@KrzysiekM Puyol nie znalazłby się absolutnym szczycie w XI i mówię to z całym szacunkiem do naszego dawnego kapitana. Po prostu byli lepsi od niego i tyle.
@Janiama W Ekstraklasie lepiej ładować pieniądze w 32-34 letnich dziadków, którzy są w 3 lidze Portugalskiej czy Hiszpańskiej niż dać młodym się wykazać.
@takisobiektos I tak Niemcy masowo mordowali naszą ludność i dla nich jedna setka w tą czy w tamtą nie robiła różnicy, a kij z zabytkami jak całe miasto było w ruinie.
@Kusco15 Kolejny słaby komentarz. Oni oddali własne życie, żeby wybronić miasto z rąk okupanta. W takiej sytuacji mało kto myśli o bohaterstwie, to nie średniowiecze.
@Jaro1279 Idiotyczny komentarz. Bo ludzie chcieli iść na pewną śmierć... Jak nie masz nic ciekawego do napisania to nie pisz. To że grupka osób, która się urodziła 60 lat po tym wydarzeniu gówno wie i gada głupoty, nie oznacza, że tak było. Żaden normalny człowiek nie pójdzie na pewną śmierć.
@draxidox Jakby ten facet upadł na tą dziewczynę, to by ją zmiażdżył. Ratownik nie musi być jakimś Pudzianem, ale nie może być patyczakiem, a tym bardziej drobnej postury kobieta jak piszesz.
@student97r Chelsea jeszcze jak miała Torresa w słabej formie, to lepiej wyglądała niż teraz, bo był Hazard czy nawet Schurle, a teraz to jakaś tragedia.
@Janiama Ten nieudany transfer jest zaraz po Messim najgrożniejszym piłkarzem Barcelony w ofensywie, a przez te kontuzję nie mógł pokazać połowy potencjału.
@Janiama Zobacz sobie filmik @Ratamahatta od 5:51 i się zastanów gdzie Suarez w tamtym momencie powinien być. Tak już było wiele razy w poprzednim sezonie. Zamiast wbiegać na 6 metr pola karnego, to ten stoi i się przygląda.
@olej3012 Pedro sam wiele razy krytykowałem, ale on jeśli chodzi o grę w The Blues jest najlepszy, ale w Chelsea brakuje dobrego snajpera. Też mi się wydaję, że bardzo dobrego sezonu nie rozegrają.
31
@wachaFCB Puyol to jeden z zawodników obok Messiego, Xaviego, Iniesty czy Pique, którego nie wyobrażam sobie w Realu.
1
@Chwytliwy Jesteś sympatyczny chłopak i nie pozwolę żeby Cie ktoś prześladował. Będę Ciebie bronił do końca tej strony :D
2
@Chwytliwy Kto Cię prześladuje? Pisz na priv, to zbieramy chłopaków i jedziemy z nim krótko :d
8
@Janiama Nie wkładaj wszystkich do jednego wora.
2
@KrzysiekM Puyol nie znalazłby się absolutnym szczycie w XI i mówię to z całym szacunkiem do naszego dawnego kapitana. Po prostu byli lepsi od niego i tyle.
0
@4drian0 Kolega ma takie spodnie za 700 zł, ale z wyglądu aż bym mu 5 zł dał, jakbym go nie znał :D
0
@student97r Przecież takie podziały są nie od 2010 roku, a dużo, dużo wcześniej, ale teraz są bardziej rozwinięte media i to lepiej widać.
1
@klemens100 W sposób mądry i nie prowokacyjny.
3
@FC1899Barca Ja to i chyba przed Tobą jestem. Chyba? Raczej napewno. Niby jest wolność słowa, a nie można pisać prawdy, a można po cichu prowokować.
1
@Janiama W Ekstraklasie lepiej ładować pieniądze w 32-34 letnich dziadków, którzy są w 3 lidze Portugalskiej czy Hiszpańskiej niż dać młodym się wykazać.
0
@takisobiektos I tak Niemcy masowo mordowali naszą ludność i dla nich jedna setka w tą czy w tamtą nie robiła różnicy, a kij z zabytkami jak całe miasto było w ruinie.
0
@Kusco15 Kolejny słaby komentarz. Oni oddali własne życie, żeby wybronić miasto z rąk okupanta. W takiej sytuacji mało kto myśli o bohaterstwie, to nie średniowiecze.
5
@Jaro1279 Idiotyczny komentarz. Bo ludzie chcieli iść na pewną śmierć... Jak nie masz nic ciekawego do napisania to nie pisz. To że grupka osób, która się urodziła 60 lat po tym wydarzeniu gówno wie i gada głupoty, nie oznacza, że tak było. Żaden normalny człowiek nie pójdzie na pewną śmierć.
5
@Nano22 Podanie do Jordiego Albiego.
1
@Douglasinho DMG-Dembele Messi Griezmann.
0
@draxidox Jakby ten facet upadł na tą dziewczynę, to by ją zmiażdżył. Ratownik nie musi być jakimś Pudzianem, ale nie może być patyczakiem, a tym bardziej drobnej postury kobieta jak piszesz.
0
@Fabik87 No, mały ma fajną mamusie.
2
@Coutinho007 A Mistrzostwo Anglii z 1961 roku? Dziadek pamięta jakby to było wczoraj :D
0
@student97r Chelsea jeszcze jak miała Torresa w słabej formie, to lepiej wyglądała niż teraz, bo był Hazard czy nawet Schurle, a teraz to jakaś tragedia.
0
@sidzej https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/0/06/Wodospad_Wiselka_Biala.jpg
2
@Janiama Ten nieudany transfer jest zaraz po Messim najgrożniejszym piłkarzem Barcelony w ofensywie, a przez te kontuzję nie mógł pokazać połowy potencjału.
0
@student97r Nie sprecyzowałem mojego komentarza o Pedro. Jest aktualnie najlepszy w ofensywie.
0
@Janiama Zobacz sobie filmik @Ratamahatta od 5:51 i się zastanów gdzie Suarez w tamtym momencie powinien być. Tak już było wiele razy w poprzednim sezonie. Zamiast wbiegać na 6 metr pola karnego, to ten stoi i się przygląda.
0
@R10BarcaM10 Dlatego lepiej będzie się rozumiał z Griezmannem niż Suarezem.
1
@olej3012 Pedro sam wiele razy krytykowałem, ale on jeśli chodzi o grę w The Blues jest najlepszy, ale w Chelsea brakuje dobrego snajpera. Też mi się wydaję, że bardzo dobrego sezonu nie rozegrają.
6
@Coutinho007 No i trzeba z tym skończyć, bo lepiej wykorzystać dużo większy potencjał ofensywny Dembele niż Alby, który jest jednak obrońcą.
2
Kto by pomyślał, że Pedro będzie najlepszym zawodnikiem Chelsea.
0
@Rewolucja123 To Benzema jest rzeczywiście najlepszym napastnikiem, bo on ma po 6-7 okazji na mecz...
0
@Drzakubs Tylko, że tam nie ma aż takich wielkich różnic. Przykład do niczego.
3
@Drzakubs Nie jestem złośliwy. Nigdy w 100% nie da się zmienić płci. Skąd wiesz, że Grodzka już nie ma penisa?