@plutonio Rakitic grał na poziomie Alby i Pique w tym sezonie? To chyba inny sezon oglądałeś, bo napewno nie ten. Alba zaliczył 2 kiepskie mecze i to w najgorszym momemcie dla nas. Pique poza meczem z Liverpoolem grał sezon życia. Rakitić grał średnio żeby nie powiedzieć, że słabo, ale i tak lepiej niż Busquets, a to marne pocieszenie, bo Hiszpan grał tragicznie.
@AmigoBlancos Zidane nie ma jakiejś wielkiej charyzmy, ale był świetnym piłkarzem. Dla mnie TOP 3 ostatnich 20 lat po Messim i CR7. Młodzi zawodnicy mają przed nim respekt, bo oglądali go jako dzieci przed telewizorem i to daje mu dużo jako trenerowi. Tylko pytanie czy da radę drugi raz prowadzić Real? Tego sezonu nie liczę, bo jak przyszedł, to wszystko było pozamiatane. Według mnie nie da rady, bo trenerzy, którzy prowadzą klub drugi raz robią to dużo gorzej. Jeden wyjątek jaki znam to Heynkess.
@Momalsino Najwięcej spotkań grał na ŚPD, ale może zagrać troszkę wyżej. Dla mnie to jest defensywny pomocnik z większymi możliwościami ofensywnymi niż Busquets, ale i tak powinien grać na jego pozycji.
@iFrontier Za Busquetsa lub Rakitica De Jong, a za Vidala Arthur i za Coutinho Dembele. Ty podałeś najstarszy, a nie najlepszy możliwy skład. Jeszcze Griezmann może przyjść i być za Suareza.
@KamQiX Ale nic na tym nie zyskali, czyli Neymarowi się nic nie należało. Neymar piłkarsko dał nam bardzo dużo, ale też dużo krwi klubowi napsuło to całe Neymargate.
Wczoraj czytałem różne napalone osoby na powrót Neymara. Według mnie ktoś kto pozywał/chciał pozwać klub do sądu nie ma prawa w tym klubie grać. Neymar piłkarsko dałby nam więcej niż Dembele, ale to nic nie zmienia.
@Veb1233 Zero przyjemności jest z jedzenia zimnego mleka z płatkami. Równie dobrze można nalać tam zimnej wody zamiast mleka. Jeśli chodzi o sernik, to się zgadzam.
@sebasek99 Będzie tak jak w 2017. Barcelona wygra kilkanaście spotkań i kibice pozapominają o kompromitacjach z Romą i Liverpoolem do następnej kompromitacji.
@COU_11 Jak zajęta, to niepotrzebnie mówi teksty typu "Kocham Cię jak przyjaciela. " , a jak już spędzacie czas ze sobą, to już w ogóle. Najlepiej porozmawiaj z jej chłopakiem/dziewczyną.
@Kamiloza91 Perez miałby taką obsesje na LM, że Valverde z dubletem by wyleciał po tamtym sezonie. Nie chciałbym takiego Prezydenta w klubie. Oczywiście nie bronię Bartka, ale Perez by u nas kompletnie nie pasował.
0
@plutonio Rakitic grał na poziomie Alby i Pique w tym sezonie? To chyba inny sezon oglądałeś, bo napewno nie ten. Alba zaliczył 2 kiepskie mecze i to w najgorszym momemcie dla nas. Pique poza meczem z Liverpoolem grał sezon życia. Rakitić grał średnio żeby nie powiedzieć, że słabo, ale i tak lepiej niż Busquets, a to marne pocieszenie, bo Hiszpan grał tragicznie.
4
@AmigoBlancos Zidane nie ma jakiejś wielkiej charyzmy, ale był świetnym piłkarzem. Dla mnie TOP 3 ostatnich 20 lat po Messim i CR7. Młodzi zawodnicy mają przed nim respekt, bo oglądali go jako dzieci przed telewizorem i to daje mu dużo jako trenerowi. Tylko pytanie czy da radę drugi raz prowadzić Real? Tego sezonu nie liczę, bo jak przyszedł, to wszystko było pozamiatane. Według mnie nie da rady, bo trenerzy, którzy prowadzą klub drugi raz robią to dużo gorzej. Jeden wyjątek jaki znam to Heynkess.
1
@Barca_Big_Moment O kim ty piszesz? "10" to Coutinho lub Messi. De Jongowi bliżej do ŚO niż "8", a co dopiero do "10".
