@Mati90fcb De Jong, LO, De Ligt, Griezmann, Rashford i możemy zaczynać sezon. Oczywiście musimy wcześniej sprzedać kilku zawodników i wypożyczyć Todibo.
@Janiama Napastnik nie jest rozliczany z sytuacji do których dochodzi, a które zamienia na gole i takie są fakty. O Lewandowskim nie dałoby się tyle zrobić jakby się 3 sezony zebrało w jednym filmiku, a to tylko 1 sezon Suareza i pewnie tych sytuacji było jeszcze więcej.
@Odesseiron Nie, ale piszę, że koszulki nie dodają piłkarzom umiejętności czy nie odejmują. Po prostu nie mają żadnego wpływu na to jak zespół gra. Niektórzy uważają co innego.
@macio_944 Nie można mieszać polityki do sportu. Gracze za 150 mln. przychodzili, bo Neymar odszedł za ponad 200 i trzeba go było kimś zastąpić. Mogę się zgodzić jedynie z koszulkami, a resztę napisałeś na siłę, żeby się tylko uczepić.
Możemy mieć nawet koszulki w misie, ale koszulki nie mają najmniejszego wpływu jak drużyna gra. Równie dobrze możemy zdobyć w tych koszulkach tryplet. Bardziej trzeba brać się za zmiany w drużynie niż w koszulkach.
Zresztą jakby ktoś z nas dobrze zarabiał w jakiejś firmie i kazał nosić w pracy jakieś badziewne koszulki, to byśmy podobnie się wypowiadali jak oni. Nie można być szczery w pracy.
@LuisSalvano Jakby go zwolnili to kilka dni po Finale PK. Nowy trener powinien zostać ogłoszony pod koniec Maja lub na początku Czerwca, a tak to aktualnie nie ma informacji nawet o odejściu.
Liverpool zasłużył na LM. Ktoś kto eliminuje takie ekipy jak Barca czy Bayern po po prostu zasłużył na końcowy triumf. Totki nie zagrały nic specjalnego, poza strzałami Eriksena i Sona nie było realnego zagrożenia pod bramką The Reds. Klopp wreszcie w 3 Finale zdobył LM. Szkoda, że nie zdobył rok temu, a my byśmy zdobyli w tym roku, to by dużo lepiej wyglądało.
@Varkond Tylko, że w tamtych czasach był dużo słabszy skład, a teraz nawet bez Messiego, to myślę, że i ta Barca była lepsza od tej, co była ponad 20 lat temu. Dlatego oczekiwania są ogromne i 4 sezony bez Finału w tym 3 razy odpadanie w 1/4 i 1/2 po kompromitacji, to za mało na taki klub.
@kkbarca A co oni mogą mieć do powiedzenia? Wiadomo, że więcej niż my kibice, ale najwięcej do powiedzenia ma zarząd i Barto. Oni muszą to zaakceptować.
@Messibestplayerintheworld Mnie nie tyle wkurzył, że chce zostać, a mówi, że jego miejsce jest zajęte, a to można zrozumieć tak "Będę grał źle czy dobrze, to i tak Valverde mnie nie posadzi."
4
@hen0x Dlatego De Jong powinien wskoczyć w miejsce Busquetsa.
0
@Mati90fcb De Jong, LO, De Ligt, Griezmann, Rashford i możemy zaczynać sezon. Oczywiście musimy wcześniej sprzedać kilku zawodników i wypożyczyć Todibo.
4
@Junngeas Jakby był aż takim zastrzykiem motywacji, to by nie odpadł z Juventusem z 1/4 po slabej grze.
0
@Arkon Ja tam Ronaldo z 6 lat młodszym bym nie pogardził.
1
@LeoMessi1994 A się czepiają Arthura :D
0
@BarcaInfo Więcej bordowo-granatowego i by były lepsze niż te w których będą grać.
11
@norbi77 No w City, a gdzie mógł być?
0
@Janiama Napastnik nie jest rozliczany z sytuacji do których dochodzi, a które zamienia na gole i takie są fakty. O Lewandowskim nie dałoby się tyle zrobić jakby się 3 sezony zebrało w jednym filmiku, a to tylko 1 sezon Suareza i pewnie tych sytuacji było jeszcze więcej.
