Czy według was ten Youtuber jest aż tak podobny do Frenkiego, bo według mnie nie, a jak wstawia jakieś filmy, to mówią, że jest bardzo podobny. Mi przypomina bardziej Kimmicha.
@norbi77 Jest styl ubioru Retro, to i strona w internecie też taka może być.:D Chociaż, to jest dla mnie nie do pomyślenia, że niby jedna z największych stron kibicowskich tak wygląda.
To jest jego opinia, szanuję ją chociaż się nie zgadzam i wydaję mi się, że jego ojciec miałby inne zdanie na ten temat, bo już był sceptycznie nastawiony jak Neymar do nas przychodził. Szkoda, że jego opinii nie możemy poznać.
@Ratamahatta A my na 20 letniego Puiga będziemy czekać aż w przyszłym sezonie będzie grał ogony... @Commando Nikt nie pisze żeby u nas młodzian grał po 90 minut, ale żeby dostawał jakieś okazję, a w nagrodę został zesłany do rezerw.
@Xavinho54 Tylko, że Alena jest młodszy i wszystko przed nim. Rafinha zagra 2 fajne mecze [jeden już zagrał], 8 słabych/przeciętnych i kolejny sezon z głowy przez kontuzję. Tak już jest od 2015 roku.
Nie chcę bronić Dembele, ale dużo bardziej by pasował do Barcy Enrique z dwóch pierwszych sezonów. Kontry, dużo szybsza gra i według mnie tam by się czuł jak ryba w wodzie. Nawet jak w tym sezonie nie będzie miał kontuzji, to nie pokaże pełni swoich możliwości, bo nie gra swojej gry. W poprzednim sezonie wychodziliśmy do kontr, ale bardzo rzadko i niestety w kluczowym momencie Francuz się nie popisał [Liverpool] A wy jak uważacie?
@cudak321 Ja właśnie od momentu wypożyczenia Coutinho do Bayernu, to się obawiam dwumeczu z Bayernem w LM. Brazylijczyk nas może wywalić z LM bramką lub asystą. Będzie grał za plecami Lewandowskiego i będzie mógł mu swobodnie asystować lub będą sobie robili miejsce. Według mnie świetnie się będą uzupełniać.
@Bagsik88 Rzadko się z Tobą zgadzam, ale trzeba Ci przyznać racji. W presezonie Griezmann grał dobrze i zagrał słaby mecz oficjalny 1! Gdzie reszta drużyny też grała kichę i najlepszym zawodnikiem był nasz bramkarz.
@Gosciuu Uważam, że nawet jeśli wygralibyśmy tryplet, to Valverde odejdzie, bo po prostu będzie miał dość. Zarząd go po tryplecie nigdy by nie wywalił, ale on zrezygnuje.
@KamQiX Salaha w Romię uważałem za tylko dobrego piłkarza, który pewnego poziomu nie przeskoczy i nie widziałem w nim takiej klasy zawodnika jak napisałeś. Mou się na nim nie poznał i inni trenerzy też nie. Dopiero u Kloppa pokazał, co potrafi.
@grizzy10 Pewnie by było, to samo lub jeszcze gorzej jakby zagrali razem od początku przeciwko Bilbao, ale teraz Valdek może powiedzieć, że wypróbował czegoś nowego i teraz wystawi "najlepszych" zawodników.
@Janiama A tak dzielnie broniłeś Valdka przed krytyką, a prawda jest taka, że wszystko jest zależne od zdrowia jednego zawodnika i to jest tragedia. Takich zawodników mamy, a wszystko zależy od małego Argentyńczyka.
@rebelniak Trener robi z piłkarzy klasy światowej przeciętnych grajków. Pierwsze przykłady z brzegu, to gwiazda Ligi Angielskiej Brazylijczyk, który robił w Anglii co chciał, a kolejny to jeden z najbardziej utalentowanych zawodników Francuskich, który grał w BVB. Podobnie może być z Griezmannem, ale on się raczej wpasuje, bo grał w defensywnym Atletico bardzo dobrze i od zawsze gra w Lidze Hiszpańskiej.
@rebelniak Teraz już można, bo ktokolwiek by tam nie grał czy to Mbappe, Hazard, Ronaldo, De Bruyne, Kimmich czy Neymar, to gra by wyglądała tak samo. Przyszedł De Jong, Griezmann czy wcześniej Coutinho/Dembele i tacy zawodnicy nie wiedzą co mają robić na boisku? Tylko Messi wie i Alba, który bardzo dużo korzysta na współpracy z najlepszym piłkarzem na świecie, a reszta biega jak zagubione owieczki.
0
Felix akcja w stylu Messiego i ten balans ciała...
0
@IronSanHybrid To jest jakieś ogłoszenie matrymonialne czy randkowe?
0
2
@MarioVeB! Szkoda, że zapomniał Ciebie określić...
3
@YouShouldListenToMe Niech pier....nie w dom somsiada złodzieja :D
0
@norbi77 Jest styl ubioru Retro, to i strona w internecie też taka może być.:D Chociaż, to jest dla mnie nie do pomyślenia, że niby jedna z największych stron kibicowskich tak wygląda.
19
To jest jego opinia, szanuję ją chociaż się nie zgadzam i wydaję mi się, że jego ojciec miałby inne zdanie na ten temat, bo już był sceptycznie nastawiony jak Neymar do nas przychodził. Szkoda, że jego opinii nie możemy poznać.
