0

@Lingvo18 Jak nie prowokuje, to co Ci to szkodzi?

0

@AmigoBlancos Może być 2-2 lub 4-0.

10

Jakby VAR był kilka lat temu, to zdobywcy LM ostatnich lat byliby inni i takie są fakty.

0

@Nolife1899 Hazard, który w całej karierze był kontuzjowany tyle i Bale jest kontuzjowany w 1 sezon ma być szklany? Co do Viniciusa... Na siłe się z niego robi drugiego Mbappe czy innego Felixa, a prawda może być taka, że nie będzie w 1/3 tak dobry jak oni.

1

@Triv44 Ciekawe ile z tych osób widziało chociaż Pele na żywo.

9

@Mathew86 To jest hymn BVB...

0

@Ghandi Nie kiedy Leo zabraknie, a to był najtrudniejszy mecz w fazie grupowej LM i to na wyjezdzie. Według mnie i tak wyjdziemy z grupy bez problemów.

0

@rebelniak Młody jesteś i jeszcze niczego nie widziałeś.

40

Dobrze, że przynajmniej Ter Stegen udowodnił szkopom, że jest jednym z najlepszych bramkarzy na świecie, a na pewno najlepszym Niemieckim i niech zjadacz gilów z nosa to zobaczy.

1

@jeyx77x Na pewno nie w Barcelonie, bo w Barcelonie Suarez nie miał w sobie równych.

1

@Avada Kedavra Podaj chociaż jedną lepszą 9 od niego. Tylko nie pisz o Eto.

0

Jestem ciekaw czy Suarez kiedykolwiek ustrzeli gola na wyjezdzie w LM dla Barcelony? Już od 4 lat nie potrafi tego zrobić. To jest niemożliwe, że najlepsza 9 w historii Barcy strzela tylko 2 gole w 2 ostatnich edycjach LM. Ostatni prawdopodobne sezon, a krucho wyglądają jego liczby w LM.

0

@Elnuum Dlatego Firpo powinien być na ławce, a nie na trybunach.

1

Za Albę powinien wejść Firpo, a nie zadaniowiec Roberto.

0

Fati lepiej by grał na lewej stronie, ale nawet nie ma co dzieciaka oceniać. On ma dopiero 16 lat.

15

Arthur kosztował 35 mln Euro? On jest wart 150 lub więcej.

0

Fati! Fati! Jedziesz z nimi! :D

1

@AmigoBlancos Mourinho to ostatnio trener, któremu słabo idzie, ale jednak wyprowadził Real z tej przeciętności.

2

@Chwytliwy Ja tam lubię wiele sportów, ale najbardziej piłkę.

0

@Thiago83 Ktoś to jeszcze ogląda?

2

@Rewolucja123 Ty mu nie pisz komu ma kibicować. Ostatnie mecze za Valdka w LM są słabe. Ja tam liczę na poprawe, ale nie będę zaskoczony jak nie wygrają.

1

@VamosRakieta Szacunek i strach to oni do nas mają mieć. To oni grają z dwukrotnym MŚ ostatnich lat.

0

@msmsms Zrób co będziesz uważał za właściwe. Tylko żeby Ci później ręka nie została...

1

@Socjopata Pamiętam z 6 lat temu tak zrobiłem. Do tej pory się boję dużego palnika xd

0

@Janiama Oho coś się szykuje.

0

@snoopdegie Dużo lepsza była Borussia w sezonie 2012 2013, to bym się o wynik bał i nawet remis w ciemno brał.

1

@Chwytliwy Fajna ta ruda. Coś tam wie o piłce i jest na kim oko zawiesić.

2

0

@cules96 To niech spróbuje. Jak będzie robił bekę z Messiego, to długiej kariery tutaj nie będzie miał.

0

Komentarz usunięty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?