Za taką kwotę to możesz cały karton kupić z winami. Niby mówią, że tanie wina są paskudne, a mają owocowy smak i są dość dobre. Najlepiej to kup Łiskacza jakiegoś po którym dobrze czepie, to jest cena tego jednego wina, a lepsza moc.
Griezmann przechodzi do Barcelony? Czyli Luis odchodzi, bo niema innej możliwości. Urugwajczyk nie będzie siedział pomimo tego, że 3/4 sezonu gra słabo na ławie, a Francuz nie będzie grał na lewym skrzydle kosztem Dembele i wpychanego tam Coutinho.
Jak ty porównujesz mecz z Chelsea z 2012 roku gdzie mogliśmy wygrać 1-4 do 4-0 z Bayernem czy Liverpoolem lub lania od Juve czy Romy, to ja nie mam pytań.
Kiedy Suarez był ostatnio w formię 2 lata temu, a mozę nawet 3? Obecnie to nie ma startu do Francuza i takie są fakty. Griezmann w defensywnym Atletico wykręca podobne liczby, co Suarez w Barcelonie. Griezmann to Król strzelców ME i Mistrz Świata praktycznie zawsze dawał jakość w najważniejszych meczach. Suarez 2 bramki strzelił w 2 edycjach LM. Uwielbiam tego zawodnika, ale Barca musi mieć, to co najlepsze.
0
Nie jest powiedziane czy będzie trenerem Barcy.
0
Przecież to polityk. On działa tak samo jak u nas opozycja.
1
Za taką kwotę to możesz cały karton kupić z winami. Niby mówią, że tanie wina są paskudne, a mają owocowy smak i są dość dobre. Najlepiej to kup Łiskacza jakiegoś po którym dobrze czepie, to jest cena tego jednego wina, a lepsza moc.
0
W Netii.
0
No i co z tego?
1
Wolałbym żeby za te 3 lata odszedł do nas.
1
Eurowizja to stan umysłu. Wygrywają jakieś baby z brodami, a Polka, która pięknie śpiewała w 2015 roku nie zajęła nawet 3 miejsca...
0
Czyli sprzedajemy Dembele i Coutinho? Bo Valverde będzie dalej pchał Brazylijczyka na LS, a Dembele nie będzie grał, bo rodak będzie grał.
1
To ława, bo innej opcji nie będzie.
0
Mbappe przyszłe lata będzie grał w PSG. Myślę, że jeszcze 3 lata tam pogra.
1
Griezmann przechodzi do Barcelony? Czyli Luis odchodzi, bo niema innej możliwości. Urugwajczyk nie będzie siedział pomimo tego, że 3/4 sezonu gra słabo na ławie, a Francuz nie będzie grał na lewym skrzydle kosztem Dembele i wpychanego tam Coutinho.
0
United 1999.
1
Prawo dotyczy wszystkich czy to ksiądz czy jakiś inny kapucyn.
0
Jak ty porównujesz mecz z Chelsea z 2012 roku gdzie mogliśmy wygrać 1-4 do 4-0 z Bayernem czy Liverpoolem lub lania od Juve czy Romy, to ja nie mam pytań.
1
To działa w dwie strony.
1
Nie możesz zmarnować okazji jak Benzema. Tylko nie zapomnij założyć gumki :)
0
Kiedy Suarez był ostatnio w formię 2 lata temu, a mozę nawet 3? Obecnie to nie ma startu do Francuza i takie są fakty. Griezmann w defensywnym Atletico wykręca podobne liczby, co Suarez w Barcelonie. Griezmann to Król strzelców ME i Mistrz Świata praktycznie zawsze dawał jakość w najważniejszych meczach. Suarez 2 bramki strzelił w 2 edycjach LM. Uwielbiam tego zawodnika, ale Barca musi mieć, to co najlepsze.
0
Ale zgodził się na mniejsze zarobki niż w Atletico. Czyli nie będzie zarabiał tyle, co w Madrycie.
1
Griezmann i tak będzie zarabiał mniej niż w Atletico i pensja nie wiadomo czy będzie wyższa, bo rok temu Atletico oferowało Francuzowi dużo więcej.
0
Ja chciałbym Koemana, Ten Haga czy Wengera. Zarząd woli zostać przy Valverde i zaliczyć 3 raz kompromitacje w LM.
0
Wcale nie musi nas trenować Klopp czy Guardiola. Jest kilku świetnych kandydatów jak Koeman, Ten Hag czy Wenger.
0
W sumie wolę żeby został Valverde niż ten łysy psychol, co trenował Argentyne na ostatnich MŚ i miał obsesje na punkcie Messiego.
0
Rakitic i Busquets jakoś nie grają kreatywnie i się nie boją, że wylądują na ławce.
1
PSG podobno oferowało ładną sumkę za niego rok temu, a teraz to szkoda gadać...
5
Alba nigdy inteligencją nie grzeszył, ale on chyba dalej nie rozumie co się stało. Bramka na 4-0 to było oplucie herbu klubu.
2
Te koszulki Juve na przyszły sezon by był bardzo ładne, gdyby nie ten pasek.
6
Byli piłkarze też piszą/gadają głupoty, to że pokopałeś piłkę nie oznacza, że wszystkie rozumy pozjadałeś. Mam nadzieję, że to zrozumiesz.
34
Znowu gadasz bzdury o tym, że trener jest dodatkiem?
2
Ostatni mecz na Camp Nou, to nic dziwnego, że go żegnają.
0
Busquets też, bo dzięki niemu jest mityczna kontrola w środku pola.