3

@Transu96 Raczej nie. On miał dużo wyżej butelkę i wykonał to w dużo lepszym stylu.

0

@Bagsik88 Ale w minionym sezonie grał u nas, a nie w Sevilli.

0

@AlwaysBlaugrana Przecież było napisane, że za transfery był odpowiedzialny Segura i Abidal praktycznie nie miał na to żadnego wpływu, bo to Segura miał ostatnie słowo. Też początkowo uważałem, że to Abidal, ale jeszcze w tamtym roku ktoś pisał, że to Segura.

1

@Bagsik88 To Rakitic nigdy by nie zagrał w Barcelonie. Jakby było tak, jak piszesz.

2

@Rewolucja123 A co ty masz do Vidala? Najlepszy pomocnik poprzedniego sezonu Barcelony.

0

Abidal mógłby pełnić swoją funkcję normalnie i nie musiałby słuchać Segury, który miał za dużo do powiedzenia. Trzeba powiedzieć, że za długo to trwało te rządy tego dziada.

1

@marcinnikt Jak czytam jak pisze o demagogi czy o defetyzmie, to aż mi się śmiać chcę. I on nie dostał jeszcze za te prowokacje bana...

0

@Jakdxb Usuń? Widać, że to dla Ciebie jest niewygodne. Cała dyskusja zostanie usunięta przez moderacje i za to ,co pisałeś możesz się spodziewać bana.

3

@Jakdxb Widziałem różne osoby na tej strony, ale chyba jeszcze nikt nie miał tak głupich poglądów jak ty. Nie obrażaj się, ale takie są fakty. Zachowujesz się jak typowy człowiek LGBT. Obrażasz/atakujesz drugą osobę, a póżniej piszesz o tolerancji... Chciałbyś być wychowywany przez dwóch tatusiów czy dwie mamusie? Takie osoby mogą sobie świntuszyć u siebie, a dzieci w to nie należy mieszać.

0

@Katalonbar Ja mam na rano i nawet nie będę marnował czasu, bo o 6 trzeba wstać.

1

@kamiVeB Przecież Coutinho grał u nas na skrzydle kaszanę już większej się nie dało zaoferować, ale to jedna z ofiar naszego genialnego trenera.

1

@LuisSalvano Nie podoba mi się to, że Brazylijczyk ma do nas wrócić, ale dobro klubu jest najważniejsze. Jeśli go tutaj ciągnie i wszyscy chcą jego powrotu, to niech tu wróci. Żeby tylko klub tego po czasie nie żałował.

1

@BloodCreekk Beer to po angielsku piwo.

0

@BlAugrAnAPolAnd Brak Suareza w 11 przyszłego sezonu jest normalny, a jeśli nie sprowadzimy nikogo na PO, to tam dalej będzie grał Roberto lub Semedo jeśli zostanie. Gdzie chcesz wystawiać chłopa od którego się odbija piłka i strzela coraz mniej goli? Neymar i Dembele, to szybkościowcy, którzy będą robić wiatrak na skrzydłach i nie spowolnią żadnej akcji, a gość za 120 mln Euro nie będzie się dublował z Messim. Suarez będzie pełnił inną rolę.

0

@ViscaBarca123 Ter Stegen Roberto Pique Lengle/Umtiti Alba De Jong Arthur Dembele Messi Neymar Griezmann 1-4-2-3-1. Tak bym skład na przyszły sezon widział.

0

Bardziej bym był smutny jakbyśmy odpadli w LM z Liverpoolem niż w tym śmiesznym turnieju, który byłby porównywalny prestiżem do pucharu tymbarku, a tym bardziej, że Suarez już kiedyś CA wygrał.

2

@Rewolucja123 A ty też dawno nie dostałeś? Podaj mi 1 powód dla którego miałby szanować seniora.

6

@kubix05 Aż się przypominają te jego słynne suchary. Wiele osób się z niego śmiało, a sami by pewnie nie wymyślili lepszych.

3

@Colon Queen na Wembley z 1986 roku.

4

@jacobFCB Ty masz tylko 1 dziecko? Kiedyś mi się wydawało, że pisałeś, że masz więcej. A tak przy okazji współczuje, bo rozstanie po tylu latach może boleć.

0

@4drian0 Lub ta duchota przed burzą i deszczem. To mnie dopiero drażni.

1

@MesQueUnClub_87 Dokładnie i zaraz po 1-0 mieliśmy okazję na 2-0. Nie mieliśmy praktycznie w ogóle ławki i oddychaliśmy rękawami. Wchodzi jakiś Peszko na 3 min, a my potrzebowaliśmy zawodnika na 30 minut, który dałby coś w ofensywie za zmęczonego Błaszczykowskiego czy Grosika. Jakby się nam udało przejść Portugalię, to dużo łatwiej by było z Walią.

3

@Gaucho Juve potrafi pozyskiwać dobrych zawodników za darmo.

1

@MarioVeB! No i dlaczego tak bezczelnie kłamiesz? Wypracował dwie okazje, ale strasznie kiksował i grał bardzo niechlujnie. Do twojego wybielania naszych zawodników jestem już przyzwyczajony, ale powinieneś zachować bezstronność, bo wczoraj nie zagrał lepiej od Cavaniego.

0

@Socjopata Nie czytaj mi w myślach, to tylko kobiety potrafią.

0

@Buba13 Normalnie jakbym widział pewną użytkowniczkę tej strony :)

0

@Barca_Big_Moment 150-130 mln+ Coutinho i Dembele??? Neymara mieliśmy odzyskać za kwotę podobną co odszedł. Coutinho jest wart 100 mln Euro, a Dembele jeszcze więcej, a z tego wyjdzie, że oddamy ich dwóch za jakieś 100 mln Euro. Chyba jednak żadnej ugody z PSG nie będzie, bo Neymar obecnie nie jest wart 200 mln Euro, a co dopiero 300.

0

@Kapitan hawk Geje i lesbijki są wszędzie. Do muzyki Disco Polo nic nigdy nie miałem. Właśnie zawsze mnie śmieszyły osoby, które ją krytykują, bo za jakiś czas np jest wesele i do niej tańczą.

0

@Kapitan hawk Bo uważam, to za chore. Oczywiście nie jestem za tępieniem takich ludzi, ale oni i tak robią, to co chcą. Więc robią niepotrzebne zamieszanie.

3

@Kapitan hawk Lepsze jak LGBT.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?