4

@hen0x Dlatego De Jong powinien wskoczyć w miejsce Busquetsa.

0

@Mati90fcb De Jong, LO, De Ligt, Griezmann, Rashford i możemy zaczynać sezon. Oczywiście musimy wcześniej sprzedać kilku zawodników i wypożyczyć Todibo.

4

@Junngeas Jakby był aż takim zastrzykiem motywacji, to by nie odpadł z Juventusem z 1/4 po slabej grze.

0

@Arkon Ja tam Ronaldo z 6 lat młodszym bym nie pogardził.

1

@LeoMessi1994 A się czepiają Arthura :D

0

@BarcaInfo Więcej bordowo-granatowego i by były lepsze niż te w których będą grać.

11

@norbi77 No w City, a gdzie mógł być?

0

@Janiama Napastnik nie jest rozliczany z sytuacji do których dochodzi, a które zamienia na gole i takie są fakty. O Lewandowskim nie dałoby się tyle zrobić jakby się 3 sezony zebrało w jednym filmiku, a to tylko 1 sezon Suareza i pewnie tych sytuacji było jeszcze więcej.

0

@messix7 A nim do tego dojdzie to zagra słabo kilkanaście spotkań.

0

@Elosek Wykorzystana setka z Anfield by chociaż trochę zamazała obraz nieskuteczności Suareza.

1

@Odesseiron Trauma do końca życia dla tego psa.

1

@Croocers A jak grał w Barcy, to wiele osób go uważało za gorszego niż Munira.

0

@capoN Myślałem, że chodzi o kogoś innego. Ten zawodnik i tak grałby tyle, co Malcom lub jeszcze mniej. Pomyliło mi się ze Stuanim.

0

@Nano22 Już gdzieś różne głupie komentarze czytałem. Następnym razem chyba zacznę robić screeny.

11

@MarioVeB! Cytując twój klasyk "Na szczęście ty o tym nie decydujesz." Kupić dziadka żeby był zapchajdziura za Suareza?

0

@Odesseiron Nie, ale piszę, że koszulki nie dodają piłkarzom umiejętności czy nie odejmują. Po prostu nie mają żadnego wpływu na to jak zespół gra. Niektórzy uważają co innego.

0

@macio_944 Nie można mieszać polityki do sportu. Gracze za 150 mln. przychodzili, bo Neymar odszedł za ponad 200 i trzeba go było kimś zastąpić. Mogę się zgodzić jedynie z koszulkami, a resztę napisałeś na siłę, żeby się tylko uczepić.

13

Możemy mieć nawet koszulki w misie, ale koszulki nie mają najmniejszego wpływu jak drużyna gra. Równie dobrze możemy zdobyć w tych koszulkach tryplet. Bardziej trzeba brać się za zmiany w drużynie niż w koszulkach.

2

Zresztą jakby ktoś z nas dobrze zarabiał w jakiejś firmie i kazał nosić w pracy jakieś badziewne koszulki, to byśmy podobnie się wypowiadali jak oni. Nie można być szczery w pracy.

6

@Commando Stadion to nie jest agencja towarzyska. Finał był nudny, ale jakieś granice muszą być. Będzie duża grzywna.

0

@LuisSalvano Jakby go zwolnili to kilka dni po Finale PK. Nowy trener powinien zostać ogłoszony pod koniec Maja lub na początku Czerwca, a tak to aktualnie nie ma informacji nawet o odejściu.

2

@Bagsik88 Tam przynajmniej walczyli jak wściekłe psy, a u nas na Anfield wyszli jak przestraszone kotki.

5

Liverpool zasłużył na LM. Ktoś kto eliminuje takie ekipy jak Barca czy Bayern po po prostu zasłużył na końcowy triumf. Totki nie zagrały nic specjalnego, poza strzałami Eriksena i Sona nie było realnego zagrożenia pod bramką The Reds. Klopp wreszcie w 3 Finale zdobył LM. Szkoda, że nie zdobył rok temu, a my byśmy zdobyli w tym roku, to by dużo lepiej wyglądało.

0

@sidzej Za frajerstwo Barcy Valverde.

0

@adamek1910 Może dla Ciebie. Według mnie nie dorastają do pięt tym, co podałem.

1

Wolałbym jakiś Scorpionsów czy Bon Jovi, to by były zespoły godne Finału LM, a tu jakiś zespół i z playbacku śpiewa.

1

@Varkond Tylko, że w tamtych czasach był dużo słabszy skład, a teraz nawet bez Messiego,  to myślę, że i ta Barca była lepsza od tej, co była ponad 20 lat temu.  Dlatego oczekiwania są ogromne i 4 sezony bez Finału w tym 3 razy odpadanie w 1/4 i 1/2 po kompromitacji,  to za mało na taki klub. 

1

@kkbarca A co oni mogą mieć do powiedzenia? Wiadomo,  że więcej niż my kibice,  ale najwięcej do powiedzenia ma zarząd i Barto. Oni muszą to zaakceptować. 

15

@barteq Cou to żaden skrzydłowy, Dembele ma problemy zdrowotne,  a Suarez od 2 sezonów wygląda jak wygląda. 

3

@Messibestplayerintheworld Mnie nie tyle wkurzył, że chce zostać,  a mówi,  że jego miejsce jest zajęte, a to można zrozumieć tak "Będę grał źle czy dobrze,  to i tak Valverde mnie nie posadzi."

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?