4

@Kurkmen Messi jest obecnie jedynym zawodnikiem, który zasługuje na takie pieniądze, ale wszystko musi mieć swoje ograniczenie. Pewni zawodnicy zarabiają, a są kompletnie niepotrzebni jak Boateng, Murillo i kilku innych. 

0

@Lares Dalej nie jest poziomem na Reprezentacje podobnie jak Smuda, Skorża czy Mamrot. 

0

@LeoMessi1994 Z Busquetsem, Rakiticem i Vidalem nie potrafimy zdominować Celty, a co dopiero kogoś kalibru Liverpoolu. Oczywiście z całym szacunkiem do Vidala.

2

@Janiama Od 1-3 klasy było tak, że w-f uczyła wychowawczyni. Czyli kobieta, która z w-fem miała tyle wspólnego co nic. Dopiero od 4 klasy uczyła normalna babka od w-f. Nie wiem jak jest teraz, ale u mnie tak było. 

1

@gorgota A podasz nr konta?gdzie będzie można wpłacić żeby wykupić Premium :D

0

@BarcaInfo Jeśli Valencia nam wklepie, to odejdzie. 

0

Ty śmieszku.

0

Na dachu w ambulonsie*

0

Ale bzdury piszesz... Robił wiatrak z Marcelo i Ramosa jak tylko piłkę dostawał na swoją stronę. Najlepszy zawodnik w ofensywie tamtego meczu i razem z Semedo wchodzili w obrone Realu jak w masło.

1

Śmiesznie to brzmi od gościa z nickiem Coutinho. Chcesz takiego piłkarza po jednym słabszym sezonie sprzedać?

2

I tak nic nie przebije sagi z Fabregasem, która trwała gdzieś dłużej niż u nas był.

0

Tylko, że ta saga z Coutinho trwała od Lipca do Stycznia następnego roku. Tutaj się nawet okienko nie zaczęło.

0

Zaraz ekspert przyjdzie i powie, że Xavi miał w sezonie ponad 20 asyst i notował 4 asysty na Bernabeu i to nie ważne, że miał 29 lat.

0

Mówisz o tych samych, co pluli na Messiego i twierdzili, że nie daje nic Reprezentacji? Wiem, że nie można wkładać wszystkich do jednego wora, ale duża grupa osób tak twierdziła.

0

Coś w tym musi być, a szczególnie jak Real w ostatnich latach nie zrobił żadnego dużego transferu. Ostatnio James ponad 80 mln, ale to prawie 5 lat temu.

0

Swoje lata już ma (rocznikowo 34) i to jest już powoli koniec kariery. Dostał ZP, ale i tak uważam, że miał w Realu lepsze lata niż 2018 np 2017 czy 2016, a nie był nawet w TOP 5. Bardzo dobre MŚ i odejście Ronaldo zrobiły swoje.

0

Kiedyś Real musiał kogoś kupić. Nie mogli wiecznie jechać na Modricu, Kroosie i Casemiro. Kogoś z nich Eriksen posadzi na ławie stawiam na Chorwata lub Niemca i stawiam, że Isco odejdzie.

0

Odezwał się "pan dorosły". Już jeden taki na tej stronie jest i drugiego nie potrzeba.

2

To możesz sobie darować, bo zostaniesz zjedzony przez La Ramble. O ile rok temu się dało bronić Valverde, to teraz nawet jakbym chciał, to bym nie potrafił. Pewnych rzeczy się nie da wytłumaczyć.

0

Obecność Suareza, brak Alby i Lengleta to pomyłka.

5

To "chińskie gówno" mam od ponad 3 lat i nie zamieniłby na żaden inny. A wcześniej były Iphony czy inne Samsungi. Żadnego telefonu nie miałem tak długo.

0

Licząc tylko grę w Ajaxie, to więcej spotkań zagrał na ŚO niż na według Ciebie jego nominalnej pozycji. O Defensywnym pomocniku nie wspomnę.

0

Komentarz usunięty

0

40 spotkań na ŚPD w tym sezonie i tylko 6 spotkań na ŚO i 6 na ŚP. Skąd wymyśliłeś, że to ŚP?

0

Busquets nigdy nie miał szybkości i dynamiki. Zawsze był słaby fizycznie i tu nie ma wątpliwości, ale był świetny technicznie i w dyktowaniu gry. Niestety od ponad 2 lat gra na marnym poziomie i to nie jest spowodowane wiekiem. Są zawodnicy sporo starsi, co są dużo szybsi i bardziej dynamiczni od Hiszpana. Po prostu do Barcelony Valverde taki zawodnik pasuje jak dziura w moście i tyle.

3

Obecnie to nie pamiętam ŚO, który w wieku 19 lat był taki dobry. Varane nam strzelał w takim wieku bramki, ale to nie był ten poziom. Praktycznie każdy obrońca w tym wieku nie gra w dorosłym składzie. Wiedziałem, że De Ligt jest dobry, ale nie wiedziałem, że aż tak.

1

A od analizy Kowalski :D

0

Nie wiem o co Tobie chodzi. Mógł pisać na twiterze z bratem Dybali, bo to jest osoba z którą każdy może pisać. Piłkarze mogą nie prowadzić oficjalnych kont, ale inni już tak.

0

Zarząd w ogóle nie myślał, że Neymar odejdzie. Ja wiedziałem, że u nas kariery nie skończy, ale byłem pewien, że 2-3 sezony u nas jeszcze pogra.

2

Jeśli Griezmann chce pajacować jak tok temu, to najlepiej niech nie przychodzi. Każdy piłkarz robi coś głupiego, ale nagrywanie idiotycznych filmików i robienie z tego sensacji, to głupota. Nawet Neymar nie robił takiej szopki przy odejściu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?