@PatrychoO Pierwsza połowa sezonu Martino była lepsza niż pierwsza połowa Enrique, ale druga to był najprawdziwszy koszmar dla kibica Barcelony. Już 5 lat od tamtego czasu, a ja do tej pory nie jestem wstanie tego zrozumieć.
@Avada Kedavra Jeśli cała biedna część Brazylii, to jego rodzina, to faktycznie nie ma co się z niego śmiać, a powinien od PSG dostać jeszcze podwyżkę:D
@Hawajczyk Zawsze mnie śmieszył ten hype na Van Dijka, to zawsze ostatni obrońca w zespole, który ryzykuje. Wygrywa sytuacje, które są na 99% do wygrania np główkowanie czy sytuacja gdzie zawodnik z ataku jest na dużo trudniejszej pozycji. Umtiti w formie był według mnie lepszy niż on.
@BigShaq Z Brazylią na tamtym turnieju każda drużyna poza Francją by tak zagrała. @Veil5ide Valverde potrafił grać 8 defensywnymi zawodnikami w składzie już chyba gorzej być nie może.
@Qru Po miesiącu? Trenera dopiero można ocenić w połowie sezonu lub po sezonie. Wiem, że tu się ocenia nawet po kilku meczach, ale tak nie powinno być.
@sidzej Skoro nie było banów dla tych co atakowali Adriana, to nie powinno być dla tych, co atakują Mario. Tym bardziej, że ten drugi sam sobie jest winien.
@Janiama Znowu się bawisz w moralizatora? Skąd wiesz, że nic z nowym trenerem nie wygramy? Może właśnie nowy trener zacznie stawiać na zawodników w formię, a nie na święte krowy.
@Grzesior667 Nowy w internecie jesteś? Oni często piszą pierdoły na temat zaangażowania zawodników np Arthurowi się przytyło. Messi lubi pizze/cole i inne bzdury. Na takie coś trzeba przymykać oczy.
Jeśli Valverde odejdzie, to najpewniej powinien to zrobić jeszcze w tym miesiącu. Były informacje, że Bartomeu robi jutro jakieś posiedzenie. Jakby czegoś takiego nie było, to byłbym pewien, że Ernesto zostaje. Niby Bartomu mówił o wsparciu dla Valdka i bla bla bla, ale on też się musi bać o swój stołek.
0
@adrian89 I jeszcze po piwku dla wszystkich użytkowników.
0
@Michaelo20000 Więcej miałem do czynienia z pierwszymi. Taka co ma 20 lat i zachowuje się jak 8 latka, to nie jest w moim typie.
0
@liberoFCB Ok, ake jak się nie uda, to oddajesz 100 mln Barcelonie i 50 mln La Ramblii :D
0
@Kamiloza91 Tylko Wenger, ale on ma prawie 7 dych i pójdzie na ostatnie lata do Ligi Japońskiej lub do Chin.
2
@PatrychoO Pierwsza połowa sezonu Martino była lepsza niż pierwsza połowa Enrique, ale druga to był najprawdziwszy koszmar dla kibica Barcelony. Już 5 lat od tamtego czasu, a ja do tej pory nie jestem wstanie tego zrozumieć.
0
@Avada Kedavra Jeśli cała biedna część Brazylii, to jego rodzina, to faktycznie nie ma co się z niego śmiać, a powinien od PSG dostać jeszcze podwyżkę:D
5
@Hawajczyk Zawsze mnie śmieszył ten hype na Van Dijka, to zawsze ostatni obrońca w zespole, który ryzykuje. Wygrywa sytuacje, które są na 99% do wygrania np główkowanie czy sytuacja gdzie zawodnik z ataku jest na dużo trudniejszej pozycji. Umtiti w formie był według mnie lepszy niż on.
0
@NeroTFP Vinicius już nie miał sił, a poza tym pojawił się Vidal, który czyścił każdy atak i nawet do Roberto to nie dochodziło.
0
@Michael_20 Akurat Roberto w pierwszym meczu nie był aż tak ogrywany. Może to przez, to że Pique go ubezpieczał.
1
@BigShaq Z Brazylią na tamtym turnieju każda drużyna poza Francją by tak zagrała. @Veil5ide Valverde potrafił grać 8 defensywnymi zawodnikami w składzie już chyba gorzej być nie może.
0
@szoch6 Trener z topu, to kto według Ciebie? Guardiola już tu nie wróci w tej roli. Klopp powiedział, że nie chce tu pracować.
0
@Qru Po miesiącu? Trenera dopiero można ocenić w połowie sezonu lub po sezonie. Wiem, że tu się ocenia nawet po kilku meczach, ale tak nie powinno być.
1
Oby przy nowym trenerze Malcom i Coutinho pokazali na co ich stać.
0
@plutonio Najlepszy pomocnik??! Prawie oplułem monitor...
0
@Mario96w To nie czytałeś jeszcze naszej dyskusji z wczoraj. Sam wywołał gównoburze.
0
@Mario96w Jeśli według Ciebie dawno to kilkanaście godzin, to pozdrawiam.
10
@sidzej Skoro nie było banów dla tych co atakowali Adriana, to nie powinno być dla tych, co atakują Mario. Tym bardziej, że ten drugi sam sobie jest winien.
5
@Janiama Znowu się bawisz w moralizatora? Skąd wiesz, że nic z nowym trenerem nie wygramy? Może właśnie nowy trener zacznie stawiać na zawodników w formię, a nie na święte krowy.
2
@Grzesior667 Nowy w internecie jesteś? Oni często piszą pierdoły na temat zaangażowania zawodników np Arthurowi się przytyło. Messi lubi pizze/cole i inne bzdury. Na takie coś trzeba przymykać oczy.
12
@vangoor Jeszcze śmieszniejsze jest to, że jeszcze się okienko nie zaczęło.
1
@myscooter Zwykłe bzdury i tyle. Nie ufam mu jak pisał o 100% pewnym transferze De Jonga do PSG.
1
Jeśli Valverde odejdzie, to najpewniej powinien to zrobić jeszcze w tym miesiącu. Były informacje, że Bartomeu robi jutro jakieś posiedzenie. Jakby czegoś takiego nie było, to byłbym pewien, że Ernesto zostaje. Niby Bartomu mówił o wsparciu dla Valdka i bla bla bla, ale on też się musi bać o swój stołek.
2
@jacobFCB z Williana można śmieszkować, bo to pewnie transfer Valverde, ale Lacazette to ciekawa opcja.
0
@PatrychoO Neymar o którym zarząd nie chce słyszeć i Hazard, który na 90% jest w Realu. Jest jeszcze kilka ciekawych opcji jak Sane czy Sancho.
1
@MarcinVeB4 Kto sobie nie dał rady? Chłop, który zagrał niewiele ponad 1000 minut?
1
@th@les Bez biegania się nie da wygrywać. Barca Enrique musiała biegać i trzeba do tego wrócić.
0
@Maniek9444 Grabara, bo to mój rocznik. :D A tak serio, to myślę, że będą na równym poziomie.
0
@Encore Ostatni sezon miał kiepski, ale 2 pierwsze, to było coś fajnego.
0
@monsterrize Martinez to nie gorsza opcja i do tego Katalończyk z krwi i kości. Podobał mi się jego Everton i podoba mi się Belgia za jego sterami.
1
Komentarz usunięty