0

A ty?

0

Po Messim dalej widać ten głód wygrywania pucharów. Tego nie można powiedzieć o Busim, Rakiecie czy Luisie oni się nasycili PK i LL, a Messiemu ciągle mało.

3

Tak sobie to tłumacz. I co w przyszłym sezonie przebijemy PSG? W pierwszym meczu wygrywając 5-0, a w drugim dostając 6? Już ich przebiliśmy, bo doprowadziliśmy do tego samego, co rok temu, a tego nawet PSG nie dokonało.

0

Niech się fani Ligi Angielskiej sezon pocieszą, że ich kluby grają w Finale LM, bo oststnio to miało miejsce ponad 10 lat temu, a takto poza Chelsea to reguralnie kluby z Premier Lig dostawały w LM lanie.

0

No, co? Ja też z matematyki pomyliłem się kiedyś o 10 metrów.

0

Vidal grał za dwóch, a nawet za trzech. Ciężko go o cokolwiek obwiniać. Jedynie on, Ter Stegen i Messi nie rozczarowali.

1

Jeśli Rakitic uczestniczył po tym Półfinale w jakimś durnym festynie, to jest w tym klubie skończony, tak jak piszesz. Busquets zagrał na podobnym poziomie, ale przeprosił kibiców. Widać, że jest związany z tym klubem. Rakitic się bawi w najlepsze i to po takiej kompromitacji.

0

Obrońca ma marne szansę. Varane miał rok temu LM i MŚ, a nawet w piątce nie był.

1

Jakby trener był normalny, to by wczoraj nie zdjął Vidala, a kogoś z towarzystwa wzajemnej adoracji Busi-Ivan.

0

Dobra gra w defensywie, to ponad jego umiejętności? Przecież u Valverde to podobno mistrz defensywy i dużo ważniejszy zawodnik niż u Pepa Xavi.

0

Ale to się skończy jak przyjdzie nowy coach. Ktoś z dwójki Busquets-Rakitic odejdzie.

0

Oczywiście, że dla Messiego. Nikt inny ZP poza Messim i Ronaldo nie dostanie. Modric to był wyjątek.

1

Suarez potrzebuje zmiany otoczenia i to najlepiej Stany Zjednoczone lub Chiny. On nam już nic nie da w kluczowej fazie sezonu. 18 meczów na wyjeździe 0 bramek, to nawet Benzema nie miał tak tragicznych statystyk.

0

Jednak za Totkami, bo nigdy nie wygrali LM i Liverpool wywalił nasz ukochany klub.

3

Jeśli zajmie się swoją kandydaturą to wygra, a jeśli znowu zacznie najeżdżać na Bartomeu, to znowu przegra.

6

Nie ma co liczyć to na Busquetsa i Rakitica w pomocy. Już 3 sezon z rzędu dają dupy i czas z jednym się pożegnać, a drugiego dać na ławkę, bo tak nie może być.

0

Właśnie o to chodzi, że 2 raz z rzędu odpadamy w frajerski sposób i przez to Liga i ewentualny PK nie smakują w ogóle.

0

Chelsea 11/12.

4

Oby nie Allegri, bo on kocha beton w pomocy.

3

PSG od 3 lat nie potrafi przejść 1/8 i to jest najśmieszniejsze. Wcześniej 4 sezony 1/4, a teraz 1/8. Za rok się nie będe dziwił jak z grupy nie wyjdą.

0

Zastępca Iniesty jest, ale gra na skrzydle, a zastępca Xaviego wchodzi za najlepszego wczoraj na boisku Vidala i nie gra w pierwszym meczu.

0

A ja nie, bo nigdy nie chciałbym zarabiać na kompromitacjach ukochanego klubu.

1

To go De Ligt zwolni, znajdzie nowego agenta i przyjdzie. Problemu nie ma.

0

Mane po jego stronie robił co chciał.

1

Ja akurat wcześniej uważałem, że ktoś z dwójki Rakitic i Busquets musi odejść. To jeszcze w trakcie ogłaszania De Jonga. Teraz uważam, że dwójka musi odejść.

0

Jeszcze zobaczymy kto do jaskini pójdzie.

1

Ty za to znasz się na wszystkim najlepiej. Może trenerem Mariuszku zostań lub dyrektorem sportowym co?

0

Po takiej kompromitacji w LM dublet nie jest żadnym wyczynem.

0

Żadnej roli chłopcze tych zawodników nie zmniejszą. Oni muszą odejść i tyle. Nie wyobrażam sobie Suareza czy Busquetsa na ławce, a szczególnie przy tym trenerze.

0

Vidal to jedyny piłkarz z formacji pomocy, który ma jaja, a ty chcesz go wywalić? Myślisz chociaż trochę? Busquets i Rakitic grają dno od dłuższego czasu. Jakby Busquets nie był wychowankiem i filarem poprzednich sukcesów dawno podzielił by los Gomesa, Turana czy Denisa.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?