@Kurkmen Messi jest obecnie jedynym zawodnikiem, który zasługuje na takie pieniądze, ale wszystko musi mieć swoje ograniczenie. Pewni zawodnicy zarabiają, a są kompletnie niepotrzebni jak Boateng, Murillo i kilku innych.
@LeoMessi1994 Z Busquetsem, Rakiticem i Vidalem nie potrafimy zdominować Celty, a co dopiero kogoś kalibru Liverpoolu. Oczywiście z całym szacunkiem do Vidala.
@Janiama Od 1-3 klasy było tak, że w-f uczyła wychowawczyni. Czyli kobieta, która z w-fem miała tyle wspólnego co nic. Dopiero od 4 klasy uczyła normalna babka od w-f. Nie wiem jak jest teraz, ale u mnie tak było.
Ale bzdury piszesz... Robił wiatrak z Marcelo i Ramosa jak tylko piłkę dostawał na swoją stronę. Najlepszy zawodnik w ofensywie tamtego meczu i razem z Semedo wchodzili w obrone Realu jak w masło.
Mówisz o tych samych, co pluli na Messiego i twierdzili, że nie daje nic Reprezentacji? Wiem, że nie można wkładać wszystkich do jednego wora, ale duża grupa osób tak twierdziła.
Coś w tym musi być, a szczególnie jak Real w ostatnich latach nie zrobił żadnego dużego transferu. Ostatnio James ponad 80 mln, ale to prawie 5 lat temu.
Swoje lata już ma (rocznikowo 34) i to jest już powoli koniec kariery. Dostał ZP, ale i tak uważam, że miał w Realu lepsze lata niż 2018 np 2017 czy 2016, a nie był nawet w TOP 5. Bardzo dobre MŚ i odejście Ronaldo zrobiły swoje.
Kiedyś Real musiał kogoś kupić. Nie mogli wiecznie jechać na Modricu, Kroosie i Casemiro. Kogoś z nich Eriksen posadzi na ławie stawiam na Chorwata lub Niemca i stawiam, że Isco odejdzie.
To możesz sobie darować, bo zostaniesz zjedzony przez La Ramble. O ile rok temu się dało bronić Valverde, to teraz nawet jakbym chciał, to bym nie potrafił. Pewnych rzeczy się nie da wytłumaczyć.
To "chińskie gówno" mam od ponad 3 lat i nie zamieniłby na żaden inny. A wcześniej były Iphony czy inne Samsungi. Żadnego telefonu nie miałem tak długo.
Busquets nigdy nie miał szybkości i dynamiki. Zawsze był słaby fizycznie i tu nie ma wątpliwości, ale był świetny technicznie i w dyktowaniu gry. Niestety od ponad 2 lat gra na marnym poziomie i to nie jest spowodowane wiekiem. Są zawodnicy sporo starsi, co są dużo szybsi i bardziej dynamiczni od Hiszpana. Po prostu do Barcelony Valverde taki zawodnik pasuje jak dziura w moście i tyle.
Obecnie to nie pamiętam ŚO, który w wieku 19 lat był taki dobry. Varane nam strzelał w takim wieku bramki, ale to nie był ten poziom. Praktycznie każdy obrońca w tym wieku nie gra w dorosłym składzie. Wiedziałem, że De Ligt jest dobry, ale nie wiedziałem, że aż tak.
Nie wiem o co Tobie chodzi. Mógł pisać na twiterze z bratem Dybali, bo to jest osoba z którą każdy może pisać. Piłkarze mogą nie prowadzić oficjalnych kont, ale inni już tak.
Jeśli Griezmann chce pajacować jak tok temu, to najlepiej niech nie przychodzi. Każdy piłkarz robi coś głupiego, ale nagrywanie idiotycznych filmików i robienie z tego sensacji, to głupota. Nawet Neymar nie robił takiej szopki przy odejściu.
4
@Kurkmen Messi jest obecnie jedynym zawodnikiem, który zasługuje na takie pieniądze, ale wszystko musi mieć swoje ograniczenie. Pewni zawodnicy zarabiają, a są kompletnie niepotrzebni jak Boateng, Murillo i kilku innych.
0
@Lares Dalej nie jest poziomem na Reprezentacje podobnie jak Smuda, Skorża czy Mamrot.
0
@LeoMessi1994 Z Busquetsem, Rakiticem i Vidalem nie potrafimy zdominować Celty, a co dopiero kogoś kalibru Liverpoolu. Oczywiście z całym szacunkiem do Vidala.
2
@Janiama Od 1-3 klasy było tak, że w-f uczyła wychowawczyni. Czyli kobieta, która z w-fem miała tyle wspólnego co nic. Dopiero od 4 klasy uczyła normalna babka od w-f. Nie wiem jak jest teraz, ale u mnie tak było.
