Hazard to klasa światowa. On 2 akcjami zrobił więcej niż Vazquez i Vinicius od początku sezonu. Brazylijczyk ma szansę, bo jest bardzo młody, ale Hiszpan pewnego poziomu nie przeskoczy.
@Chwytliwy Hazard na pewno będzie grał, ale wątpię, że Mendy, Militao i Jovic będą grali kosztem Marcelo, Ramosa i Benzemy (szczególnie, że ten ostatni jest w świetnej formie]
@koszol Nie 2 gole, ale od kiedy odszedł Ronaldo, to praktycznie cały czas strzela i gra na bardzo dobrym poziomie. Nie wykonuję karnych, a pewnie tych bramek miałby więcej.
Benzema obecnie jest serio gdzieś na Topie napastników. Śmieszkować z niego można, ale obecnie jest na poziomie Aguero i trochę mu brakuje do Lewandowskiego.
@barcelonaLM Mam jedno pytanie do kibiców Realu. Gdzie jest to stawianie na nowych? Przecież gdyby Modric nie był kontuzjowany, to by dzisiaj grał za Jamesa.
1
@Chwytliwy Chodź do mnie na arizone.
0
@kkbarca To nie jest kwestia strony, a internetu słabego.
0
@ściah Tylko statystyki ma jak na tej klasy snajpera dość słabe w LM, ale Eto ma niewiele lepsze pomimo bramek w 2 Finałach.
1
@Barca17griezz10 Ja jak byłem mały, to myślałem, że cukierki krówki są z krowy, a ptasie mleczko robią z odchodów ptaka :D
127
Neuer obraża Ter Stegena porównywaniami do Trappa i Leno.
70
Ktoś się spina o to, że 16 latek jest wyceniany na 25 mln Euro, a Vinicius nie potrafi trafić w bramkę jest wycieniany na 70.
0
De Jong to zbawienie dla naszej pomocy. On i Arthur będą rządzić i dzielić przez conajmniej 10 lat u nas w pomocy.
104
Jak chłopak ma 16 lat i zalicza 2 bramki i asystę w 3 meczach La Ligi, to wiedz, że się coś dzieje.
0
@Commando I niech euforia jest i nie przerywaj jej.
0
@KamQiX Fati będzie miał tutaj status conajmniej Tello.
23
De Jong jest najważniejszym transferem tego sezonu i tu nie ma żadnych wątpliwości.
2
@Commando Munir nie miał 16 lat jak u nas strzelał i asystował.
0
Fati to jest nadzieja całego Barcelonismo.
0
Hazard to klasa światowa. On 2 akcjami zrobił więcej niż Vazquez i Vinicius od początku sezonu. Brazylijczyk ma szansę, bo jest bardzo młody, ale Hiszpan pewnego poziomu nie przeskoczy.
0
Po bramce Viniciusa chciałem powiedzieć, że do 30 razy sztuka, ale jednak nie.
0
Vinicius to niech już lepiej nie strzela.
0
Ramos trzyma poziom z poprzedniego sezonu.
0
@Chwytliwy Zidane ma wreszcie argumenty żeby stawiać na Benzemę, ale nawet jak nie miał, to i tak na niego stawiał. Transfer Jovica by niepotrzebny.
0
@Chwytliwy Hazard na pewno będzie grał, ale wątpię, że Mendy, Militao i Jovic będą grali kosztem Marcelo, Ramosa i Benzemy (szczególnie, że ten ostatni jest w świetnej formie]
2
@koszol Nie 2 gole, ale od kiedy odszedł Ronaldo, to praktycznie cały czas strzela i gra na bardzo dobrym poziomie. Nie wykonuję karnych, a pewnie tych bramek miałby więcej.
0
@insp1re Lewy w formie>Aguero w formie. To jest tylko moja opinia.
0
Benzema obecnie jest serio gdzieś na Topie napastników. Śmieszkować z niego można, ale obecnie jest na poziomie Aguero i trochę mu brakuje do Lewandowskiego.
10
@Odesseiron Jest jeszcze jedna dobra. Nie pisz głupot w internecie.
6
Komentarz usunięty
0
@jeyx77x Roberto ma dłuższy staż+ jest wychowankiem, a to niestety jest spory atut. Poza tym już należy do grona kapitanów.
0
@YNS Ja od tego nie jestem żeby Ci zabraniać.
6
Kto według was powinien być kapitanem jak Messi skończy karierę. Ja tam bym za Ter Stegenem.
0
@barcelonaLM Mam jedno pytanie do kibiców Realu. Gdzie jest to stawianie na nowych? Przecież gdyby Modric nie był kontuzjowany, to by dzisiaj grał za Jamesa.
0
@YNS To tak jak dla ciebie tej...
1
@ngif Tylko 10? A dlaczego nie przez 30?