1

@Kamiloza91 Czysto pod względem umiejętności Alba był sporo lepszy od Abidala, ale większa sympatie mam do Francuza.

0

@Avada Kedavra Jakaś wysoka półka to nie jest, ale na pewno wyższa niż wódka za 18 zł.

0

@Avada Kedavra Tylko, że za to całe Belvedere można kupić 3-4 Finlandię. Chyba, że cena się nie liczy.

0

@Encore Chyba, że z moim 80 letnim dziadkiem będzie walczył.

1

@SeeleyBooth To nie jest sprawiedliwe. On może być pijany w robocie, a ja jakby przyszedł do pracy pod wpływem, to by mi dali upomnienie lub w najgorszym przypadku zwolnili.

0

@G9 Żadna osoba nie ma prawa odbierać drugiej osobie życia, a jeśli to zrobi, to zasługuje na taką samą kare.

11

@Janiama Messi nie jest żadnym dla siebie problemem, bo wygrał tyle pucharów i dalej chce wygrywać. Kibice Argentyńscy nie zasługują na takiego piłkarza i tyle. Według mnie najgorsi kibice na świecie. 3 setki wypracowane w pierwszej połowie z Liverpoolem, powinny zamknąć dwumecz. W Copa America 2 razy był najlepszym zawodnikiem Reprezentacji, ale w Finale zagrał słabiej. Dlaczego nikt inny w tych Finałach nie wziął gry na siebie? Na ostatnim EURO Ronaldo kontuzja, wchodzi Eder strzela gola na wagę pucharu.

2

@Messibestplayerintheworld Lepiej nie ogłaszać nic przed 1 Lipca. Poza tym już ktoś z Atletico mówił, że Griezmann przejdzie do nas.

0

@Harnas2 Wiesz, że ona jest od niego ponad 10 lat starsza, to nie jest młoda dupeczka jak np dziewczyna Ronaldo, a mamuśka.

0

@DonElPatron Chile to nie jest ta sama drużyna, co w 2014-2016 latach. Nie było ich na MŚ. Bardziej bym stawiał na Urugwaj byli w Ćwierćfinale MŚ i nie wiadomo jakby się to potoczyło jakby grał ich najlepszy w tamtym czasie zawodnik.

0

@Grzesior667 Pchły zdecydowanie gorsze.

1

@Solimalhio Bez przesady. Gdzieś czytałem, że zarabia 3,5 do 4 mln, ale w Euro.

1

@Rewolucja123 Lepsza pomoc Toure Keita Xavi niż Busquets Rakitic Vidal. 3 zawodników defensywnych w pomocy jednego z najlepszych klubów na świecie? Aż się przypomina Polska na EURO 2012 Murawski Dudka Polański.

0

@VamosRakieta Brakuje mu tyko trofeum z Argentyną. Myślę, że MŚ to za wysokie progi dka tej Reprezentacji, ale CA mogą wygrać i Messi byłby spełniony jeśli chodzi o kadre.

0

Ależ Everton uderzył!

1

@Wittgenstein Steven Seagal, John Travolta, Mel Gibson.

4

@zodiak_10 Jakby ViscaBarca o nim nie wspomniał, to 99% tak rozpaczających nad nim w ogóle by nie wiedziała, że ktoś taki istnieje.

0

@Kajtek77 Jak się strzelało do tych co uciekali, to nic dziwnego.

0

@BarcaInfo Jedyny zawodnik, który by nas interesował, to Mbappe. Nawet jakby były dobre relacje to 250 mln Euro trzeba by było za niego sypnąć.

20

@plutonio No, masz rację. Poczekajmy jeszcze z 3-4 sezony...

2

@Messibestplayerintheworld W wieku 19 lat zdobył coś czego Messi już w karierze nie zdobędzie. Mowa tu o MŚ i jakość Mbappe trzeba docenić, bo dawno nie było aż tak dobrego 20 latka.

2

Komentarz usunięty

3

@jeyx77x Izrael miał nam zamknąć ryja i nie dał rady.

0

Krzysiek to Bohater Narodowy, ale antysemita.

1

@LeoMessi1994 Gdzie ty go do Xaviego czy Iniesty porównujesz? :D To jest tak jakbyś porównał wojsko USA do wojska Ukrainy.

1

@xofcbxo Głaskałbym :d.

0

@sebasek99 Każdy brałby w ciemno 3 pkt z Austrią na wyjeżdzie.

0

@Tomek54321 Bo grał lepiej w 2016 czy 2017 roku i nie było go nawet w 5 i nie wiem nawet czy w najlepszej 10 był.

0

@MESSIah16 Skoro Modric zdobył w czasach Messiego i Ronaldo ZP, a Van Dijk jest teraz mocno brany pod uwage, to Maldini by w tych czasach ZP zdobył.

0

@PatrickoBarca Przyjście Griezmanna. Nie jestem chorągiewką. Oczywiście jakby nie było innej opcji.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?