Dembele powinien próbować więcej akcji do boku, bo jak idzie do środka, to więcej strat zalicza. To nie jest piłkarz taki jak Messi czy Griezmann, którzy trzymają piłkę krótko.
Kto jest według was najlepszym ŚPD w historii Francji Makelele czy Vieira? Ja tam bym stawiał na Vieire, ale za kilka lat Kante można będzie do nich porównywać, a szczególnie jak dołoży ME, pójdzie do lepszego klubu niż Chelsea i tam wygra LM.
Rodri to piłkarz przypominający Busiego. Profil, styl gry i nic dziwnego, że gra aktualnie poniżej oczekiwań. Zamienił techniczną LL, na bardziej fizyczną PL. Jestem przekonany, że na początku będzie tak grał jak gra, a póżniej będzie jednym z najlepszych ŚPD w Lidze i być może na świecie.
Skoro Wague dołączył do pierwszej drużyny, to Roberto się raczej przenosi na stałe do pomocy. W takim przypadku mamy przesyt w pomoc De Jong, Busquets, Vidal, Rakitic, Arthur, Roberto, Alena, Coutinho i Rafinha, który jeszcze nie odszedł. 9 pomocników na 3 pozycje, to trochę sporo.
@panczo To tylko kropla w morzu z pieniędzy z orkiestry idzie na ten Woodstock. Przecież co roku tam jest syf i ubóstwo. Po tym, co było 2 lata temu już nigdy na to nie pójdę. Tamci ludzie się niczym nie różnią od meneli i kloszardów, a są jeszcze gorsi.
@Bagsik88 Jaki mecz z Interem? Chyba nie mówisz o tych 9 minutach, które rozegrał przed Betisem. Dalej nie masz argumentów, to są kłamstwa. A ty mnie nazywasz kłamcą... Nie piszmy o Malcomie, bo się tylko kompromitujesz, a się do tego przyznać nie umiesz. Jak nie masz argumentów to odpuść.
@Bagsik88 No, jeszcze jakbyś podał dobre argumenty, to można by było dyskutować, a tutaj 3/4 wyssane z palca. Malcom rozegrał 24 spotkania w tym ponad połowę z ławki. Przed meczem z Betisem było 5 meczów ligowych w których nie powąchał murawy. W Lutym w PK świetny mecz Realem i ławka na 4 ligowe kolejki i 1 mecz LM. W LM rozegrał łącznie 39 minut w 3 meczach... Valverde mu skutecznie podcinał skrzydła. Oczywiście miał dobrą serię meczów z Espanyolem i Villarreal, ale póżniej przyszły słabsze mecze z Atletico i Huescą i Valdek znowu go olał.
@Bagsik88 Po raz kolejny nie potrafisz napisać żadnych argumentów. Mówisz, że słaby jest zawodnik, który nie dostawał wystarczającej liczby szans od trenera. Kto tu pisze słabe komentarze?
@Chwytliwy Jak on najlepszą wersje prezentował jak grał 5 lat temu w Porto. Od kiedy trafił do Realu i później City, to nigdy nie prezentował połowy poziomu z Porto.
@Kamilos84 A ty jakbyś mówił jakby twój syn tam grał? :) Ale i tak uważam, że Drzyzga to nie jest aktualnie zawodnik, który da nam jakość. Mając Kubiaka i Leona powinniśmy mieć lepszą moc w ataku niż Brazylia, a Fabian dużo piłek źle rozdawał. Brazylia to nie Holandia czy Finlandia, ale powinno to lepiej wyglądać.
@monsterrize A wiesz na jakiej pozycji Alves teraz gra? Bo chyba nie. On gra na skrzydle i gra maksymalnie do 60 minuty, bo więcej nie daje rady i przy okazji już w ogóle nie udziela się w grze obronnej.
0
Dembele powinien próbować więcej akcji do boku, bo jak idzie do środka, to więcej strat zalicza. To nie jest piłkarz taki jak Messi czy Griezmann, którzy trzymają piłkę krótko.
13
@jakub6623 Od kiedy Busquets jest Francuzem? :D
0
Kto jest według was najlepszym ŚPD w historii Francji Makelele czy Vieira? Ja tam bym stawiał na Vieire, ale za kilka lat Kante można będzie do nich porównywać, a szczególnie jak dołoży ME, pójdzie do lepszego klubu niż Chelsea i tam wygra LM.
0
Rodri to piłkarz przypominający Busiego. Profil, styl gry i nic dziwnego, że gra aktualnie poniżej oczekiwań. Zamienił techniczną LL, na bardziej fizyczną PL. Jestem przekonany, że na początku będzie tak grał jak gra, a póżniej będzie jednym z najlepszych ŚPD w Lidze i być może na świecie.
0
@Kamiloza91 Rocznica klubu.
