@Barca_Big_Moment Tylko czy Setien będzie miał jaja by posadzić na ławce takich zawodników jak Pique, Suarez, Rakitic i Busquets? Pique ten sezon miał świetny, ale on coraz więcej czasu potrzebuje, żeby się ogarnąć. Busquets od 3 lat szuka formy. U Rakitica to wygląda lepiej niż u Hiszpana, ale też nie gra na poziomie tego klubu. Suarez podobnie. Tiki taka odeszła z Guardiolą i już nie wróci. Próbował Tito tak grać i Martino. Enrique nie grał Tiki Taką.
Vidal gra tutaj tylko 1 sezon, a jest takim motywatorem. i takim piłkarzem jakby grał tutaj od lat. Nawet nie piszę o jego dobrej grze, ale widać po nim, że walczy do ostatniej kropli krwi. Ma coś z prawdziwego Polaka, to jest wojownik.
@Nano22 No, racja, ale to było kiedyś i to z 3 lata temu się sprawdzało, a teraz z Busim gramy kupę, a bez niego w tym sezonie z nikim poważnym nie graliśmy.
Niby to większa wina zawodników niż trenera, ale kto kazał Valverde wystawiać ciągle Rakitica czy Busquetsa? O Suarezie nie wypowiadam, bo Boateng to żaden zmiennik. A Valverde w pomocy rotował między Arthurem i Vidalem. Dwóch najsłabszych zawodników podstawowego składu miało status Messiego, czyli nietykalnych.
@jeyx77x Z dużą pomocą babci, która znała świetnie umiejętności wnuka i ratowała ją nie raz. Przecież w czasie walki sterowała nią jak laleczką, bo by dawno padła.
@Hawajczyk Vidal był najlepszy w rewanżu z Liverpoolem. Valverde powinien posadzić Rakitica lub Busquetsa na ławie, ale tego nie zrobił. Po prostu pokazał, że nie ma jaj by prowadzić ten klub.
@Orłoś Ta Liga w tym sezonie była słaba. Nasz największy rywal mógł przegrać z każdym, a Atletico w swoim stylu wygrywało na styku lub remisowało. W tym sezonie dla Barceleony Liga była najłatwiejsza do zdobycia od lat.
@Chwytliwy Dało się obronić Valverde rok temu, pomimo tego, że skompromitowaliśmy się z Romą, to w PK roznieśliśmy Seville w pył, a teraz szkoda gadać.
Kto oglądał anime Naruto ten wie jak wyglądała technika najbardziej denerwującej postaci Sakury "Naruto help" Tak w Barcelonie Valverde "Messi help". To jest według mnie koniec Valverde w tym klubie i to powinno się stać po meczu z Liverpoolem, ale Bartomeu nie ma chyba jaj by to zrobić.
@plutonio Po pierwsze, to on nie dostał prawdziwej szansy od Valverde żeby go oceniać. Jak już udało mu się zagrać dobry mecz, to kolejne 10 w ogóle go nie było na boisku np mecz z Realem.
0
@jakub1906 Nie dzięki trypletowi, a dzięki temu, że jego rywal nie posiadał praktycznie żadnego programu.
1
@MarioVeB! Ty nawet nie potrafisz czytać.
1
@MarioVeB! A to chęć, żeby Valverde odszedł =wyzywanie trenera? To kto ma problemy z czytaniem? Tam nie było komentarzy wyzywających Valverde.
17
@MarioVeB! Podrośniesz to zrozumiesz, że jesteś tutaj tylko zwykłym użytkownikiem z przerośniętym ego, a nie redaktorem.
24
@MarioVeB! A ty naucz się pisać coś nowego, bo od kilku lat piszesz to samo.
29
@MarioVeB! Może wreszcie się wezmą za Ciebie, bo już tutaj o kilka lat za dużo trollujesz.
9
@MarioVeB! Dobrze, że ty nie decydujesz kto o czym ma tutaj pisać.
0
@Barca_Big_Moment Tylko czy Setien będzie miał jaja by posadzić na ławce takich zawodników jak Pique, Suarez, Rakitic i Busquets? Pique ten sezon miał świetny, ale on coraz więcej czasu potrzebuje, żeby się ogarnąć. Busquets od 3 lat szuka formy. U Rakitica to wygląda lepiej niż u Hiszpana, ale też nie gra na poziomie tego klubu. Suarez podobnie. Tiki taka odeszła z Guardiolą i już nie wróci. Próbował Tito tak grać i Martino. Enrique nie grał Tiki Taką.
