0

Już po odejściu Lucho powinien się skończyć.

1

Nie, bo zalicza jakieś asysty.

0

Dublet dubletem, ale takiego ośmieszenia nie było nawet za Martino kiedy nic nie wygrywaliśmy, bo to ośmieszenie było w rozgrywkach, które były priorytetem.

0

Jakby Busquetsa zastąpił De Jongiem i Suareza nowym napastnikiem, to by zmienili śpiewkę.

2

Ten Hag. Szczególnie jak mamy De Jonga i jesteśmy blisko ściągniecia De Ligta.

0

Napewno nie jak trenerem będzie Valverde. Przez najbliższe kilka lat będzie strach przed rewanżem. Nawet jak Valverde już nie będzie, to rany z Rzymu czy Liverpolu szybko nie znikną.

3

Wniosek nasuwa się jeden. Trzeba wywalić winnych.

1

Ja byłem najbardziej spokojny, a po tej bramce na 4-0 o mało nie rozwaliłem czegoś. Ojciec kolegi mi mówił "To tylko sport. " Niby kibic Barcelony, a mówi, że tylko sport. Powiedziałem, że to jest sport, ale plucie na herb klubu i na kibiców jest niewybaczalne.

0

Od jakiej reszty? W tym meczu tylko Messi był technicznie lepszy od Vidala. Busquets czy Rakitic zagrali jak drewna z tartaku.

3

Po Romię wiele osób gryzło się w język. Rok temu oglądałem mecz z kolegami i żaden się nie odzywał po meczu, a teraz zdenerwowani i w ogóle. Jeden kolega jakby mógł to by wywalił telewizor przez okno. Wcale się nie dziwię w tym roku znowu opluli nas w pysk.

1

Ustawienie z Vidalem, to akurat był pomysł na powtórkę z Romy. Czyli nieudolne bronienie się. Vidal był i tak 100 razy lepszy niż Busquets i Rakitic razem. Dla mnie adios Suarez, Busquets i Rakitic. To są zawodnicy po 30 i najlepsze lata mają za sobą.

0

Jeśli dalej będzie stawiał na Busquetsa i Rakitica, to może ich z sobą zabrać.

0

Ja nie widzę wyjściowego składu Busquetsem.

0

Nie. Klęska z Liverpoolem zamazuje wszystko, to co zdobyliśmy w tym sezonie. Już w tamtym sezonie była kompromitacja, ale połowa kibiców w tym ja uważała, że to wypadek przy pracy, a to nie był żaden wypadek i teraz też nie.

0

Po samych wyrazach twarzy takiego Roberto, Rakitica czy Busquetsa widać, że płacz z bezradności był na końcu nosa. Zawodnicy z takim zaangażowaniem nie mogą u nas grać.

0

A widziałeś po jakimkolwiek zawodniku poza Vidalem, Messim czy Ter Stegenem, że się im chciało?

0

No, to będziemy oglądać kompromitacje w LM dalej.

1

Ja na niego zawsze mówiłem Gargamel.

2

Przygotowanie fizyczne i psychiczne w takim klubie jak Barca jest na dnie. To jest śmieszne.

3

Dobra. Najśmiejszniejsze jest to, że z Celtą graliśmy rezerwami. Rezerwami! Nasz podstawowy skład miał dużo więcej czasu na odpoczynek niż skład Liverpoolu.

5

Najbardziej to szkoda kibiców naszej drużyny, co pojechali na Anfield. Dla nas to było jak cios z otwartej ręki w pysk, a dla nich?

1

Z Rakiticem i Busquetsem nie wygramy LM. Może wygramy, ale jak będą grali tyle, co Malcom.

4

Przecież to sarkazm.

1

Przecież jest w Półfinale teraz.

0

Jakby znacznie obniżył swoje wynagrodzenie, to może przyjść, ale to kolejny zawodnik po 30, a mamy Vidala, Busquetsa i Rakitica, którzy są po 30. Oby Valverde w przyszłym sezonie bardziej stawiał na Malcoma.

0

Raczej nie.

1

Ja też bym chciał.

0

Tak? A jeszcze niedawno fapał sobie przy 3 golach Ronaldo z Atletico.

0

Kto się boi ten się boi.

0

Feddek to największa zakała Polsatu. Hajto kilka razy mądrze o nas mówił, a Feddka dalej piecze dupsko, że Juventusu i Ronaldo już w LM niema.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?