1
@barcanawieki 1.Wiedzmin długo długo nic i 2.Gothic2 3.GTA 5
1
@Transu96 Tak możesz mówić o Lingardzie. Sterling już sobie w Liverpoolu radził dość dobrze.
1
@kuz Ja Coutinho liczę jako pomocnika, a szczególnie jak mamy Griezmanna, Messiego, Suareza i Dembele w ataku.
1
Skoro Wague dołączył do pierwszej drużyny, to Roberto się raczej przenosi na stałe do pomocy. W takim przypadku mamy przesyt w pomoc De Jong, Busquets, Vidal, Rakitic, Arthur, Roberto, Alena, Coutinho i Rafinha, który jeszcze nie odszedł. 9 pomocników na 3 pozycje, to trochę sporo.
1
@Majsteer Oby tego syfu nie ruszali.
0
@wlodek54 To masz około 60 lat i jesteś najstarszym użytkownikiem strony. :D
0
@Kamilos84 Wygrał MŚ...
1
@panczo To tylko kropla w morzu z pieniędzy z orkiestry idzie na ten Woodstock. Przecież co roku tam jest syf i ubóstwo. Po tym, co było 2 lata temu już nigdy na to nie pójdę. Tamci ludzie się niczym nie różnią od meneli i kloszardów, a są jeszcze gorsi.
0
@FutbolowyJanusz No, dobra. A dałeś tamtej lasce te 20 zł?
0
@Bagsik88 Jaki mecz z Interem? Chyba nie mówisz o tych 9 minutach, które rozegrał przed Betisem. Dalej nie masz argumentów, to są kłamstwa. A ty mnie nazywasz kłamcą... Nie piszmy o Malcomie, bo się tylko kompromitujesz, a się do tego przyznać nie umiesz. Jak nie masz argumentów to odpuść.
0
@Bagsik88 No, jeszcze jakbyś podał dobre argumenty, to można by było dyskutować, a tutaj 3/4 wyssane z palca. Malcom rozegrał 24 spotkania w tym ponad połowę z ławki. Przed meczem z Betisem było 5 meczów ligowych w których nie powąchał murawy. W Lutym w PK świetny mecz Realem i ławka na 4 ligowe kolejki i 1 mecz LM. W LM rozegrał łącznie 39 minut w 3 meczach... Valverde mu skutecznie podcinał skrzydła. Oczywiście miał dobrą serię meczów z Espanyolem i Villarreal, ale póżniej przyszły słabsze mecze z Atletico i Huescą i Valdek znowu go olał.
0
Może kiepsko sprzedajemy, ale potrafimy kupować obrońców za grosze. Real kupuje rezerwowego za około 50 mln, a my za 18+7 zmiennych.
0
@Rewolucja123 Ja mówię o tym Maćku. Tylko pomylilem odbiorców.
0
@Maciek069 Mówi to facet, który Mendego na oczy nie widział. Zobaczył ceny i uznał, że Mendy jest lepszy, bo więcej kosztował.
0
@Bagsik88 Po raz kolejny nie potrafisz napisać żadnych argumentów. Mówisz, że słaby jest zawodnik, który nie dostawał wystarczającej liczby szans od trenera. Kto tu pisze słabe komentarze?
0
@Bagsik88 Słaby to jest po raz 1000 twój komentarz.
0
@xofcbxo To kiedyś miał trafić do nas. Niby drugi Neymar, a to wynalazek pokroju Keirrisona lub Douglasa.
0
@MarioVeB! To ten, co walił siostre Neymara?
0
@PrinceDamon Czyli niczym się nie różni od Bartka.
6
@BigShaq Ciekawe czy Neymar trafił po tym do szpitala.
1
@Commando Taki jeden, co robił Bartkowi konkurencje i mu to gówno dało, bo nie zebrał wystarczającej liczby podpisów by odwołać obecny zarząd.
1
@Commando Nie widziałeś jej z przodu, a może lepsza laska od Antoneli.
4
@Chwytliwy Jak on najlepszą wersje prezentował jak grał 5 lat temu w Porto. Od kiedy trafił do Realu i później City, to nigdy nie prezentował połowy poziomu z Porto.
0
@Kamilos84 A ty jakbyś mówił jakby twój syn tam grał? :) Ale i tak uważam, że Drzyzga to nie jest aktualnie zawodnik, który da nam jakość. Mając Kubiaka i Leona powinniśmy mieć lepszą moc w ataku niż Brazylia, a Fabian dużo piłek źle rozdawał. Brazylia to nie Holandia czy Finlandia, ale powinno to lepiej wyglądać.
0
@monsterrize A wiesz na jakiej pozycji Alves teraz gra? Bo chyba nie. On gra na skrzydle i gra maksymalnie do 60 minuty, bo więcej nie daje rady i przy okazji już w ogóle nie udziela się w grze obronnej.