7
@Ratamahatta A my na 20 letniego Puiga będziemy czekać aż w przyszłym sezonie będzie grał ogony... @Commando Nikt nie pisze żeby u nas młodzian grał po 90 minut, ale żeby dostawał jakieś okazję, a w nagrodę został zesłany do rezerw.
4
@krefi10 Według mnie to był jeden z lepszych zawodników Celty.
1
@insp1re Jak nie on, czyli bardzo dobrze.
2
@Commando Ktoś kto nie chcę tutaj Neymara, to jest od razu jego hejterem? Poza tym sam @BarcaInfo prowokuję takimi postami.
3
@Xavinho54 Tylko, że Alena jest młodszy i wszystko przed nim. Rafinha zagra 2 fajne mecze [jeden już zagrał], 8 słabych/przeciętnych i kolejny sezon z głowy przez kontuzję. Tak już jest od 2015 roku.
0
@bartoszekkk No, tylko by się dalej kompromitowali.
0
@Jordi10 U nas od razu by się Straż Miejska doczepiła :D
1
@V e B 96 To włącz Fifę i do dzieła...
9
Nie chcę bronić Dembele, ale dużo bardziej by pasował do Barcy Enrique z dwóch pierwszych sezonów. Kontry, dużo szybsza gra i według mnie tam by się czuł jak ryba w wodzie. Nawet jak w tym sezonie nie będzie miał kontuzji, to nie pokaże pełni swoich możliwości, bo nie gra swojej gry. W poprzednim sezonie wychodziliśmy do kontr, ale bardzo rzadko i niestety w kluczowym momencie Francuz się nie popisał [Liverpool] A wy jak uważacie?
1
Można powiedzieć, że futbol Chelsea oddał z Lisami, to co zabrał z Liverpoolem w SPE, bo tamten mecz powinni wygrać.
0
@Hosh Ja bym prosił żeby mi chociaż za czapkę oddał, bo przecież inni kibice po niej łazili i się nie będzie do niczego nadawać :D
1
@Janiama Carlos to Messi Lewej obrony. Tutaj wynik może być tylko jeden.
0
@cudak321 Ja właśnie od momentu wypożyczenia Coutinho do Bayernu, to się obawiam dwumeczu z Bayernem w LM. Brazylijczyk nas może wywalić z LM bramką lub asystą. Będzie grał za plecami Lewandowskiego i będzie mógł mu swobodnie asystować lub będą sobie robili miejsce. Według mnie świetnie się będą uzupełniać.
1
@Bagsik88 Rzadko się z Tobą zgadzam, ale trzeba Ci przyznać racji. W presezonie Griezmann grał dobrze i zagrał słaby mecz oficjalny 1! Gdzie reszta drużyny też grała kichę i najlepszym zawodnikiem był nasz bramkarz.
0
@Gosciuu Uważam, że nawet jeśli wygralibyśmy tryplet, to Valverde odejdzie, bo po prostu będzie miał dość. Zarząd go po tryplecie nigdy by nie wywalił, ale on zrezygnuje.
0
@KamQiX Salaha w Romię uważałem za tylko dobrego piłkarza, który pewnego poziomu nie przeskoczy i nie widziałem w nim takiej klasy zawodnika jak napisałeś. Mou się na nim nie poznał i inni trenerzy też nie. Dopiero u Kloppa pokazał, co potrafi.
0
@Piotr,1985 No, ja właśnie oglądam, bo tego filmu jeszcze nie widziałem :D
0
@grizzy10 Pewnie by było, to samo lub jeszcze gorzej jakby zagrali razem od początku przeciwko Bilbao, ale teraz Valdek może powiedzieć, że wypróbował czegoś nowego i teraz wystawi "najlepszych" zawodników.
7
@Janiama A tak dzielnie broniłeś Valdka przed krytyką, a prawda jest taka, że wszystko jest zależne od zdrowia jednego zawodnika i to jest tragedia. Takich zawodników mamy, a wszystko zależy od małego Argentyńczyka.
0
Oby Szejki nie wywalili Pepa, bo ośmielił się zmienić Aguero.
3
@rebelniak Trener robi z piłkarzy klasy światowej przeciętnych grajków. Pierwsze przykłady z brzegu, to gwiazda Ligi Angielskiej Brazylijczyk, który robił w Anglii co chciał, a kolejny to jeden z najbardziej utalentowanych zawodników Francuskich, który grał w BVB. Podobnie może być z Griezmannem, ale on się raczej wpasuje, bo grał w defensywnym Atletico bardzo dobrze i od zawsze gra w Lidze Hiszpańskiej.
6
@rebelniak Teraz już można, bo ktokolwiek by tam nie grał czy to Mbappe, Hazard, Ronaldo, De Bruyne, Kimmich czy Neymar, to gra by wyglądała tak samo. Przyszedł De Jong, Griezmann czy wcześniej Coutinho/Dembele i tacy zawodnicy nie wiedzą co mają robić na boisku? Tylko Messi wie i Alba, który bardzo dużo korzysta na współpracy z najlepszym piłkarzem na świecie, a reszta biega jak zagubione owieczki.
4
@D10SLEO To jest jedyny normalny kibic Realu na tej stronie i może tu być. Nie prowokuję i nie szuka spiny.