@Janiama Ten Deyna na ŚP dalej mnie razi w oczy. Nie oglądałem go na żywo, bo mnie na świecie nie było, a ty mimo, że jesteś starszy też go raczej nie możesz pamiętać. Ja tam bardziej bazuję na opinii dużo starszych osób jak np mój dziadek czy wujek, którzy świetnie pamiętają Deyne i mi mówili, że to był ofensywny pomocnik i nawet czasami grał jako napastnik.
@kuz Valverde po sezonie bez względu na wyniki odejdzie. W Barcelonie trenerzy nie wytrzymują dłużej niż 3 sezony, bo jest za duża presja. Chociaż mam nadzieję, że jak przyjdzie Xavi, to będzie dużo dłużej.
@didzejos Ja myślę, że jak będzie miał 30 lat, to już nic z niego nie będzie. Było wielu Brazylijczyków, którzy jak wchodzili w ten wiek, to się kończyli.
Jestem ciekaw czy Valverde sam wpadł na pomysł, że pomoc Busi-Rakitic nie ma prawa bytu czy ktoś mu tak z góry nakazał. Bardziej jestem przekonany tej 2 opcji, bo w tamtym sezonie można policzyć na palcach 1 ręki mecze w których nie grali razem, a w tym sezonie 3 kolejki i razem jeszcze nie grali?
@Encore A co kiedyś było z Anoeta? Dopiero pierwszy ligowy mecz wygraliśmy tam za Valverde, a tak czy to za Guardioli czy za Enrique nie potrafiliśmy tam wygrać.
@RosjaninBut Bo wszyscy się jarali 2 asystami z Betisem. Roberto to właśnie taki piłkarz. Zrobi liczby w 1 meczu, a póżniej 6 kolejnych gra na słabym lub średnim poziomie.
@Copernicus Kadry są na podobnym poziomie, a nawet mamy przewagę. City ma lepszą pomoc i prawą obronę, a my i 3/4 obrony no i bramkarza. Ataki są wyrównane. Przewaga w ataku to Messi, bo City nie ma takiego piłkarza w kadrze i żaden inny zespół.
Gramy bez Messiego od którego za dużo zależy i wyniki są jakie są. Zespół rzadko potrafi spiąć dupę jak gra bez Argentyńczyka, bo jest przyzwyczajony, że nam wypracuję 5-6 okazji i sam strzeli kilka bramek. Mamy potencjał podobny do City, ale oni nie mają zawodnika od którego, tak wiele zależy, a my mamy i póżniej jest żle.
Koulibaly to bardzo dobry stoper, a w najważniejszych meczach się gubi. Praktycznie w każdym meczu z Juve coś odwali, a w tamtym sezonie zawalił mecz z Liverpoolem.
0
@MiczenS 2 asysty i bramka w 3 meczach. Świetne liczby ma, a tym bardziej, że w 1 meczu zagrał kilka minut.
0
@Janiama Ten Deyna na ŚP dalej mnie razi w oczy. Nie oglądałem go na żywo, bo mnie na świecie nie było, a ty mimo, że jesteś starszy też go raczej nie możesz pamiętać. Ja tam bardziej bazuję na opinii dużo starszych osób jak np mój dziadek czy wujek, którzy świetnie pamiętają Deyne i mi mówili, że to był ofensywny pomocnik i nawet czasami grał jako napastnik.
0
@kuz Valverde po sezonie bez względu na wyniki odejdzie. W Barcelonie trenerzy nie wytrzymują dłużej niż 3 sezony, bo jest za duża presja. Chociaż mam nadzieję, że jak przyjdzie Xavi, to będzie dużo dłużej.
0
@kuz Wróci Messi i Suarez, to znowu będzie rozwałka w Lidze. Bardziej mnie martwi LM.
32
@Zieliniak Kolejny mądry...
0
@didzejos Ja myślę, że jak będzie miał 30 lat, to już nic z niego nie będzie. Było wielu Brazylijczyków, którzy jak wchodzili w ten wiek, to się kończyli.
1
Jestem ciekaw czy Valverde sam wpadł na pomysł, że pomoc Busi-Rakitic nie ma prawa bytu czy ktoś mu tak z góry nakazał. Bardziej jestem przekonany tej 2 opcji, bo w tamtym sezonie można policzyć na palcach 1 ręki mecze w których nie grali razem, a w tym sezonie 3 kolejki i razem jeszcze nie grali?
2
@AmigoBlancos Perez do żadnego piekła nie trafia, bo równie dobrze gdyby nie jego asysty nie było by remisu.
4
@Encore A co kiedyś było z Anoeta? Dopiero pierwszy ligowy mecz wygraliśmy tam za Valverde, a tak czy to za Guardioli czy za Enrique nie potrafiliśmy tam wygrać.
3
@V e B 96 Ja bym się pogodził z faktem, że Neymar już tutaj nigdy nie wróci.
1
De Ligt niby zagrał słabo, a Koulibaly załatwił 2 bramki dla Juve.
2
Koulibaly jak Pique z Bayernem z 2013...
2
@Socjopata Szkoda, że Terry już w piłkę nie gra, bo by nie odpuścił Wandzie :D
0
@blaugrana1980 Już grali u nas słabsi zawodnicy niż Zieliński jak Turan, D.Suarez czy Gomes, ale i tak uważam, że Polak to nie poziom Barcy.
0
@RosjaninBut Bo wszyscy się jarali 2 asystami z Betisem. Roberto to właśnie taki piłkarz. Zrobi liczby w 1 meczu, a póżniej 6 kolejnych gra na słabym lub średnim poziomie.
1
Ancelotti kiedyś się nauczył od Liverpoolu z 2005 roku.
0
Nie, no jak teraz De Ligt wypadnie, to Juve ma kłopoty.
0
Dybala powinien odejść z Juve.
3
Lozano 3-2! No i Napoli wraca do gry!
0
@FCMichalo Nawet nie przypominaj.
1
Ronaldo 3-0! No i już pozamiatane.
2
@Copernicus Kadry są na podobnym poziomie, a nawet mamy przewagę. City ma lepszą pomoc i prawą obronę, a my i 3/4 obrony no i bramkarza. Ataki są wyrównane. Przewaga w ataku to Messi, bo City nie ma takiego piłkarza w kadrze i żaden inny zespół.
1
@Copernicus Ja mówię o możliwościach kadrowych, a nie o grze.
2
Gramy bez Messiego od którego za dużo zależy i wyniki są jakie są. Zespół rzadko potrafi spiąć dupę jak gra bez Argentyńczyka, bo jest przyzwyczajony, że nam wypracuję 5-6 okazji i sam strzeli kilka bramek. Mamy potencjał podobny do City, ale oni nie mają zawodnika od którego, tak wiele zależy, a my mamy i póżniej jest żle.
0
@KamQiX Nawet nie chcę wiedzieć, co by tutaj było jakbyś przegrali 3-0 z Osasuną.
4
@Janas11224 Jakby nie on, to nie było by remisu :D
0
@n0MED Milik i tak przyjął bardzo trudną piłkę, gdzie 99% piłkarzy miałaby z tym problem.
1
@Wajper Podobno 90 mln Euro odrzucali od PSG.
1
Koulibaly to bardzo dobry stoper, a w najważniejszych meczach się gubi. Praktycznie w każdym meczu z Juve coś odwali, a w tamtym sezonie zawalił mecz z Liverpoolem.
2
Higuain! Co on porobił?! Co za bramka!