0

@Janiama A kiedy La Rambla nie narzekała?

0

@Fabik87 Jakby grał w Barcelonie, to by nas aż tak nie irytował.

0

@Janiama I tak teraz zawodnicy są bardziej atletyczni niż kiedyś i dłużej grają w piłkę. Zawodnik w latach 70 i 80, który był po 30 był uważany za dziadka, a teraz zawodnicy z pola grają spokojnie mając 35-36 lat.

1

@Qlewer Najczęściej mówią to ludzie, co po 4 piwach mają zgona.

0

@Adamski69 Imiennik mój. Oby był dobry jak tata.

31

Real to Real, a szczególnie jak wrócił trener, który ma podpisany kontrakt z samym Gunterem O Dimem z Wiedźmina. Mecze o pietruchę przegra lub zremisuję, ale te w LM wygra.

0

Komentarz usunięty

1

Komentarz usunięty

3

@AmigoBlancos Valverde out to jest oczywista oczywistość od poprzedniego sezonu.

0

Komentarz usunięty

0

@Kapitan hawk "Fakt – zaistniały stan rzeczy, a w rozumieniu potocznym wydarzenie, które miało miejsce w określonym miejscu i czasie. W tym sensie faktem nie może być zdarzenie, które nie miało jeszcze miejsca, można jednak mówić o przewidywaniu przyszłych faktów – czyli zdarzeń, które najprawdopodobniej wydarzą się."

0

Komentarz usunięty

0

@Kapitan hawk Raczej ty nie rozumiesz. Fakt to też zdarzenia, które się mogą wydarzyć, ale to jest przyszły fakt.

0

@Kapitan hawk Widać, że nie zrozumiałeś i próbujesz w głupi sposób tłumaczyć.

5

@Kapitan hawk Przeczytaj ten komentarz jeszcze raz, to może zrozumiesz.

1

@Rewolucja123 Kto nie zna nazwisk i nie interesuję się piłką, ten przekręca.

0

@LuisSalvano Sezon 2017 2018 nie zagrał minuty w lidze, bo był kontuzjowany...

0

@Kubsoleon Według mnie jest za słaby na zmiennika. Pamiętam jak narzekało na niego w trakcie sezonu 3/4 La Rambli.

0

Rafinha jak zwykle w meczach towarzyskich błyszczy. Przyjdzie sezon i znowu słabo lub przeciętnie.

1

@dawidz4 To kupuj Fifę i tak zrób.

0

@AmigoBlancos Gratuluje. Jeśli ty to bierzesz na poważnie :D

1

@guetta256 Busquets też.

4

Busquets stabilna forma.

0

@Tomek_TF Bo Iniesta się musiał uczyć japońskiego...

0

@Bagsik88 Spalonej sytuacji nie licz, bo Alba był na spalonym jak zagrywał do Messiego. Prawdopodobny gol byłby anulowany przez VAR.

9

@Rewolucja123 Dalej mnie bawią obrońcy Valverde. Skoro po pierwszej połowie nie udało się nam zabić dwumeczu bramką i do tego przegrywaliśmy 1-0, to w drugiej obowiązkiem było atakować i starać się coś strzelić. Mecz to nie jest 45 minut, a 90+czas doliczony.

0

@kkbarca Tak, ale i nie cierpię playbacku...

1

@Janiama To że znasz same osoby nie tolerancyjne nie znaczy, że Polska jest od razu takim krajem. Nie można wszystkich wrzucać do jednego wora.

0

@Grichon Po jej głupich wypowiedziach, to bym się nie dziwił, jakby to była ona. Denaturat na głowie ma i szpetna też jest.

8

Komentarz usunięty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?