0

Dembele powinien próbować więcej akcji do boku, bo jak idzie do środka, to więcej strat zalicza. To nie jest piłkarz taki jak Messi czy Griezmann, którzy trzymają piłkę krótko.

13

@jakub6623 Od kiedy Busquets jest Francuzem? :D

0

Kto jest według was najlepszym ŚPD w historii Francji Makelele czy Vieira? Ja tam bym stawiał na Vieire, ale za kilka lat Kante można będzie do nich porównywać, a szczególnie jak dołoży ME, pójdzie do lepszego klubu niż Chelsea i tam wygra LM.

0

Rodri to piłkarz przypominający Busiego. Profil, styl gry i nic dziwnego, że gra aktualnie poniżej oczekiwań. Zamienił techniczną LL, na bardziej fizyczną PL. Jestem przekonany, że na początku będzie tak grał jak gra, a póżniej będzie jednym z najlepszych ŚPD w Lidze i być może na świecie.

0

@Kamiloza91 Rocznica klubu.

1

@barcanawieki 1.Wiedzmin długo długo nic i 2.Gothic2 3.GTA 5

1

@Transu96 Tak możesz mówić o Lingardzie. Sterling już sobie w Liverpoolu radził dość dobrze.

1

@kuz Ja Coutinho liczę jako pomocnika, a szczególnie jak mamy Griezmanna, Messiego, Suareza i Dembele w ataku.

1

Skoro Wague dołączył do pierwszej drużyny, to Roberto się raczej przenosi na stałe do pomocy. W takim przypadku mamy przesyt w pomoc De Jong, Busquets, Vidal, Rakitic, Arthur, Roberto, Alena, Coutinho i Rafinha, który jeszcze nie odszedł. 9 pomocników na 3 pozycje, to trochę sporo.

1

@Majsteer Oby tego syfu nie ruszali.

0

@wlodek54 To masz około 60 lat i jesteś najstarszym użytkownikiem strony. :D

0

@Kamilos84 Wygrał MŚ...

1

@panczo To tylko kropla w morzu z pieniędzy z orkiestry idzie na ten Woodstock. Przecież co roku tam jest syf i ubóstwo. Po tym, co było 2 lata temu już nigdy na to nie pójdę. Tamci ludzie się niczym nie różnią od meneli i kloszardów, a są jeszcze gorsi.

0

@FutbolowyJanusz No, dobra. A dałeś tamtej lasce te 20 zł?

0

@Bagsik88 Jaki mecz z Interem? Chyba nie mówisz o tych 9 minutach, które rozegrał przed Betisem. Dalej nie masz argumentów, to są kłamstwa. A ty mnie nazywasz kłamcą... Nie piszmy o Malcomie, bo się tylko kompromitujesz, a się do tego przyznać nie umiesz. Jak nie masz argumentów to odpuść.

0

@Bagsik88 No, jeszcze jakbyś podał dobre argumenty, to można by było dyskutować, a tutaj 3/4 wyssane z palca. Malcom rozegrał 24 spotkania w tym ponad połowę z ławki. Przed meczem z Betisem było 5 meczów ligowych w których nie powąchał murawy. W Lutym w PK świetny mecz Realem i ławka na 4 ligowe kolejki i 1 mecz LM. W LM rozegrał łącznie 39 minut w 3 meczach... Valverde mu skutecznie podcinał skrzydła. Oczywiście miał dobrą serię meczów z Espanyolem i Villarreal, ale póżniej przyszły słabsze mecze z Atletico i Huescą i Valdek znowu go olał.

0

Może kiepsko sprzedajemy, ale potrafimy kupować obrońców za grosze. Real kupuje rezerwowego za około 50 mln, a my za 18+7 zmiennych.

0

@Rewolucja123 Ja mówię o tym Maćku. Tylko pomylilem odbiorców.

0

@Maciek069 Mówi to facet, który Mendego na oczy nie widział. Zobaczył ceny i uznał, że Mendy jest lepszy, bo więcej kosztował.

0

@Bagsik88 Po raz kolejny nie potrafisz napisać żadnych argumentów. Mówisz, że słaby jest zawodnik, który nie dostawał wystarczającej liczby szans od trenera. Kto tu pisze słabe komentarze?

0

@Bagsik88 Słaby to jest po raz 1000 twój komentarz.

0

@xofcbxo To kiedyś miał trafić do nas. Niby drugi Neymar, a to wynalazek pokroju Keirrisona lub Douglasa.

0

@MarioVeB! To ten, co walił siostre Neymara?

0

@PrinceDamon Czyli niczym się nie różni od Bartka.

6

@BigShaq Ciekawe czy Neymar trafił po tym do szpitala.

1

@Commando Taki jeden, co robił Bartkowi konkurencje i mu to gówno dało, bo nie zebrał wystarczającej liczby podpisów by odwołać obecny zarząd.

1

@Commando Nie widziałeś jej z przodu, a może lepsza laska od Antoneli.

4

@Chwytliwy Jak on najlepszą wersje prezentował jak grał 5 lat temu w Porto. Od kiedy trafił do Realu i później City, to nigdy nie prezentował połowy poziomu z Porto.

0

@Kamilos84 A ty jakbyś mówił jakby twój syn tam grał? :) Ale i tak uważam, że Drzyzga to nie jest aktualnie zawodnik, który da nam jakość. Mając Kubiaka i Leona powinniśmy mieć lepszą moc w ataku niż Brazylia, a Fabian dużo piłek źle rozdawał. Brazylia to nie Holandia czy Finlandia, ale powinno to lepiej wyglądać.

0

@monsterrize A wiesz na jakiej pozycji Alves teraz gra? Bo chyba nie. On gra na skrzydle i gra maksymalnie do 60 minuty, bo więcej nie daje rady i przy okazji już w ogóle nie udziela się w grze obronnej.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?