0
@messix7 A nim do tego dojdzie to zagra słabo kilkanaście spotkań.
0
@Elosek Wykorzystana setka z Anfield by chociaż trochę zamazała obraz nieskuteczności Suareza.
1
@Odesseiron Trauma do końca życia dla tego psa.
1
@Croocers A jak grał w Barcy, to wiele osób go uważało za gorszego niż Munira.
0
@capoN Myślałem, że chodzi o kogoś innego. Ten zawodnik i tak grałby tyle, co Malcom lub jeszcze mniej. Pomyliło mi się ze Stuanim.
0
@Nano22 Już gdzieś różne głupie komentarze czytałem. Następnym razem chyba zacznę robić screeny.
11
@MarioVeB! Cytując twój klasyk "Na szczęście ty o tym nie decydujesz." Kupić dziadka żeby był zapchajdziura za Suareza?
0
@Odesseiron Nie, ale piszę, że koszulki nie dodają piłkarzom umiejętności czy nie odejmują. Po prostu nie mają żadnego wpływu na to jak zespół gra. Niektórzy uważają co innego.
0
@macio_944 Nie można mieszać polityki do sportu. Gracze za 150 mln. przychodzili, bo Neymar odszedł za ponad 200 i trzeba go było kimś zastąpić. Mogę się zgodzić jedynie z koszulkami, a resztę napisałeś na siłę, żeby się tylko uczepić.
13
Możemy mieć nawet koszulki w misie, ale koszulki nie mają najmniejszego wpływu jak drużyna gra. Równie dobrze możemy zdobyć w tych koszulkach tryplet. Bardziej trzeba brać się za zmiany w drużynie niż w koszulkach.
2
Zresztą jakby ktoś z nas dobrze zarabiał w jakiejś firmie i kazał nosić w pracy jakieś badziewne koszulki, to byśmy podobnie się wypowiadali jak oni. Nie można być szczery w pracy.
6
@Commando Stadion to nie jest agencja towarzyska. Finał był nudny, ale jakieś granice muszą być. Będzie duża grzywna.
0
@LuisSalvano Jakby go zwolnili to kilka dni po Finale PK. Nowy trener powinien zostać ogłoszony pod koniec Maja lub na początku Czerwca, a tak to aktualnie nie ma informacji nawet o odejściu.
2
@Bagsik88 Tam przynajmniej walczyli jak wściekłe psy, a u nas na Anfield wyszli jak przestraszone kotki.
5
Liverpool zasłużył na LM. Ktoś kto eliminuje takie ekipy jak Barca czy Bayern po po prostu zasłużył na końcowy triumf. Totki nie zagrały nic specjalnego, poza strzałami Eriksena i Sona nie było realnego zagrożenia pod bramką The Reds. Klopp wreszcie w 3 Finale zdobył LM. Szkoda, że nie zdobył rok temu, a my byśmy zdobyli w tym roku, to by dużo lepiej wyglądało.
0
@sidzej Za frajerstwo Barcy Valverde.
0
@adamek1910 Może dla Ciebie. Według mnie nie dorastają do pięt tym, co podałem.
1
Wolałbym jakiś Scorpionsów czy Bon Jovi, to by były zespoły godne Finału LM, a tu jakiś zespół i z playbacku śpiewa.
1
@Varkond Tylko, że w tamtych czasach był dużo słabszy skład, a teraz nawet bez Messiego, to myślę, że i ta Barca była lepsza od tej, co była ponad 20 lat temu. Dlatego oczekiwania są ogromne i 4 sezony bez Finału w tym 3 razy odpadanie w 1/4 i 1/2 po kompromitacji, to za mało na taki klub.
1
@kkbarca A co oni mogą mieć do powiedzenia? Wiadomo, że więcej niż my kibice, ale najwięcej do powiedzenia ma zarząd i Barto. Oni muszą to zaakceptować.
15
@barteq Cou to żaden skrzydłowy, Dembele ma problemy zdrowotne, a Suarez od 2 sezonów wygląda jak wygląda.
3
@Messibestplayerintheworld Mnie nie tyle wkurzył, że chce zostać, a mówi, że jego miejsce jest zajęte, a to można zrozumieć tak "Będę grał źle czy dobrze, to i tak Valverde mnie nie posadzi."