0

Nie jest powiedziane czy będzie trenerem Barcy.

0

Przecież to polityk. On działa tak samo jak u nas opozycja.

1

Za taką kwotę to możesz cały karton kupić z winami. Niby mówią, że tanie wina są paskudne, a mają owocowy smak i są dość dobre. Najlepiej to kup Łiskacza jakiegoś po którym dobrze czepie, to jest cena tego jednego wina, a lepsza moc.

0

W Netii.

0

No i co z tego?

1

Wolałbym żeby za te 3 lata odszedł do nas.

1

Eurowizja to stan umysłu. Wygrywają jakieś baby z brodami, a Polka, która pięknie śpiewała w 2015 roku nie zajęła nawet 3 miejsca...

0

Czyli sprzedajemy Dembele i Coutinho? Bo Valverde będzie dalej pchał Brazylijczyka na LS, a Dembele nie będzie grał, bo rodak będzie grał.

1

To ława, bo innej opcji nie będzie.

0

Mbappe przyszłe lata będzie grał w PSG. Myślę, że jeszcze 3 lata tam pogra.

1

Griezmann przechodzi do Barcelony? Czyli Luis odchodzi, bo niema innej możliwości. Urugwajczyk nie będzie siedział pomimo tego, że 3/4 sezonu gra słabo na ławie, a Francuz nie będzie grał na lewym skrzydle kosztem Dembele i wpychanego tam Coutinho.

0

United 1999.

1

Prawo dotyczy wszystkich czy to ksiądz czy jakiś inny kapucyn.

0

Jak ty porównujesz mecz z Chelsea z 2012 roku gdzie mogliśmy wygrać 1-4 do 4-0 z Bayernem czy Liverpoolem lub lania od Juve czy Romy, to ja nie mam pytań.

1

To działa w dwie strony.

1

Nie możesz zmarnować okazji jak Benzema. Tylko nie zapomnij założyć gumki :)

0

Kiedy Suarez był ostatnio w formię 2 lata temu, a mozę nawet 3? Obecnie to nie ma startu do Francuza i takie są fakty. Griezmann w defensywnym Atletico wykręca podobne liczby, co Suarez w Barcelonie. Griezmann to Król strzelców ME i Mistrz Świata praktycznie zawsze dawał jakość w najważniejszych meczach. Suarez 2 bramki strzelił w 2 edycjach LM. Uwielbiam tego zawodnika, ale Barca musi mieć, to co najlepsze.

0

Ale zgodził się na mniejsze zarobki niż w Atletico. Czyli nie będzie zarabiał tyle, co w Madrycie.

1

Griezmann i tak będzie zarabiał mniej niż w Atletico i pensja nie wiadomo czy będzie wyższa, bo rok temu Atletico oferowało Francuzowi dużo więcej.

0

Ja chciałbym Koemana, Ten Haga czy Wengera. Zarząd woli zostać przy Valverde i zaliczyć 3 raz kompromitacje w LM.

0

Wcale nie musi nas trenować Klopp czy Guardiola. Jest kilku świetnych kandydatów jak Koeman, Ten Hag czy Wenger.

0

W sumie wolę żeby został Valverde niż ten łysy psychol, co trenował Argentyne na ostatnich MŚ i miał obsesje na punkcie Messiego.

0

Rakitic i Busquets jakoś nie grają kreatywnie i się nie boją, że wylądują na ławce.

1

PSG podobno oferowało ładną sumkę za niego rok temu, a teraz to szkoda gadać...

5

Alba nigdy inteligencją nie grzeszył, ale on chyba dalej nie rozumie co się stało. Bramka na 4-0 to było oplucie herbu klubu.

2

Te koszulki Juve na przyszły sezon by był bardzo ładne, gdyby nie ten pasek.

6

Byli piłkarze też piszą/gadają głupoty, to że pokopałeś piłkę nie oznacza, że wszystkie rozumy pozjadałeś. Mam nadzieję, że to zrozumiesz.

34

Znowu gadasz bzdury o tym, że trener jest dodatkiem?

2

Ostatni mecz na Camp Nou, to nic dziwnego, że go żegnają.

0

Busquets też, bo dzięki niemu jest mityczna kontrola w środku pola.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?