@Majsteer To był zwykły Żywiec, ale Policjanci mnie chcieli dodatkowo udupić, że się z nich naśmiewam. Sąsiad się kłócił z nimi, a ja nawet nie miałem na to ochoty. Pojedziemy na Komendę i tam będziemy się sądzić o swoje prawa. Jeszcze Ci Policjanci zostaną ukarani. Nie zbadali nas alkomatem i nie znależli puszek z których piliśmy.
@Tom0VeB Dali mi 100 zł mandatu. Początkowo protestowałem, ale sąsiadowi przywalili też 100 i się odezwałem. Facet ma 75 lat. Mógłby być moim dziadkiem, a mu dowalili mandat jakby Bóg wie co robił.
@Witekk10 Nic nie zrobiliśmy złego. Ja przyjąłem ten mandat, a i tak się odwołam. Tak nie można robić. 100 metrów dalej smyki robią, co chcą i nawet Policja nie przyjeżdża, a nam dają mandaty.
@Transu96 Moja koleżanka ze szkoły pracuje w Żabce... Ja myślałem, że na jakieś studia pójdzie, bo najlepsze oceny w klasie miała i też najładniejsza dziewczyna w klasie i chyba w szkole :D
@Tomo_95 Hahahahahaha. Pamiętam jak rok temu piliśmy z angolami na wakacjach. Tak jak mówisz 4 byle Tyskie i nie wiedzieli gdzie są. A mówili, że mają mocne głowy.
@Kuczek Raz jej się udało i tyle. Jakby grała z jakąś siostrą Williams lub Muguruzą, to bym się obawiał, ale gra z dość przereklamowaną zawodniczką i myślę, że wygra.
No, jakby to wpadło, to Mascherano zdobyłby piękną bramkę. Szkoda, że taki zawodnik zdobył bramkę po oddanym karnym i to praktycznie w końcówce gry u nas :D
2
@Majsteer To był zwykły Żywiec, ale Policjanci mnie chcieli dodatkowo udupić, że się z nich naśmiewam. Sąsiad się kłócił z nimi, a ja nawet nie miałem na to ochoty. Pojedziemy na Komendę i tam będziemy się sądzić o swoje prawa. Jeszcze Ci Policjanci zostaną ukarani. Nie zbadali nas alkomatem i nie znależli puszek z których piliśmy.
0
@Grzesior667 Szczególnie, że ten Sierżant chciał się wykazać, bo Aspirant i ten łebek się nic nie odzywali.
0
@Tom0VeB Dali mi 100 zł mandatu. Początkowo protestowałem, ale sąsiadowi przywalili też 100 i się odezwałem. Facet ma 75 lat. Mógłby być moim dziadkiem, a mu dowalili mandat jakby Bóg wie co robił.
0
@Witekk10 Nic nie zrobiliśmy złego. Ja przyjąłem ten mandat, a i tak się odwołam. Tak nie można robić. 100 metrów dalej smyki robią, co chcą i nawet Policja nie przyjeżdża, a nam dają mandaty.
12
@Grzesior667 Dostałem mandat w wysokości 100 zł za spożywanie alkoholu w miejscu publicznym, a pomagałem sąsiadowi władować 6 ton węgla do piwnicy,
0
Zrób czyn społeczny i dostań mandat praktycznie za nic.
14
@Pawlak1992 Na trybunie.
0
@plutonio Pisz za siebie.
0
@Janiama Pique w formie TOP był lepszy od Ramosa i od Puyola, to nie ma wątpliwości. Od ponad 10 lat jest w TOP conajmniej 5 obrońców.
0
@Janiama Raczej nie, bo Puyol nigdy nie był TOP 5 obrońców i tutaj się oddaje głos z sentymentu, a nie z faktycznych umiejętności.
0
@Janiama Jakby to było normalne głosowanie to Puyol by był za Pique i Ramosem.
0
@Chwytliwy Według mnie jedna z najładniejszych aktorek, a jest blisko 50 lub już ma.
0
@takisobiektos Rację ma, ale tylko prowokuje tych, którzy myślą, że Romero to wyrocznia. Niech sobie myślą, co chcą.
0
@LuisSalvano Też jej nie trawię, ale w ogóle nie jesteście lepsi reagując na jej zaczepki.
0
@Azi O co ci chodzi? Przecież u niego w 3 pomocników jest Rakitic.
1
@Suzu Busquets to już w ostatnim sezonie Lucho nie wyrabiał.
3
@Kajol Zobaczymy czy trener odpowiednio wykorzysta te możliwości czy zabije.
0
@Roni/VEB Nie kracz.
9
To powinna być czerwona kartka, bo Dembele by im odjechał.
16
Pomoc Busquets-Rakitic nie ma prawa bytu. Nawet w meczach o pietruchę.
1
@Chwytliwy Nie wiem o co chodzi, ale popieram ten komentarz. Nie można pisać językiem chamskim i agresywnym.
0
@Janiama Ten skład odbieram jako śmieszną prowokacje z twojej strony i nic więcej :D
0
@Transu96 Moja koleżanka ze szkoły pracuje w Żabce... Ja myślałem, że na jakieś studia pójdzie, bo najlepsze oceny w klasie miała i też najładniejsza dziewczyna w klasie i chyba w szkole :D
0
@Tomo_95 Hahahahahaha. Pamiętam jak rok temu piliśmy z angolami na wakacjach. Tak jak mówisz 4 byle Tyskie i nie wiedzieli gdzie są. A mówili, że mają mocne głowy.
1
Szczególnie, że Ciebie przeskakuje zawodnik w LM niższy o głowę jak chce.
8
@nitey Ja tam się nie uważam za alkoholika, a lubię sobie machnąć jakieś piwko lub małpkę, bo to przyjemna rzecz, a szczególnie po robocie.
0
@l0Messini Podobnie jak Verba mate.
0
@Kuczek Raz jej się udało i tyle. Jakby grała z jakąś siostrą Williams lub Muguruzą, to bym się obawiał, ale gra z dość przereklamowaną zawodniczką i myślę, że wygra.
0
@bartekmess Ktoś to tak przetłumaczył, że nie wiadomo o co chodzi.
2