@Lares Na początku było fajnie, a póżniej musiałem sprzątać wymiociny, odkupywać zniszczone wykopane kwiatki Mamie, czyścić basen i wiele innych miejsc. Nie zapraszaj ludzi ze zwierzętami. O wybitej szybie i dziurze w drzwiach od łazienki nie wspomnę. Do tej pory się zastanawiam jak 10 osób mogło dokonać takiego bajzlu.
@puyol_presidend5 Marca wygląda lepiej graficznie, ale nie oznacza, że jest wiarygodniejsza od gazet, które podałeś. Gazety Hiszpańskie są na słabym poziomie, więc ciężko podać lepsze.
@Janiama To już będzie zmartwienie Ruskich. U nich pogra, bo poziom ich ligi jest na marnym poziomie i tylko kasą mogą przekonać zawodnika grą w tej lidze. Malcom będzie tam robił, co będzie chciał i przy tym zarobi.
@Dembi11 Jak nie wiem, jak wiem kto to. Już mam jej wszystkie zdjęcia na kompie i sobie ustawiłem tapetę z nią. Niech dziewczyna będzie zazdrosna, a i tak nie będzie wiedziała kto to.
@IronSanHybrid To jest tak jakbyś powiedział o Messim, gdyby miał grać dla naszej Reprezentacji. On zawsze jest potrzebny nawet jak kadra zdobywa 2 MŚ z rzędu.
@Pawlak1992 Ciężko powiedzieć, ale chyba na 2014. Był Winiarski i Wlazły w świetnej formie. No i Brazylia była na dużo wyższym poziomie niż ta 2018. Rok temu byłem pewien, że rozbijemy Brazylię, a w 2014 przegrywaliśmy pierwszy set.
@PJ777 Ronaldo nigdy nie wskoczył na poziom Messiego, a to 2 piłkarz na świecie ostatnich 20 lat. Śmieszy mnie jak się porównuje jakiś dzieciaków do Messiego pokroju Mbappe, którzy dużo jeszcze muszą osiągnąć by wejść chociaż na poziom Henrego, a co dopiero na Ronaldo czy tam Messiego.
1
@Drzakubs Ona/On ma żonę... Nie istnieje coś takiego jak 3 płeć. Jak ma tyle testosteronu co facet i jądra, to jest facetem.
31
@Drzakubs Ktoś kto się urodził facetem nie może być kobietą. Ty podałeś przykład Krzyśka, który podaje się za Anne Grodzką.
4
@LuisSalvano A szczególnie, że Alba potrzebuje zmiennika na wczoraj.
11
@Lares Na początku było fajnie, a póżniej musiałem sprzątać wymiociny, odkupywać zniszczone wykopane kwiatki Mamie, czyścić basen i wiele innych miejsc. Nie zapraszaj ludzi ze zwierzętami. O wybitej szybie i dziurze w drzwiach od łazienki nie wspomnę. Do tej pory się zastanawiam jak 10 osób mogło dokonać takiego bajzlu.
0
@kenneth99 Uznał, że dalsze życie nie ma sensu i skończył z sobą lub upił się ze smutku i poszedł spać.
0
@Lola120 Wypadki chodzą po ludziach. Źle coś przełkniesz jesteś sam w domu i Cie nie ma na tym świecie. Ja nigdy tak daleko nie wybiegam w przyszłość.
1
@4drian0 Tureckie badziewia z TVP są porównywalne poziomem do tego zachwalanego serialu...
5
@Socjopata Daj mu się nacieszyć wypłatą...
0
@puyol_presidend5 Marca wygląda lepiej graficznie, ale nie oznacza, że jest wiarygodniejsza od gazet, które podałeś. Gazety Hiszpańskie są na słabym poziomie, więc ciężko podać lepsze.
0
@masq Jak ktoś może być chudy i jednocześnie gruby?
0
@Janiama To już będzie zmartwienie Ruskich. U nich pogra, bo poziom ich ligi jest na marnym poziomie i tylko kasą mogą przekonać zawodnika grą w tej lidze. Malcom będzie tam robił, co będzie chciał i przy tym zarobi.
0
@puyol_presidend5 Ty podaj gorsze.
0
@puyol_presidend5 A Ronaldo to najlepszy piłkarz na świecie.
2
@PatrychoO Okładka się nie liczy. Najważniejsze, że Fifa jak zwykle bije PESa pod względem gry.
1
@matirix20 To Fabregas ma jakąś nową, bo ta Daniela była paskudna. No, przynajmniej kompletnie nie mój typ.
0
@NeroTFP Pozazdrościć przyjemnej roboty.
2
@Konradomoreno On sobie dość poważnie kiedyś uszkodził nogę w meczu z Alaves.
0
@Dembi11 Jak nie wiem, jak wiem kto to. Już mam jej wszystkie zdjęcia na kompie i sobie ustawiłem tapetę z nią. Niech dziewczyna będzie zazdrosna, a i tak nie będzie wiedziała kto to.
0
@Fawrf 1 zielony = 3 Euro. Te zielone możesz później wymieniać w kantorach :D
0
@IronSanHybrid Grosika to bym zrozumiał, bo często zachowywał się jak dzban, ale co masz do Lewego? Dla mnie to kapitan i wzór.
1
@IronSanHybrid To jest tak jakbyś powiedział o Messim, gdyby miał grać dla naszej Reprezentacji. On zawsze jest potrzebny nawet jak kadra zdobywa 2 MŚ z rzędu.
0
@MarioVeB! Ta ich marna pomoc jak piszesz i tak była porównywalna, a nawet lepsza od naszej.
0
@LuisSalvano Aktualnie to się pogódź, że go nie ma i może nie być.
2
@Granto W sumie racja, ale mogę się założyć, że u nas czy Juventusu by było odwrotnie.
0
@Coutinho007 Wygrali coś dużo cenniejszego niż PL.
2
@Pawlak1992 Ciężko powiedzieć, ale chyba na 2014. Był Winiarski i Wlazły w świetnej formie. No i Brazylia była na dużo wyższym poziomie niż ta 2018. Rok temu byłem pewien, że rozbijemy Brazylię, a w 2014 przegrywaliśmy pierwszy set.
2
@Janiama Co innego c..pka Matki Boskiej, a co innego takie zdjęcie. Bardziej mnie przeraża to, że starsze osoby traktują Rydzyka jak wzór.
1
@geass Ja nawet przez jakiś czas nie wiedziałem, że Sean Paul mówi po angielsku.
2
@PJ777 Na pewno znajdą sobie nowego "Messiego", ale nie na takim poziomie. Może to będzie Mbappe, a może Dembele lub Felix, ale to nie będzie to samo.
11
@PJ777 Ronaldo nigdy nie wskoczył na poziom Messiego, a to 2 piłkarz na świecie ostatnich 20 lat. Śmieszy mnie jak się porównuje jakiś dzieciaków do Messiego pokroju Mbappe, którzy dużo jeszcze muszą osiągnąć by wejść chociaż na poziom Henrego, a co dopiero na Ronaldo czy tam Messiego.