1

@zTx Tacy są Brazylijczycy. Jak nie ma formy, to dale próbuje. Nawet jak mu nie wychodzi.

1

Dembele to robi wszystko szybciej niż myśli. Papiery ma na wielkiego piłkarza, ale głowa jak u dzieciaka z orlika. Jak to mu teraz nie przejdzie, to do końca kariery będzie tak miał.

0

@Kamil92 Mój ojciec, to ma dziwny zwyczaj pić kawę po 11 i śpi jak zabity. Ja, jakbym się kawy napił o 16, to nawet o 3 nie zasnę :D

0

@kamilos1214 Teraz to najlepiej się śpi po dużym wysiłku.

2

@nitey Oby nie było jak mówisz, bo potencjał jest. Nie chcę oglądać De Jonga grającego na 20% możliwości.

1

De Jong daje więcej niż Pjanic, Rakitic, Busquets i Kroos jakby grali razem.

0

Mówili, że Vinicius nie trafiłby jakby bramka była 2 razy większa, a Dembele też ma marną skuteczność.

0

@l0Messini Siłownia i kasa. Ma 50 lat i wygląda lepiej jak 90% 30 latków.

11

Dlaczego wczoraj nie lało jak pomagałem sąsiadowi węgiel przekładać?

0

@Janiama Na stare lata z Ciebie się piwosz zrobił :D

0

@Janiama Mogę się założyć o wino mszalne, że będą prowadzić.

0

Jakby taki skład wyszedł na ważny mecz w LM lub LL, to by Valverde odzyskał jaja.

0

@kuz Lepiej pisać z kijem w tyłku o Neymarze niż wyluzować?

0

Zenek legenda disco polo. Podobnie jak Miler.

0

@IAmBackCules Gdy żałujesz tych z których nie masz nic.

0

@kkbarca Jednak wolę starsze kawałki.

3

@xVENUMx Wielkim lasem szedłem nocy nie przespałem.

1

@tadzik447 Już tak nie odpowiadam, bo jak tak mówię, to mi daje pieniądze i karze po pół litra iść i później pić wódkę w szklankach :D

1

@zadafcb Aż mi się sąsiad przypomina, który jak jest pijany pyta mnie zawsze"Miała matka syna? " :D

0

@sebasek99 W Stanach broń można kupić jak cukierki, więc to i tak nic nie da.

0

@kamilkrycha Oczywiście, ale znam wiele osób, co mówią, że nie ma ładnych. Wystarczy, że pójde do sklepu, który mam 200 metrów od domu i już widzę 5 ładnych dziewczyn łącznie ze sprzedawczynią, która ma moje lata.

0

@nammah Najczęściej mówią, to osoby, które się boją zagadać, a wtedy najłatwiej jest powiedzieć, że nie ma na co patrzyć.

4

@kenneth99 Mnie nie interesują sztuczne cyce, a naturalne kształty.

7

Polki są najładniejsze Swoboda, Święty lub ta od oszczepu. Chwalicie jakieś Antonelle i inne latynoski, a swego nie znacie.

0

@Avada Kedavra Słyszałeś o tej dziewczynie, co się podobnowaliła z jakimiś Amerykańskimi raperami po koncercie i się tym chwaliła lub jak walczyła w tym całym Famme ma.

1

Ewa Swoboda wygląda jak dużo ładniejsza siostra tej całej Linkiewicz.

0

Aguero jak jest w formie, to jest na poziomie Lewandowskiego czy Kane.

0

@kenneth99 A dlaczego miałby to zrobić?

9

@Commando Zaciskamy kciuki żeby się Bartkowi nie udało? :D

1

@Grzesior667 Sąsiad mówi "Czy wy Boga w sercu nie macie?" lub "Żebyście dożyli moich lat." 100 metrów dalej jest prawdziwa patologia i nic nie robią, a tutaj wypiliśmy piwko przed uliczką i się doczepili.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?