0
@Rewolucja123 Tylko Guardiola osiwiał. Więc nie ma co się bać. Twój Valdek się jeszcze dobrze wygląda :)
0
@Arkon Korwin jest jeszcze starszy i dalej się w to bawi, to i Kaczyński może.
0
@deyna2018 Ciężko będzie. Oni ograli Kolumbię z którą nie mieliśmy szans.
2
Vidal gra tutaj tylko 1 sezon, a jest takim motywatorem. i takim piłkarzem jakby grał tutaj od lat. Nawet nie piszę o jego dobrej grze, ale widać po nim, że walczy do ostatniej kropli krwi. Ma coś z prawdziwego Polaka, to jest wojownik.
0
@Nano22 No, racja, ale to było kiedyś i to z 3 lata temu się sprawdzało, a teraz z Busim gramy kupę, a bez niego w tym sezonie z nikim poważnym nie graliśmy.
0
@cules100pro Podobnie jak granie z 3 ŚPD. Ultra defensywna Barca traci 4 bramki z Liverpoolem...
0
@heniek168 PO to samo robiło. "Popierasz invitro czy Rydzyka?" Bardziej reklama anty-PIS.
1
@Chwytliwy Jeszcze Buffon został, ale on jeszcze sezon pogra i też pewnie skończy.
0
@Encore Poza Martino w ostatnich latach byli trenerzy z Hiszpanii. Teraz pora na trenera z zagranicznego (Wenger lub Koeman)
0
@Kamiloza91 Cristiano Ronaldo (w najlepszej formie) Pirlo i Cafu.
14
Niby to większa wina zawodników niż trenera, ale kto kazał Valverde wystawiać ciągle Rakitica czy Busquetsa? O Suarezie nie wypowiadam, bo Boateng to żaden zmiennik. A Valverde w pomocy rotował między Arthurem i Vidalem. Dwóch najsłabszych zawodników podstawowego składu miało status Messiego, czyli nietykalnych.
0
@jeyx77x Z dużą pomocą babci, która znała świetnie umiejętności wnuka i ratowała ją nie raz. Przecież w czasie walki sterowała nią jak laleczką, bo by dawno padła.
0
@Hawajczyk Vidal był najlepszy w rewanżu z Liverpoolem. Valverde powinien posadzić Rakitica lub Busquetsa na ławie, ale tego nie zrobił. Po prostu pokazał, że nie ma jaj by prowadzić ten klub.
1
@Orłoś Ta Liga w tym sezonie była słaba. Nasz największy rywal mógł przegrać z każdym, a Atletico w swoim stylu wygrywało na styku lub remisowało. W tym sezonie dla Barceleony Liga była najłatwiejsza do zdobycia od lat.
0
@Chwytliwy Dało się obronić Valverde rok temu, pomimo tego, że skompromitowaliśmy się z Romą, to w PK roznieśliśmy Seville w pył, a teraz szkoda gadać.
3
Kto oglądał anime Naruto ten wie jak wyglądała technika najbardziej denerwującej postaci Sakury "Naruto help" Tak w Barcelonie Valverde "Messi help". To jest według mnie koniec Valverde w tym klubie i to powinno się stać po meczu z Liverpoolem, ale Bartomeu nie ma chyba jaj by to zrobić.
0
@Rewolucja123 To jest kpina, że ty tak bronisz Gargamela.
11
Nigdy nie pisałem tak o Valverde, ale jest debilem. Zmienia najbardziej kreatywnego pomocnika, a zostawia Rakitica i Busquetsa
0
@Encore Przecież jest Valverde, to ma racje.
0
@Elosek Czara goryczy się przeleje jak zejdzie Arthur zamiast Busquetsa i Rakitica.
2
@plutonio Po pierwsze, to on nie dostał prawdziwej szansy od Valverde żeby go oceniać. Jak już udało mu się zagrać dobry mecz, to kolejne 10 w ogóle go nie było na boisku np mecz z Realem.
0
@plutonio Vidal to akurat defensywny pomocnik, który jest troszkę bardziej ofensywny niż Busquets czy Rakitic.