@Coutinho007 Nie, no może dostanie z 20-25 minut. To że przewyższa swój rocznik i starsze nie oznacza, że będzie odrazu grał w pierwszym składzie, a tym bardziej, że to u 21.
@Janiama Początkowo miałem mieszane uczucia jak zobaczyłem Góralskiego w wyjściowym składzie, ale to dzięki niemu Krycha mógł szaleć z przodu i nie miał tylu obowiązków w defensywie.
@PawkoFCB Też miałem sklejone taśmą czy lekko przedarte i problemu nie było, ale mnie dziwi, co ludzie mają w głowach żeby po banknotach pisać. Przecież to póżniej wygląda na jakąś fałszywkę. @VamosRakieta O kurde właśnie tego się obawiałem...
Wam też kiedyś w sklepie sprzedawczyni wydała popisany banknot? Bo ja takie coś już nie raz miałem na banknocie 100 zł. Po co oni robią na banknotach jakieś numerki? Oczywiście jeszcze nie miałem problemu żeby mi sprzedawczyni w sklepie takiego banknotu nie przyjęła, ale inna sprzedawczyni mogła by się doczepić. Pieniądze papierkowe to nie są karteczki przylepne które można popisać, a środki płatności.
Z tych wszystkich postów o polityce, to ciężko się dokopać do postów o kolejnym awansie naszej Reprezentacji na wielki turniej. Mam nadzieję, że gra naszej Reprezentacji za Brzęczka się zmieni. Trochę są to płonne nadzieję, ale jednak na to liczę. Chciałbym żeby Brzęczek pozamykał twarze wielu krytyką, tak jak to zrobił prawie 4 lata wcześniej Nawałka.
@Death_voice To Cie dziwi? Nienawiść zawsze była, ale w mniejszym lub większym stopniu. Nienawiść, zazdrość, pogarda i uczucie bycia lepszym od innych. Tacy ludzie byli i będą i to wszędzie, to jest, a nie tylko u nas. My to widzimy u siebie, bo jesteśmy Polakami. Niby jest wolność słowa, ale to nie wygląda jak powinno.
@messiiiiik Zależy czy był jakiś powód, bo jak nie, to bym ją olał i bawił się dalej. Powiedziałbym tylko osobie, która miała urodziny, że mnie jakaś baba zwyzywała bez powodu i tyle.
1
@kubix05 Babcia pracowała w mleczarni i była tam kierowniczką. Na brak mleka się nie dało narzekać :D
1
@Coutinho007 To już jest jakaś żenada. Nieobecność Aleni bym zaakceptował, bo w ogóle nie gra, ale Puig?
0
@Coutinho007 Nie, no może dostanie z 20-25 minut. To że przewyższa swój rocznik i starsze nie oznacza, że będzie odrazu grał w pierwszym składzie, a tym bardziej, że to u 21.
94
Vermaelen porównywalny niewypał do tego Ukraińca? Bez przesady on jak u nas grał to na poziomie, a to, że był często kontuzjowany to inna sprawa.
1
@Misugi14 Myślę że to bardzo dobry zawodnik ze świetnym podaniem, ale mógł być jeszcze lepszy gdyby nie ta wytrzymałość.
2
@Chwytliwy Ciekawe kto teraz będzie w sejmie jadł?
7
@Drzakubs Doklejane rzęsy, a doklejane mini wycieraczki, to duża różnica.
6
@MESSIah16 Te 49,34% to chyba będzie miało jakieś grubsze wyroki i chcieli żeby ludzie na wolności też nie mieli łatwo.
0
@ViscaBarca123 Ale tu się mówi o tych najbardziej utalentowanych :D
0
@Janiama Początkowo miałem mieszane uczucia jak zobaczyłem Góralskiego w wyjściowym składzie, ale to dzięki niemu Krycha mógł szaleć z przodu i nie miał tylu obowiązków w defensywie.
31
@Avada Kedavra 27% też robiło, co mogło, ale na szczęście się nie udało.
0
@PawkoFCB Też miałem sklejone taśmą czy lekko przedarte i problemu nie było, ale mnie dziwi, co ludzie mają w głowach żeby po banknotach pisać. Przecież to póżniej wygląda na jakąś fałszywkę. @VamosRakieta O kurde właśnie tego się obawiałem...
0
Wam też kiedyś w sklepie sprzedawczyni wydała popisany banknot? Bo ja takie coś już nie raz miałem na banknocie 100 zł. Po co oni robią na banknotach jakieś numerki? Oczywiście jeszcze nie miałem problemu żeby mi sprzedawczyni w sklepie takiego banknotu nie przyjęła, ale inna sprzedawczyni mogła by się doczepić. Pieniądze papierkowe to nie są karteczki przylepne które można popisać, a środki płatności.
0
@norbi77 Lepiej przekupywać nie swoją kasą niż żeby ta kasa trafiała do kieszeni polityków, którzy i są napchani nią po uszy.
1
@Criss18Barca Z Mołdawią, Czarnogórą, Ukrainą i San Marino potrafiliśmy się już kiedyś na turniej nie dostać i jeszcze ugrać 4 miejsce.
7
Z tych wszystkich postów o polityce, to ciężko się dokopać do postów o kolejnym awansie naszej Reprezentacji na wielki turniej. Mam nadzieję, że gra naszej Reprezentacji za Brzęczka się zmieni. Trochę są to płonne nadzieję, ale jednak na to liczę. Chciałbym żeby Brzęczek pozamykał twarze wielu krytyką, tak jak to zrobił prawie 4 lata wcześniej Nawałka.
0
@Colon Masz może jakiś inny pomysł?
1
@Colon @IAmBackCules Beaking Bad i Alternatywy 4 również.
0
@Chaoss Korwin to jest 60% Konfederacji. Bez niego nie byłoby ponad połowy głosów, które KWN zdobyło.
8
@Bykunn To nieźle xd.
0
@Death_voice To Cie dziwi? Nienawiść zawsze była, ale w mniejszym lub większym stopniu. Nienawiść, zazdrość, pogarda i uczucie bycia lepszym od innych. Tacy ludzie byli i będą i to wszędzie, to jest, a nie tylko u nas. My to widzimy u siebie, bo jesteśmy Polakami. Niby jest wolność słowa, ale to nie wygląda jak powinno.
55
Mnie bardziej dziwi nie to, że PIS ma taką przewage, a to że PO ma aż 27%.
0
@Serek To powinni głosować i namawiać rodziny, żeby tak nie było, a teraz płacz.
1
@messiiiiik Zależy czy był jakiś powód, bo jak nie, to bym ją olał i bawił się dalej. Powiedziałbym tylko osobie, która miała urodziny, że mnie jakaś baba zwyzywała bez powodu i tyle.
1
@Coutinho007 Dobrze, że się chociaż udało odzyskać za niego wydaną kwotę.
7
@Katalończyk 99 No i bardzo dobrze, że jest przynajmniej na jakiś czas będzie spokój.
0
@Katalonbar Wejście w koalicję z PSL, to byłby największy błąd PiSu.
20
@A_Gomesinho_21 PO 4 lata temu: 500+ zrujnuje Polskę. PO teraz: Chcą dać więcej niż 500+.
6
@Witekk10 Stare dobre odcinki, a nie to co teraz leci...
0
@Jackazz Może podam zły przykład, ale Krupa to też Polka, a ma akcent jak Amerykanka, która od iluś lat mieszka w Polsce.