@MarioVeB! A kto asekurował jak graliśmy trójką Busquets Xavi Iniesta? Mieliśmy sporo większe posiadanie piłki, ale nie przez tyle żebyśmy nie musieliśmy się bronić.
@Bartek22 Tylko, że teraz już to nie przejdzie, bo mamy 4 defensywnych pomocników. Vidal jak na defensywnego pomocnika gra wysoko, ale to dalej defensywny pomocnik, bo jego główne atuty to odbiór piłki i zabezpieczanie obrony. Chilijczyk czasami pójdzie do przodu, ale jego najmocniejsze strony to gra obronna. Rakitic powinien odejść. De Jong podstawowy skład, a Vidal powinien rywalizować o miejsce w składzie z Arthurem. Busquets powinien usiąść na ławie.
@Bartek22 Coutinho miał być następcą Iniesty, a okazało się, że jest następcą Neymara i dwóch gości kupionych za blisko 300 mln rywalizuje o to skrzydło.
4
@SeeleyBooth Narkotyki można wykryć po większym czasie niż alkohol i to wiele większym.
2
@KingKahuka Dziewczyna tym filmikiem sama siebie zaorała. Już nawet nie ma sensu do tego wracać.
0
@Chwytliwy Zablokowane strzały liczysz jako wygrane pojedynki?
0
Niby Holandia się odradza, ale przydałby się taki Van Persie i Robben czy Huntelaar z ławki, bo szału z przodu nie ma.
0
@MarioVeB! Kolejny który nie potrafi czytać... Ja nie mówię, o Messim, ale o pomocy. Messi mając nawet 24 lata, to w obronie mało uczestniczył.
0
@Rewolucja123 A co ma Messi do pomocy, bo nie rozumiem?
1
@Rewolucja123 Sam sobie zaprzeczyłeś.
0
@BarcaInfo Boki zrywać. On nic nie zrobił przeciwko Roberto, który jest słabszy w defensywie od Portugalczyka.
1
@MarioVeB! A kto asekurował jak graliśmy trójką Busquets Xavi Iniesta? Mieliśmy sporo większe posiadanie piłki, ale nie przez tyle żebyśmy nie musieliśmy się bronić.
0
@mekston Hiszpania, Portugalia, Iran i Maroko, to była trudniejsza grupa.
0
@mekston Grupa śmierci? Słaba Nigeria, bardzo mocna Chorwacja i przeciętna Islandia, która była duża mocniejsza na EURO 2016.
1
@Janiama Jak się w wieku 24 lat wybiera do ligi emerytów, bo tak można nazwać MLS, to nic dziwnego, że tak gra.
0
@PawkoFCB A gra powstała 4 lata temu i do tej pory nie było jeszcze gry, która mogła się z nią równać.
0
@Bartek22 Tylko, że teraz już to nie przejdzie, bo mamy 4 defensywnych pomocników. Vidal jak na defensywnego pomocnika gra wysoko, ale to dalej defensywny pomocnik, bo jego główne atuty to odbiór piłki i zabezpieczanie obrony. Chilijczyk czasami pójdzie do przodu, ale jego najmocniejsze strony to gra obronna. Rakitic powinien odejść. De Jong podstawowy skład, a Vidal powinien rywalizować o miejsce w składzie z Arthurem. Busquets powinien usiąść na ławie.
8
@MarioVeB! W tej chwili sam wywołujesz gównoburze na La Rambli.
21
@Bartek22 Coutinho miał być następcą Iniesty, a okazało się, że jest następcą Neymara i dwóch gości kupionych za blisko 300 mln rywalizuje o to skrzydło.
0
@Avada Kedavra Hahahaha.
0
@MrArthur8 Wyjdź lepiej na dwór. Podałeś zmienne w transferze Coutinho, to i podaj w transferach Hazarda j Jovicia.
1
@Danny Gaucho 6 lat, a Zieliński dopiero stał się podstawowym zawodnikiem po EURO 2016.
4
@Messibestplayerintheworld Dał tylko reszta drużyny oddała to.
0
@Foton Tylko się nie ciesz jak coś osiągniemy na EURO.
1
Krzychu jesteś wielki!
0
@PJ1985 CL bym zrozumiał, ale La Ligą serio? Przecież wy na 33 wygrane mistrzostwa z jedynie pamiętacie z 2012 i 2017 roku.
0
@mikiiki Oby była powtórka z ostatniego EURO.
1
@MarioVeB! Na ŚPD i dużo rzadziej na ŚO i ŚP.
0
@michal26 Jak nie? Jak przez jakiś czas był na wyższym poziomie niż oni.
0
Grał z Buffonem, Beckhamem, Zanettim, Iniestą, Pato i Figo.
0
@Norkusik Nie ciesz się za wcześnie.
0
@czosnekfcb Caravalho.
0
@KamQiX Nie był.