1
@Momalsino Najwięcej spotkań grał na ŚPD, ale może zagrać troszkę wyżej. Dla mnie to jest defensywny pomocnik z większymi możliwościami ofensywnymi niż Busquets, ale i tak powinien grać na jego pozycji.
14
@GeraltzKatalonii Marzeniem to jest pomoc bez Rakitica i Busquetsa.
0
@iFrontier Za Busquetsa lub Rakitica De Jong, a za Vidala Arthur i za Coutinho Dembele. Ty podałeś najstarszy, a nie najlepszy możliwy skład. Jeszcze Griezmann może przyjść i być za Suareza.
1
@Barca_Big_Moment "To mój przyszły zawodnik. "Tak było, tak powiedział i to się sprawdziło.
0
@szymon6847 Nie, bo Stuani będzie tyle grał co Boateng. Szkoda nawet tych 7 mln wydawać na niego.
0
@Rewolucja123 A gdzie Godzilla z 1998 roku? Dla mnie to nie jest najlepsza część, ale w TOP 4 powinna być.
1
@danio1899 Ja bym wolał Lacazetta.
1
@LuisSalvano Właśnie liczyłem, że jak najszybciej zdementują te informacje o powrocie Neymara.
1
@Kurkmen Tak się źle prowadzi, że jest po Messim naszym najgroźniejszym zawodnikiem w ataku.
5
@Commando Widocznie moderatorzy nie odwzajemnili jego uczuć.
0
@Showman Bo taką wypowiedź o Vidalu w 2 godz przeczyta 200 tys osób, a o Ronaldo 10-15 mln. Medialność zawsze robi swoje.
0
@KamQiX Ale nic na tym nie zyskali, czyli Neymarowi się nic nie należało. Neymar piłkarsko dał nam bardzo dużo, ale też dużo krwi klubowi napsuło to całe Neymargate.
8
Wczoraj czytałem różne napalone osoby na powrót Neymara. Według mnie ktoś kto pozywał/chciał pozwać klub do sądu nie ma prawa w tym klubie grać. Neymar piłkarsko dałby nam więcej niż Dembele, ale to nic nie zmienia.
1
@Veb1233 Pewnie masz tak samo na imię jak ja, a to bardzo piękne imię jest :D
1
@Veb1233 Zero przyjemności jest z jedzenia zimnego mleka z płatkami. Równie dobrze można nalać tam zimnej wody zamiast mleka. Jeśli chodzi o sernik, to się zgadzam.
5
@sebasek99 Będzie tak jak w 2017. Barcelona wygra kilkanaście spotkań i kibice pozapominają o kompromitacjach z Romą i Liverpoolem do następnej kompromitacji.
1
@COU_11 Jak zajęta, to niepotrzebnie mówi teksty typu "Kocham Cię jak przyjaciela. " , a jak już spędzacie czas ze sobą, to już w ogóle. Najlepiej porozmawiaj z jej chłopakiem/dziewczyną.
0
@COU_11 Jak Ci zależy, to walcz o nią. No, chyba, że jest już zajęta.
0
@COU_11 To mogłeś powiedzieć "Ja Ciebie też, ale nie jako przyjaciółkę. " Jakby to nie wyszło, to byś powiedział, że żartowałeś.
0
@COU_11 "Zazdroszczę twojej przyszłej dziewczynię." Takie coś miałeś?
0
@Kamiloza91 Perez miałby taką obsesje na LM, że Valverde z dubletem by wyleciał po tamtym sezonie. Nie chciałbym takiego Prezydenta w klubie. Oczywiście nie bronię Bartka, ale Perez by u nas kompletnie nie pasował.
1
@plutonio Raczej by przejeła miasto, a policje by pogonili.
17
@BarcaInfo Z Rakitica i Busquetsa nie są rozczarowani? A z Dembele już tak...
0
@Mario96w 2 takich zmienników jest nam niepotrzebnych. Wystarczy 1.
2
@Grubson06 Z De Jongiem też pisał, że jest na 100% w PSG. Dla mnie nie jest już wiarygodny. Dzisiaj to poleciał po całości.
4
Ronero nie jest już żadnym źródłem Barcelony. Chłop się w tym roku tyle razy skompromitował, że AS czy Marca przy nim to wiarygodne źródła.
6
Trener nie jest problemem według Bartomeu, a to pewnie Malcom, Boateng, Murillo i wszyscy, co grali tyle co nic...