Widać, że pierwszy sezon, to była dla niego spora zmiana. Przeskok z ligi Brazylijskiej do najmocniejszej ligi na świecie, to duży przeskok. W tym sezonie Arthur będzie jednym z najważniejszych zawodników Barcy.
@Janiama Ibra się już nie nadawał na poziom Europejski i on o tym dobrze wiedział. Przeciętniacy pokroju Giovinco czy Veli są w tamtej lidze gwiazdami, to Ibra jako była gwiazda będzie tam tym bardziej błyszczał.
@AmigoBlancos Co jak co, ale powinien zagrać 1 zawodnik w ataku z podstawy, bo Vinicius czy Vazquez to żadna gwarancja goli. Pewnie wejdzie Hazard, Benzema do ratowania wyniku.
@Rewolucja123 Jeszcze jest Perez, który w tym praktycznie nie zawodził jak grał. No może ostatnie spotkanie z Granadą... Ale tam praktycznie cały zespół zagrał kaszanę.
@Barca_Big_Moment Ronaldo za te sukcesy, to powinien mieć zapewnioną ZP, nagrodę UEFA i FIFA Best do końca kariery i jeszcze przez 2 lata po zakończeniu kariery :D
@JohnA Suarez przepuszcza te piłki, bo wie, że jego przyjęcie jest na kiepskim poziomie. Czasami mógłby sobie darować, bo takie coś można zrobić raz na 8 spotkań, a nie 8 razy w meczu.
1
@Rewolucja123 Proszę Cie. Nie pisz tutaj o swoich fantazjach. :d
0
@EldoradoHaze No, jak czym? Jak prawdziwy mężczyzna gołą przepoconą girą.
0
@Drzakubs Nie wyczułeś/wyczułaś mojej ironii? Ale mówiąc już, tak na serio. Niech każdy je, co chce, ale żeby, to tylko było legalne.
15
@Drzakubs Przecież one też chcą rosnąć i jakieś uczucia na pewno mają. Chciałbyś być rośliną i żeby ktoś Ciebie zjadł? :d
4
@Drzakubs No, właśnie. To odżywiajmy się energią słoneczną, bo roślin też nie powinno się jeść.
64
@Sabrina_spellman A czemu pomidorową nazywamy pomidorową, a nie wywarem ze zwłok pomidora?
0
@blazeq Jakby Atletico mogło, to zrobić, to by to dawno zrobiło.
1
Widać, że pierwszy sezon, to była dla niego spora zmiana. Przeskok z ligi Brazylijskiej do najmocniejszej ligi na świecie, to duży przeskok. W tym sezonie Arthur będzie jednym z najważniejszych zawodników Barcy.
7
Pisałem, że Rodrygo ma większy potencjał od Viniciusa.
0
Jaja będą jak wejdzie Courtois i Real straci bramkę.
0
Jovic to chyba się nigdy nie przełamie.
1
Viniciusowi zeszła :D Ale, tak już bez żartów, to naprawdę ładny gol.
0
Po tym co wyprawia u nas Suarez, to nie będę się śmiał z Viniciusa.
5
@Barwindg Griezmann>Jovic+Vazquez+Vinicius.
0
@Mns21 Jak już coś to szczękę. Twarzy się chyba nie da złamać :D
0
@Janiama Ibra się już nie nadawał na poziom Europejski i on o tym dobrze wiedział. Przeciętniacy pokroju Giovinco czy Veli są w tamtej lidze gwiazdami, to Ibra jako była gwiazda będzie tam tym bardziej błyszczał.
0
@AmigoBlancos Co jak co, ale powinien zagrać 1 zawodnik w ataku z podstawy, bo Vinicius czy Vazquez to żadna gwarancja goli. Pewnie wejdzie Hazard, Benzema do ratowania wyniku.
0
@Rewolucja123 Jeszcze jest Perez, który w tym praktycznie nie zawodził jak grał. No może ostatnie spotkanie z Granadą... Ale tam praktycznie cały zespół zagrał kaszanę.
0
@Colon Madero z Biedry i żaden inny :d
29
Fati Griezmann Dembele. Wczoraj się Suareza nie dało oglądać.
4
@Barca_Big_Moment Ronaldo za te sukcesy, to powinien mieć zapewnioną ZP, nagrodę UEFA i FIFA Best do końca kariery i jeszcze przez 2 lata po zakończeniu kariery :D
3
Komentarz usunięty
3
@woro1 Nie wyglądało, to na ironię czy sarkazm.
0
@Sabrina_spellman Dopisz jeszcze -wolenie zimnego piwa od ciepłego. Te punkty, co podałeś, to punkty prawdziwego Polaka, a nie grzechy.
0
@woro1 Ciekawe gdzie takie brednie czytałeś?
0
@JohnA To wygląda żle u piłkarza grającego w średniaku Europejskim, a jak chodzi o jeden z najlepszych klubów na świecie, to jest według mnie dramat.
0
@JohnA Suarez przepuszcza te piłki, bo wie, że jego przyjęcie jest na kiepskim poziomie. Czasami mógłby sobie darować, bo takie coś można zrobić raz na 8 spotkań, a nie 8 razy w meczu.
1
@ViscaBarca123 W tym sezonie chcę oglądać więcej spotkań z nim w składzie i jego gry.
2
Suarez gra tylko dla tego, bo jest kolegą Messiego.
0
Jesteś taki dobry jak twój ostatni mecz.