Dublet dubletem, ale takiego ośmieszenia nie było nawet za Martino kiedy nic nie wygrywaliśmy, bo to ośmieszenie było w rozgrywkach, które były priorytetem.
Napewno nie jak trenerem będzie Valverde. Przez najbliższe kilka lat będzie strach przed rewanżem. Nawet jak Valverde już nie będzie, to rany z Rzymu czy Liverpolu szybko nie znikną.
Ja byłem najbardziej spokojny, a po tej bramce na 4-0 o mało nie rozwaliłem czegoś. Ojciec kolegi mi mówił "To tylko sport. " Niby kibic Barcelony, a mówi, że tylko sport. Powiedziałem, że to jest sport, ale plucie na herb klubu i na kibiców jest niewybaczalne.
Po Romię wiele osób gryzło się w język. Rok temu oglądałem mecz z kolegami i żaden się nie odzywał po meczu, a teraz zdenerwowani i w ogóle. Jeden kolega jakby mógł to by wywalił telewizor przez okno. Wcale się nie dziwię w tym roku znowu opluli nas w pysk.
Ustawienie z Vidalem, to akurat był pomysł na powtórkę z Romy. Czyli nieudolne bronienie się. Vidal był i tak 100 razy lepszy niż Busquets i Rakitic razem. Dla mnie adios Suarez, Busquets i Rakitic. To są zawodnicy po 30 i najlepsze lata mają za sobą.
Nie. Klęska z Liverpoolem zamazuje wszystko, to co zdobyliśmy w tym sezonie. Już w tamtym sezonie była kompromitacja, ale połowa kibiców w tym ja uważała, że to wypadek przy pracy, a to nie był żaden wypadek i teraz też nie.
Po samych wyrazach twarzy takiego Roberto, Rakitica czy Busquetsa widać, że płacz z bezradności był na końcu nosa. Zawodnicy z takim zaangażowaniem nie mogą u nas grać.
Dobra. Najśmiejszniejsze jest to, że z Celtą graliśmy rezerwami. Rezerwami! Nasz podstawowy skład miał dużo więcej czasu na odpoczynek niż skład Liverpoolu.
Jakby znacznie obniżył swoje wynagrodzenie, to może przyjść, ale to kolejny zawodnik po 30, a mamy Vidala, Busquetsa i Rakitica, którzy są po 30. Oby Valverde w przyszłym sezonie bardziej stawiał na Malcoma.
0
Już po odejściu Lucho powinien się skończyć.
1
Nie, bo zalicza jakieś asysty.
0
Dublet dubletem, ale takiego ośmieszenia nie było nawet za Martino kiedy nic nie wygrywaliśmy, bo to ośmieszenie było w rozgrywkach, które były priorytetem.
0
Jakby Busquetsa zastąpił De Jongiem i Suareza nowym napastnikiem, to by zmienili śpiewkę.
2
Ten Hag. Szczególnie jak mamy De Jonga i jesteśmy blisko ściągniecia De Ligta.
0
Napewno nie jak trenerem będzie Valverde. Przez najbliższe kilka lat będzie strach przed rewanżem. Nawet jak Valverde już nie będzie, to rany z Rzymu czy Liverpolu szybko nie znikną.
3
Wniosek nasuwa się jeden. Trzeba wywalić winnych.
1
Ja byłem najbardziej spokojny, a po tej bramce na 4-0 o mało nie rozwaliłem czegoś. Ojciec kolegi mi mówił "To tylko sport. " Niby kibic Barcelony, a mówi, że tylko sport. Powiedziałem, że to jest sport, ale plucie na herb klubu i na kibiców jest niewybaczalne.
0
Od jakiej reszty? W tym meczu tylko Messi był technicznie lepszy od Vidala. Busquets czy Rakitic zagrali jak drewna z tartaku.
3
Po Romię wiele osób gryzło się w język. Rok temu oglądałem mecz z kolegami i żaden się nie odzywał po meczu, a teraz zdenerwowani i w ogóle. Jeden kolega jakby mógł to by wywalił telewizor przez okno. Wcale się nie dziwię w tym roku znowu opluli nas w pysk.
1
Ustawienie z Vidalem, to akurat był pomysł na powtórkę z Romy. Czyli nieudolne bronienie się. Vidal był i tak 100 razy lepszy niż Busquets i Rakitic razem. Dla mnie adios Suarez, Busquets i Rakitic. To są zawodnicy po 30 i najlepsze lata mają za sobą.
0
Jeśli dalej będzie stawiał na Busquetsa i Rakitica, to może ich z sobą zabrać.
0
Ja nie widzę wyjściowego składu Busquetsem.
0
Nie. Klęska z Liverpoolem zamazuje wszystko, to co zdobyliśmy w tym sezonie. Już w tamtym sezonie była kompromitacja, ale połowa kibiców w tym ja uważała, że to wypadek przy pracy, a to nie był żaden wypadek i teraz też nie.
0
Po samych wyrazach twarzy takiego Roberto, Rakitica czy Busquetsa widać, że płacz z bezradności był na końcu nosa. Zawodnicy z takim zaangażowaniem nie mogą u nas grać.
0
A widziałeś po jakimkolwiek zawodniku poza Vidalem, Messim czy Ter Stegenem, że się im chciało?
0
No, to będziemy oglądać kompromitacje w LM dalej.
1
Ja na niego zawsze mówiłem Gargamel.
2
Przygotowanie fizyczne i psychiczne w takim klubie jak Barca jest na dnie. To jest śmieszne.
3
Dobra. Najśmiejszniejsze jest to, że z Celtą graliśmy rezerwami. Rezerwami! Nasz podstawowy skład miał dużo więcej czasu na odpoczynek niż skład Liverpoolu.
5
Najbardziej to szkoda kibiców naszej drużyny, co pojechali na Anfield. Dla nas to było jak cios z otwartej ręki w pysk, a dla nich?
1
Z Rakiticem i Busquetsem nie wygramy LM. Może wygramy, ale jak będą grali tyle, co Malcom.
4
Przecież to sarkazm.
1
Przecież jest w Półfinale teraz.
0
Jakby znacznie obniżył swoje wynagrodzenie, to może przyjść, ale to kolejny zawodnik po 30, a mamy Vidala, Busquetsa i Rakitica, którzy są po 30. Oby Valverde w przyszłym sezonie bardziej stawiał na Malcoma.
0
Raczej nie.
1
Ja też bym chciał.
0
Tak? A jeszcze niedawno fapał sobie przy 3 golach Ronaldo z Atletico.
0
Kto się boi ten się boi.
0
Feddek to największa zakała Polsatu. Hajto kilka razy mądrze o nas mówił, a Feddka dalej piecze dupsko, że Juventusu i Ronaldo już w LM niema.