1

@Rewolucja123 Proszę Cie. Nie pisz tutaj o swoich fantazjach. :d

0

@EldoradoHaze No, jak czym? Jak prawdziwy mężczyzna gołą przepoconą girą.

0

@Drzakubs Nie wyczułeś/wyczułaś mojej ironii? Ale mówiąc już, tak na serio. Niech każdy je, co chce, ale żeby, to tylko było legalne.

15

@Drzakubs Przecież one też chcą rosnąć i jakieś uczucia na pewno mają. Chciałbyś być rośliną i żeby ktoś Ciebie zjadł? :d

4

@Drzakubs No, właśnie. To odżywiajmy się energią słoneczną, bo roślin też nie powinno się jeść.

64

@Sabrina_spellman A czemu pomidorową nazywamy pomidorową, a nie wywarem ze zwłok pomidora?

0

@blazeq Jakby Atletico mogło, to zrobić, to by to dawno zrobiło.

1

Widać, że pierwszy sezon, to była dla niego spora zmiana. Przeskok z ligi Brazylijskiej do najmocniejszej ligi na świecie, to duży przeskok. W tym sezonie Arthur będzie jednym z najważniejszych zawodników Barcy.

7

Pisałem, że Rodrygo ma większy potencjał od Viniciusa.

0

Jaja będą jak wejdzie Courtois i Real straci bramkę.

0

Jovic to chyba się nigdy nie przełamie.

1

Viniciusowi zeszła :D Ale, tak już bez żartów, to naprawdę ładny gol.

0

Po tym co wyprawia u nas Suarez, to nie będę się śmiał z Viniciusa.

5

@Barwindg Griezmann>Jovic+Vazquez+Vinicius.

0

@Mns21 Jak już coś to szczękę. Twarzy się chyba nie da złamać :D

0

@Janiama Ibra się już nie nadawał na poziom Europejski i on o tym dobrze wiedział. Przeciętniacy pokroju Giovinco czy Veli są w tamtej lidze gwiazdami, to Ibra jako była gwiazda będzie tam tym bardziej błyszczał.

0

@AmigoBlancos Co jak co, ale powinien zagrać 1 zawodnik w ataku z podstawy, bo Vinicius czy Vazquez to żadna gwarancja goli. Pewnie wejdzie Hazard, Benzema do ratowania wyniku.

0

@Rewolucja123 Jeszcze jest Perez, który w tym praktycznie nie zawodził jak grał. No może ostatnie spotkanie z Granadą... Ale tam praktycznie cały zespół zagrał kaszanę.

0

@Colon Madero z Biedry i żaden inny :d

29

Fati Griezmann Dembele. Wczoraj się Suareza nie dało oglądać.

4

@Barca_Big_Moment Ronaldo za te sukcesy, to powinien mieć zapewnioną ZP, nagrodę UEFA i FIFA Best do końca kariery i jeszcze przez 2 lata po zakończeniu kariery :D

3

Komentarz usunięty

3

@woro1 Nie wyglądało, to na ironię czy sarkazm.

0

@Sabrina_spellman Dopisz jeszcze -wolenie zimnego piwa od ciepłego. Te punkty, co podałeś, to punkty prawdziwego Polaka, a nie grzechy.

0

@woro1 Ciekawe gdzie takie brednie czytałeś?

0

@JohnA To wygląda żle u piłkarza grającego w średniaku Europejskim, a jak chodzi o jeden z najlepszych klubów na świecie, to jest według mnie dramat.

0

@JohnA Suarez przepuszcza te piłki, bo wie, że jego przyjęcie jest na kiepskim poziomie. Czasami mógłby sobie darować, bo takie coś można zrobić raz na 8 spotkań, a nie 8 razy w meczu.

1

@ViscaBarca123 W tym sezonie chcę oglądać więcej spotkań z nim w składzie i jego gry.

2

Suarez gra tylko dla tego, bo jest kolegą Messiego.

0

Jesteś taki dobry jak twój ostatni mecz.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?