0

@jakub1906 Nie dzięki trypletowi, a dzięki temu,  że jego rywal nie posiadał praktycznie żadnego programu. 

1

@MarioVeB! Ty nawet nie potrafisz czytać.

1

@MarioVeB! A to chęć,  żeby Valverde odszedł =wyzywanie trenera? To kto ma problemy z czytaniem? Tam nie było komentarzy wyzywających Valverde. 

17

@MarioVeB! Podrośniesz to zrozumiesz,  że jesteś tutaj tylko zwykłym użytkownikiem z przerośniętym ego,  a nie redaktorem. 

24

@MarioVeB! A ty naucz się pisać coś nowego, bo od kilku lat piszesz to samo. 

29

@MarioVeB! Może wreszcie się wezmą za Ciebie,  bo już tutaj o kilka lat za dużo trollujesz. 

9

@MarioVeB! Dobrze, że ty nie decydujesz kto o czym ma  tutaj pisać.

0

@Barca_Big_Moment Tylko czy Setien będzie miał jaja by posadzić na ławce takich zawodników jak Pique, Suarez,  Rakitic i Busquets? Pique ten sezon miał świetny,  ale on coraz więcej czasu potrzebuje, żeby się ogarnąć. Busquets od 3 lat szuka formy. U Rakitica to wygląda lepiej niż u Hiszpana,  ale też nie gra na poziomie tego klubu. Suarez podobnie. Tiki taka odeszła z Guardiolą i już nie wróci. Próbował Tito tak grać i Martino. Enrique nie grał Tiki Taką. 

0

@Rewolucja123 Tylko Guardiola osiwiał. Więc nie ma co się bać. Twój Valdek się jeszcze dobrze wygląda :)

0

@Arkon Korwin jest jeszcze starszy i dalej się w to bawi,  to i Kaczyński może. 

0

@deyna2018 Ciężko będzie. Oni ograli Kolumbię z którą nie mieliśmy szans. 

2

Vidal gra tutaj tylko 1 sezon, a jest takim motywatorem. i takim piłkarzem jakby grał tutaj od lat. Nawet nie piszę o jego dobrej grze,  ale widać po nim, że walczy do ostatniej kropli krwi. Ma coś z prawdziwego Polaka,  to jest wojownik. 

0

@Nano22 No, racja, ale to było kiedyś i to z 3 lata temu się sprawdzało, a teraz z Busim gramy kupę, a bez niego w tym sezonie z nikim poważnym nie graliśmy. 

0

@cules100pro Podobnie jak granie z 3 ŚPD. Ultra defensywna Barca traci 4 bramki z Liverpoolem...

0

@heniek168 PO to samo robiło. "Popierasz invitro czy Rydzyka?" Bardziej reklama anty-PIS.

1

@Chwytliwy Jeszcze Buffon został,  ale on jeszcze sezon pogra i też pewnie skończy. 

0

@Encore Poza Martino w ostatnich latach byli trenerzy z Hiszpanii. Teraz pora na trenera z zagranicznego (Wenger lub Koeman)

0

@Kamiloza91 Cristiano Ronaldo (w najlepszej formie) Pirlo i Cafu. 

14

Niby to większa wina zawodników niż trenera, ale kto kazał Valverde wystawiać ciągle Rakitica czy Busquetsa? O Suarezie nie wypowiadam,  bo Boateng to żaden zmiennik. A Valverde w pomocy rotował między Arthurem i Vidalem. Dwóch najsłabszych zawodników podstawowego składu miało status Messiego, czyli nietykalnych. 

0

@jeyx77x Z dużą pomocą babci, która znała świetnie umiejętności wnuka i ratowała ją nie raz. Przecież w czasie walki sterowała nią jak laleczką, bo by dawno padła. 

0

@Hawajczyk Vidal był najlepszy w rewanżu z Liverpoolem.  Valverde powinien posadzić Rakitica lub Busquetsa na ławie,  ale tego nie zrobił. Po prostu pokazał,  że nie ma jaj by prowadzić ten klub. 

1

@Orłoś  Ta Liga w tym sezonie była słaba. Nasz największy rywal mógł przegrać z każdym,  a Atletico w swoim stylu wygrywało na styku lub remisowało. W tym sezonie dla Barceleony Liga była najłatwiejsza do zdobycia od lat. 

0

@Chwytliwy Dało się obronić Valverde rok temu,  pomimo tego, że skompromitowaliśmy się z Romą, to w PK roznieśliśmy Seville w pył,  a teraz szkoda gadać. 

3

Kto oglądał anime Naruto ten wie jak wyglądała technika najbardziej denerwującej postaci Sakury "Naruto help" Tak w Barcelonie Valverde "Messi help". To jest według mnie koniec Valverde w tym klubie i to powinno się stać po meczu z Liverpoolem,  ale Bartomeu nie ma chyba jaj by to zrobić. 

0

@Rewolucja123 To jest kpina, że ty tak bronisz Gargamela. 

11

Nigdy nie pisałem tak o Valverde, ale jest debilem. Zmienia najbardziej kreatywnego pomocnika,  a zostawia Rakitica i Busquetsa

0

@Encore Przecież jest Valverde, to ma racje. 

0

@Elosek Czara goryczy się przeleje jak zejdzie Arthur zamiast Busquetsa i Rakitica. 

2

@plutonio Po pierwsze, to on nie dostał prawdziwej szansy od Valverde żeby go oceniać. Jak już udało mu się zagrać dobry mecz,  to kolejne 10 w ogóle go nie było na boisku np mecz z Realem. 

0

@plutonio Vidal to akurat defensywny pomocnik,  który jest troszkę bardziej ofensywny niż Busquets czy Rakitic. 

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?