0

@adrian89 I jeszcze po piwku dla wszystkich użytkowników. 

0

@Michaelo20000 Więcej miałem do czynienia z pierwszymi.  Taka co ma 20 lat i zachowuje się jak 8 latka,  to nie jest w moim typie. 

0

@liberoFCB Ok,  ake jak się nie uda,  to oddajesz 100 mln Barcelonie i 50 mln La Ramblii :D

0

@Kamiloza91 Tylko Wenger,  ale on ma prawie 7 dych i pójdzie na ostatnie lata do Ligi Japońskiej lub do Chin. 

2

@PatrychoO Pierwsza połowa sezonu Martino była lepsza niż pierwsza połowa Enrique, ale druga to był najprawdziwszy koszmar dla kibica Barcelony.  Już 5 lat od tamtego czasu,  a ja do tej pory nie jestem wstanie tego zrozumieć. 

0

@Avada Kedavra Jeśli cała biedna część Brazylii, to jego rodzina,  to faktycznie nie ma co się z niego śmiać, a powinien od PSG dostać jeszcze podwyżkę:D

5

@Hawajczyk Zawsze mnie śmieszył ten hype na Van Dijka,  to zawsze ostatni obrońca w zespole,  który ryzykuje. Wygrywa sytuacje,  które są na 99% do wygrania np główkowanie czy sytuacja gdzie zawodnik z ataku jest na dużo trudniejszej pozycji. Umtiti w formie był według mnie lepszy niż on. 

0

@NeroTFP Vinicius już nie miał sił,  a poza tym pojawił się Vidal,  który czyścił każdy atak i nawet do Roberto to nie dochodziło. 

0

@Michael_20 Akurat Roberto w pierwszym meczu nie był aż tak ogrywany. Może to przez, to że Pique go ubezpieczał.

1

@BigShaq Z Brazylią na tamtym turnieju każda drużyna poza Francją by tak zagrała. @Veil5ide Valverde potrafił grać 8 defensywnymi zawodnikami w składzie już chyba gorzej być nie może. 

0

@szoch6 Trener z topu, to kto według Ciebie? Guardiola już tu nie wróci w tej roli. Klopp powiedział,  że nie chce tu pracować. 

0

@Qru Po miesiącu?  Trenera dopiero można ocenić w połowie sezonu lub po sezonie. Wiem,  że tu się ocenia nawet po kilku meczach,  ale tak nie powinno być. 

1

Oby przy nowym trenerze Malcom i Coutinho pokazali na co ich stać. 

0

@plutonio Najlepszy pomocnik??! Prawie oplułem monitor... 

0

@Mario96w To nie czytałeś jeszcze naszej dyskusji z wczoraj. Sam wywołał gównoburze. 

0

@Mario96w Jeśli według Ciebie dawno to kilkanaście godzin,  to pozdrawiam. 

10

@sidzej Skoro nie było banów dla tych co atakowali Adriana,  to nie powinno być dla tych, co atakują Mario. Tym bardziej,  że ten drugi sam sobie jest winien. 

5

@Janiama Znowu się bawisz w moralizatora?  Skąd wiesz,  że nic z nowym trenerem nie wygramy? Może właśnie nowy trener zacznie stawiać na zawodników w formię,  a nie na święte krowy. 

2

@Grzesior667 Nowy w internecie jesteś?  Oni często piszą pierdoły na temat zaangażowania zawodników np Arthurowi się przytyło. Messi lubi pizze/cole i inne bzdury. Na takie coś trzeba przymykać oczy. 

12

@vangoor Jeszcze śmieszniejsze jest to,  że jeszcze się okienko nie zaczęło. 

1

@myscooter Zwykłe bzdury i tyle. Nie ufam mu jak pisał o 100% pewnym transferze De Jonga do PSG. 

1

Jeśli Valverde odejdzie,  to najpewniej powinien to zrobić jeszcze w tym miesiącu. Były informacje,  że Bartomeu robi jutro jakieś posiedzenie. Jakby czegoś takiego nie było,  to byłbym pewien,  że Ernesto zostaje. Niby Bartomu mówił o wsparciu dla Valdka i bla bla bla, ale on też się musi bać o swój stołek. 

2

@jacobFCB z Williana można śmieszkować,  bo to pewnie transfer Valverde,  ale Lacazette to ciekawa opcja. 

0

@PatrychoO Neymar o którym zarząd nie chce słyszeć i Hazard,  który na 90% jest w Realu. Jest jeszcze kilka ciekawych opcji jak Sane czy Sancho. 

1

@MarcinVeB4 Kto sobie nie dał rady?  Chłop, który zagrał niewiele ponad 1000 minut? 

1

@th@les Bez biegania się nie da wygrywać. Barca Enrique musiała biegać i trzeba do tego wrócić. 

0

@Maniek9444 Grabara,  bo to mój rocznik. :D A tak serio,  to myślę,  że będą na równym poziomie. 

0

@Encore Ostatni sezon miał kiepski,  ale 2 pierwsze, to było coś fajnego. 

0

@monsterrize Martinez to nie gorsza opcja i do tego Katalończyk z krwi i kości. Podobał mi się jego Everton i podoba mi się Belgia za jego sterami. 

1

Komentarz usunięty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?