1

@Drzakubs Ona/On ma żonę... Nie istnieje coś takiego jak 3 płeć. Jak ma tyle testosteronu co facet i jądra, to jest facetem.

31

@Drzakubs Ktoś kto się urodził facetem nie może być kobietą. Ty podałeś przykład Krzyśka, który podaje się za Anne Grodzką.

4

@LuisSalvano A szczególnie, że Alba potrzebuje zmiennika na wczoraj.

11

@Lares Na początku było fajnie, a póżniej musiałem sprzątać wymiociny, odkupywać zniszczone wykopane kwiatki Mamie, czyścić basen i wiele innych miejsc. Nie zapraszaj ludzi ze zwierzętami. O wybitej szybie i dziurze w drzwiach od łazienki nie wspomnę. Do tej pory się zastanawiam jak 10 osób mogło dokonać takiego bajzlu.

0

@kenneth99 Uznał, że dalsze życie nie ma sensu i skończył z sobą lub upił się ze smutku i poszedł spać.

0

@Lola120 Wypadki chodzą po ludziach. Źle coś przełkniesz jesteś sam w domu i Cie nie ma na tym świecie. Ja nigdy tak daleko nie wybiegam w przyszłość.

1

@4drian0 Tureckie badziewia z TVP są porównywalne poziomem do tego zachwalanego serialu...

5

@Socjopata Daj mu się nacieszyć wypłatą...

0

@puyol_presidend5 Marca wygląda lepiej graficznie, ale nie oznacza, że jest wiarygodniejsza od gazet, które podałeś. Gazety Hiszpańskie są na słabym poziomie, więc ciężko podać lepsze.

0

@masq Jak ktoś może być chudy i jednocześnie gruby?

0

@Janiama To już będzie zmartwienie Ruskich. U nich pogra, bo poziom ich ligi jest na marnym poziomie i tylko kasą mogą przekonać zawodnika grą w tej lidze. Malcom będzie tam robił, co będzie chciał i przy tym zarobi.

0

@puyol_presidend5 Ty podaj gorsze.

0

@puyol_presidend5 A Ronaldo to najlepszy piłkarz na świecie.

2

@PatrychoO Okładka się nie liczy. Najważniejsze, że Fifa jak zwykle bije PESa pod względem gry.

1

@matirix20 To Fabregas ma jakąś nową, bo ta Daniela była paskudna. No, przynajmniej kompletnie nie mój typ.

0

@NeroTFP Pozazdrościć przyjemnej roboty.

2

@Konradomoreno On sobie dość poważnie kiedyś uszkodził nogę w meczu z Alaves.

0

@Dembi11 Jak nie wiem, jak wiem kto to. Już mam jej wszystkie zdjęcia na kompie i sobie ustawiłem tapetę z nią. Niech dziewczyna będzie zazdrosna, a i tak nie będzie wiedziała kto to.

0

@Fawrf 1 zielony = 3 Euro. Te zielone możesz później wymieniać w kantorach :D

0

@IronSanHybrid Grosika to bym zrozumiał, bo często zachowywał się jak dzban, ale co masz do Lewego? Dla mnie to kapitan i wzór.

1

@IronSanHybrid To jest tak jakbyś powiedział o Messim, gdyby miał grać dla naszej Reprezentacji. On zawsze jest potrzebny nawet jak kadra zdobywa 2 MŚ z rzędu.

0

@MarioVeB! Ta ich marna pomoc jak piszesz i tak była porównywalna, a nawet lepsza od naszej.

0

@LuisSalvano Aktualnie to się pogódź, że go nie ma i może nie być.

2

@Granto W sumie racja, ale mogę się założyć, że u nas czy Juventusu by było odwrotnie.

0

@Coutinho007 Wygrali coś dużo cenniejszego niż PL.

2

@Pawlak1992 Ciężko powiedzieć, ale chyba na 2014. Był Winiarski i Wlazły w świetnej formie. No i Brazylia była na dużo wyższym poziomie niż ta 2018. Rok temu byłem pewien, że rozbijemy Brazylię, a w 2014 przegrywaliśmy pierwszy set.

2

@Janiama Co innego c..pka Matki Boskiej, a co innego takie zdjęcie. Bardziej mnie przeraża to, że starsze osoby traktują Rydzyka jak wzór.

1

@geass Ja nawet przez jakiś czas nie wiedziałem, że Sean Paul mówi po angielsku.

2

@PJ777 Na pewno znajdą sobie nowego "Messiego", ale nie na takim poziomie. Może to będzie Mbappe, a może Dembele lub Felix, ale to nie będzie to samo.

11

@PJ777 Ronaldo nigdy nie wskoczył na poziom Messiego, a to 2 piłkarz na świecie ostatnich 20 lat. Śmieszy mnie jak się porównuje jakiś dzieciaków do Messiego pokroju Mbappe, którzy dużo jeszcze muszą osiągnąć by wejść chociaż na poziom Henrego, a co dopiero na Ronaldo czy tam Messiego.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?