w Realu prawie 6 lat i się języka nie nauczył.
0
Moim zdaniem Arthur napewno jest lepszy od Xaviego jak ten miał jego lata. Co z tego, że miał 130 meczów rozegranych jak większość to ogony. To od Brazylijczyka zależy jak się rozwinie. Według mnie za 2-3 lata może grać na podobnym poziomie, co Xavi z najlepszych lat.
3
Tylko idioci mogą krytykować Barcę za takie mecze jak z Huescą czy Celtą. Idioci lub zwykłe trolle.
0
Myślałem że Acodin biorą 15 latki, co mają myśli samobójcze.
9
Nabić 4 gole by nam mogli jakbyśmy zagrali taką obroną jak wczoraj. To jest Barcelona, a nie jakiś Everton.
0
De Ligt będzie zbierał te minuty, co ostatnio grał Todibo + będzie grał dużo więcej. Szkoda by było jakby siedział cały czas na ławie.
1
Ostatnio się tak uśmiałem jak poszedłem do sklepu po ziemniaki.
0
Płaczu nie będzie, bo jest tylko wypożyczony, ale jednak myślałem, że to jest większa jakość, bo grał w Milanie i Schalke na jakimś poziomie. Nawet całkiem dobrze mu szło w Las Palmas.
4
Dlatego jak przyjdzie De Ligt, to Todibo musi zostać wypożyczony do klubu z La Ligi.
8
Oglądam Boatenga i myślę, że 3/4 La Rambli by nie zagrało dzisiaj gorzej niż on. Tak bezproduktywny nie był u nas nawet Gomes.
0
Oby jednak tak.
1
Jak to? Przecież ViscaBarca cały czas wymienia młodzianów, którzy podobno brylują.
1
Puig wciąga Aleñe nosem.
8
Messi do przyjścia Guardiolii ciągle miał kontuzję mięśniowe. Przegapił przez to Finał LM i wiele innych spotkań. Trzeba zmienić coś u Dembele jeśli chodzi o treningi, bo żal marnować jego potencjału.
4
Szkoda, bo prawdopodobnie Dembele był szykowany na Anfield. Ten sezon i tak miał dużo lepszy niż poprzedni. Gdyby nie on, to dalej by była walka o Mistrzostwo.
0
Mógł zrobić dużo lepszą karierę u nas. Nie zapisał się w historii naszego klubu. Jest po prostu jednym z wielu.
1
Miałem coś napisać, ale nie będe się trollem zajmował. Od tego są admini.