0

@LuisSalvano Ja tam jednak wierzę, że saga z Neymarem się zakończy i będzie spokój. Najlepiej żeby do końca okienka zostało, tak jak jest.

1

@Janiama Sam uważam się za świetnego kolarza, a szczególnie jak zostawało 5 minut do zamknięcia sklepu nocnego. W takim przypadku, to Majka, Kwiatkowski czy Szmyd nie mieliby ze mną szans. O tym, że ja mam rower 1200 zł, a oni za 15000, to nie wspomnę :D

3

Nie pamiętam kiedy ostatnio La Rambla była tak podzielona. Jeszcze w 2017 roku powrót Neymara był tutaj niemożliwy. Duża grupa osób nie chciała tutaj na Neymara i uważała, że Brazylijczyk zerwał z nami jakiekolwiek relacje. Odejście od Socios klubu, skargi do UEFA, zwlekanie z odejściem praktycznie do ostatniej chwili, publiczne obrażanie prezesa Barcelony i rozprawy sądowe o pieniądze, które mu się nie należały. Oczywiście byli też użytkownicy, co nie chcieli jego odejścia, ale takich było niewielu. Neymar to świetny zawodnik, ale nie jest już tym samym piłkarzem, co 2 lata temu i jakby tego było mało, to jego wizerunek uległ dużemu pogorszeniu. Niektórzy myślą, że Brazylijczyk jest gwarancją zwycięstwa LM, to ile razy z nim wygraliśmy LM 3-4?

2

@mesi8191 Raczej głupota.

1

@SeeleyBooth Do mnie firma, tak zadzwoniła po roku i powiedziałem, że mnie mogą w cztery litery pocałować, bo już dawno mam pracę :D

0

@kondzik47 Ciężko to mokrą trawę podpalić. Do brykietu wystarczy gazeta i się elegancko pali.

1

@Chwytliwy To fakt. Przyjdzie jakiś Sulivan czy jakiś inny użytkownik i dziennie napisze 30 postów i 90% o Neymarze, to jest irytujące.

0

@lobby150 Nie można spojlerować filmów i seriali, ale o grze to jeszcze nie słyszałem.

0

@bartekmess Tragedia...

0

@Copernicus Johnnie Walker reszta szkockich to według mnie syf. Równie dobrze mogę kupić spirytus 95 % rozrobić go z wodą, colą i dużo taniej wyjdzie.

8

Candreva co za gol!

0

Jakie spotkanie potwierdziło, że Busquets to najlepszy zawodnik na swojej pozycji? Na pewno nie to z Betisem, gdzie zawalił bramkę na 0-1.

1

@IronSanHybrid Messi nie gra od 2 kolejek, a Neymar zagrał w tym roku 8 spotkań, to mniej nawet od ciągle kontuzjowanego Dembele.

0

@barcowy1899 A Neymar nie jest wart obecnie 150 mln Euro, a PSG chce odzyskać tą kwotę za którą przyszedł.

2

@IronSanHybrid Wiadomo, że Lewy dryblingu i tej magi Brazylijskiej niema, ale obecnie Neymar nie może być od niego lepszym piłkarzem, bo nie gra.

2

Brawo Iga! I teraz przełamanie.

0

@NGTRX Jaki niepozorny transfer Lengleta? On już w Sevilli sobie dobrze radził. U nas się tylko rozwinął. Trochę w tym pomogło zdrowie BigSama, bo pewnie młodszy z Francuz by tyle nie grał. Pique zejdzie za 2 lata ze sceny i będzie para Lenglet-Umtiti lub Todibo wskoczy za kogoś z nich.

0

@kuz Nie lubię oglądać patologicznych Youtuberów, ale Isamu ma na strzała tego Rafonixa. Jak już mają się wygłupiać w tych walkach, to niech chociaż ustalą kategorie wagowe.

2

@Janiama Też po ciężkiej robocie lubię wejść i poczytać normalne komentarze, a nie wylew szamba.

0

@Katalończyk 99 To Boateng też się tylko przewrócił i Messi nie ograł go jak młokosa.

0

@msmsms Wszystkiego na pewno nie widzi, bo mówił, że nie wie gdzie jest Ciri jak przejdziemy dodatek przed główną fabułą, ale wie wiele, bo wie, co trzeba zrobić żeby Ciri została z nami. Jeśli wyjdzie Wiedzmin 4, to mam nadzieję, że Ciri będzie dużo potężniejsza i że będzie można z O Dimem walczyć lub w ogóle będzie w tej grze.

0

Może Barcelona nie ma aż takiego potencjału w szkółce jak Ajax, ale musi kogoś mieć. Jest Fati, Puig czy Perez i nie trzeba nam Neymarów.

16

@IronSanHybrid Dziecko, które robi, co chce z piłkarza, który jest tutaj od lat podstawowym zawodnikiem? To jest niesamowite.

0

@msmsms Już jak go spotkałem w Białym Sadzie, to wiedziałem, że mam do czynienia z kimś wiele potężniejszym niż czarodziej. Myślałem że to dżin, a to demon z innego wymiaru.

2

@Mario96w Ja tam nie jadam kinder czekoladek w pracy, bo się kierownik śmieję "Nie dość, że masz twarz dziecka, to jeszcze jesz kinderki jak dziecko. " Powiedział facet ze śniadaniówką z Realu Madryt...

0

@msmsms Ciekawe czy Gunter to jest najpotężniejsza postać w całym Wieśku.

4

@Janiama Dobra, nie ironizuj już, bo ta druga ironia nie jest wcale śmieszna. Jaka legenda?

0

@kamilop Raczej nie.

0

@Janiama Skoro jest dla nas za słaby,to dlaczego jak nie odejdzie ma grać w wyjściowym składzie?

0

@tadzik447 W Listopadzie tradycyjnie będzie deszcz i chlapa.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?