1
@gorgota A podasz nr konta?gdzie będzie można wpłacić żeby wykupić Premium :D
0
@BarcaInfo Jeśli Valencia nam wklepie, to odejdzie.
0
Ty śmieszku.
0
Na dachu w ambulonsie*
0
Ale bzdury piszesz... Robił wiatrak z Marcelo i Ramosa jak tylko piłkę dostawał na swoją stronę. Najlepszy zawodnik w ofensywie tamtego meczu i razem z Semedo wchodzili w obrone Realu jak w masło.
1
Śmiesznie to brzmi od gościa z nickiem Coutinho. Chcesz takiego piłkarza po jednym słabszym sezonie sprzedać?
2
I tak nic nie przebije sagi z Fabregasem, która trwała gdzieś dłużej niż u nas był.
0
Tylko, że ta saga z Coutinho trwała od Lipca do Stycznia następnego roku. Tutaj się nawet okienko nie zaczęło.
0
Zaraz ekspert przyjdzie i powie, że Xavi miał w sezonie ponad 20 asyst i notował 4 asysty na Bernabeu i to nie ważne, że miał 29 lat.
0
Mówisz o tych samych, co pluli na Messiego i twierdzili, że nie daje nic Reprezentacji? Wiem, że nie można wkładać wszystkich do jednego wora, ale duża grupa osób tak twierdziła.
0
Coś w tym musi być, a szczególnie jak Real w ostatnich latach nie zrobił żadnego dużego transferu. Ostatnio James ponad 80 mln, ale to prawie 5 lat temu.
0
Swoje lata już ma (rocznikowo 34) i to jest już powoli koniec kariery. Dostał ZP, ale i tak uważam, że miał w Realu lepsze lata niż 2018 np 2017 czy 2016, a nie był nawet w TOP 5. Bardzo dobre MŚ i odejście Ronaldo zrobiły swoje.
0
Kiedyś Real musiał kogoś kupić. Nie mogli wiecznie jechać na Modricu, Kroosie i Casemiro. Kogoś z nich Eriksen posadzi na ławie stawiam na Chorwata lub Niemca i stawiam, że Isco odejdzie.
0
Odezwał się "pan dorosły". Już jeden taki na tej stronie jest i drugiego nie potrzeba.
2
To możesz sobie darować, bo zostaniesz zjedzony przez La Ramble. O ile rok temu się dało bronić Valverde, to teraz nawet jakbym chciał, to bym nie potrafił. Pewnych rzeczy się nie da wytłumaczyć.
0
Obecność Suareza, brak Alby i Lengleta to pomyłka.
5
To "chińskie gówno" mam od ponad 3 lat i nie zamieniłby na żaden inny. A wcześniej były Iphony czy inne Samsungi. Żadnego telefonu nie miałem tak długo.
0
Licząc tylko grę w Ajaxie, to więcej spotkań zagrał na ŚO niż na według Ciebie jego nominalnej pozycji. O Defensywnym pomocniku nie wspomnę.
0
Komentarz usunięty
0
40 spotkań na ŚPD w tym sezonie i tylko 6 spotkań na ŚO i 6 na ŚP. Skąd wymyśliłeś, że to ŚP?
0
Busquets nigdy nie miał szybkości i dynamiki. Zawsze był słaby fizycznie i tu nie ma wątpliwości, ale był świetny technicznie i w dyktowaniu gry. Niestety od ponad 2 lat gra na marnym poziomie i to nie jest spowodowane wiekiem. Są zawodnicy sporo starsi, co są dużo szybsi i bardziej dynamiczni od Hiszpana. Po prostu do Barcelony Valverde taki zawodnik pasuje jak dziura w moście i tyle.
3
Obecnie to nie pamiętam ŚO, który w wieku 19 lat był taki dobry. Varane nam strzelał w takim wieku bramki, ale to nie był ten poziom. Praktycznie każdy obrońca w tym wieku nie gra w dorosłym składzie. Wiedziałem, że De Ligt jest dobry, ale nie wiedziałem, że aż tak.
1
A od analizy Kowalski :D
0
Nie wiem o co Tobie chodzi. Mógł pisać na twiterze z bratem Dybali, bo to jest osoba z którą każdy może pisać. Piłkarze mogą nie prowadzić oficjalnych kont, ale inni już tak.
0
Zarząd w ogóle nie myślał, że Neymar odejdzie. Ja wiedziałem, że u nas kariery nie skończy, ale byłem pewien, że 2-3 sezony u nas jeszcze pogra.
2
Jeśli Griezmann chce pajacować jak tok temu, to najlepiej niech nie przychodzi. Każdy piłkarz robi coś głupiego, ale nagrywanie idiotycznych filmików i robienie z tego sensacji, to głupota. Nawet Neymar nie robił takiej szopki przy odejściu.