@Janiama Nie Ty będziesz o tym decydował czy może kandydować na Prezydenta czy nie. Jeśli @AmigoBlancos ma ukończone 18 lat, a pewnie ma, to może iść kandydować.
@AmigoBlancos Orły Górskiego? :D Mój tata jest 50+ i słabo pamięta tamte czasy, a on robiący w pieluchy pamięta? No, to nieżle... A dzisiaj pisał, że my nie możemy pamiętać czasów Pepa, bo mieliśmy po 10 lat. No, cóż ja miałem trochę więcej, ale niech mnie odmładza.
@AmigoBlancos Nie za dużo wymagasz? Przecież u nas według niego jest wszystko w elegancko, a my g....o wiemy, bo mamy po 18 lat i nie graliśmy w piłkę...
@Chwytliwy Ja też wolałem Suareza, ale tego Enriquowskiego, a nie tego obecnego. Jeszcze ponad 2 lata temu była ładna rywalizacja między Suarezem i Lewym, a teraz to Lewy wciąga nosem naszego kochanego gryzonia.
@macio_944 Zgadza się. Dla nich to dobrze, że chociaż remis im się udało wyciągnąć, bo by się zrobiła sytuacja beznadziejna. Wydaję mi się, że Real i tak z tego wybrnie. PSG to pewniak do awansu, ale Real to jednak dalej Real. Zobaczymy po Galacie.
Z tym Higuainem, to niezły paradoks. W tamtym sezonie był przez Juventus wypychany i łaził po wypożyczeniach do Milanu czy Chelsea, a teraz jest jednym z najlepszych zawodników w tym sezonie w Juve.
@MarioVeB! Jednak wolę czytać jak się pogrążasz z każdym kolejnym wpisem. Kompromituj się dalej, chętnie sobie poczytam :) Ja pisze, że nie wiesz, co to gra kombinacyjna, a ty mi wyjeżdżasz z tekstami o tym, że ja nie wiem. I kto tu nie potrafi czytać?
@MarioVeB! Ty po raz kolejny piszesz nie do tych użytkowników, co powinieneś, a nie ja, a potem się w głupi sposób tłumaczysz. Ty i Betonito upieracie się na grze kombinacyjnej, a wy nawet nie wiecie, co to jest.
@betonito Jeśli Lewy miałby sobie nie poradzić w Barcelonie, to jedynym czynnikiem byłoby nie dogadywanie się z Messim, bo to jest napastnik doskonały we wszystkim.
10
@Chwytliwy Gorzej. Do mnie dzwonią... Już zablokowałem z 8 numerów.
0
@Janiama Nie Ty będziesz o tym decydował czy może kandydować na Prezydenta czy nie. Jeśli @AmigoBlancos ma ukończone 18 lat, a pewnie ma, to może iść kandydować.
3
@Socjopata Tutaj to wszyscy mieli 10 lat jak były czasy Guardioli łącznie z redakcją i g.....o wiedzą, bo nie grali w piłkę. :D
6
@AmigoBlancos Orły Górskiego? :D Mój tata jest 50+ i słabo pamięta tamte czasy, a on robiący w pieluchy pamięta? No, to nieżle... A dzisiaj pisał, że my nie możemy pamiętać czasów Pepa, bo mieliśmy po 10 lat. No, cóż ja miałem trochę więcej, ale niech mnie odmładza.
19
@AmigoBlancos Nie za dużo wymagasz? Przecież u nas według niego jest wszystko w elegancko, a my g....o wiemy, bo mamy po 18 lat i nie graliśmy w piłkę...
2
@OzzyFCB Aż tak Cie wkurza, że używasz rąk i nóg? :D Przemoc nie rozwiązuje problemów :D
1
@swiergol2 No, to nie idę spać...
6
@Chwytliwy Ja też wolałem Suareza, ale tego Enriquowskiego, a nie tego obecnego. Jeszcze ponad 2 lata temu była ładna rywalizacja między Suarezem i Lewym, a teraz to Lewy wciąga nosem naszego kochanego gryzonia.
0
@macio_944 Zgadza się. Dla nich to dobrze, że chociaż remis im się udało wyciągnąć, bo by się zrobiła sytuacja beznadziejna. Wydaję mi się, że Real i tak z tego wybrnie. PSG to pewniak do awansu, ale Real to jednak dalej Real. Zobaczymy po Galacie.
4
@SinMistico Inter prowadzi w Serie A i żadnej manity nie będzie.
0
Z tym Higuainem, to niezły paradoks. W tamtym sezonie był przez Juventus wypychany i łaził po wypożyczeniach do Milanu czy Chelsea, a teraz jest jednym z najlepszych zawodników w tym sezonie w Juve.
0
@krzychu1526 Według mnie on się dostosowuję po prostu tam gdzie gra i zmienia swój image.
2
Ten bramkarz Leverkusen nie potrafi grać nogami.
0
@Lord_Vader Borussi nie stać na wydatek z 90-100 mln Euro. Bayern jest chytry, ale się pokusi, a tym bardziej jak nie wykupią Coutinho.
0
Ronaldo strzałem zaliczył asystę. Bardziej taki babol.
0
Havertz to ciekawy zawodnik, ale pewnie go po tym sezonie Bayern wykupi, tak jak to zazwyczaj wykupuje konkurencje w lidze.
0
@krzychu1526 Nie wiem, co z nim, ale to już przestaje być śmieszne.
1
@MarioVeB! Jednak wolę czytać jak się pogrążasz z każdym kolejnym wpisem. Kompromituj się dalej, chętnie sobie poczytam :) Ja pisze, że nie wiesz, co to gra kombinacyjna, a ty mi wyjeżdżasz z tekstami o tym, że ja nie wiem. I kto tu nie potrafi czytać?
2
@MarioVeB! Ty po raz kolejny piszesz nie do tych użytkowników, co powinieneś, a nie ja, a potem się w głupi sposób tłumaczysz. Ty i Betonito upieracie się na grze kombinacyjnej, a wy nawet nie wiecie, co to jest.
0
@betonito Zakończmy dyskusję lepiej na tym, że Suarez jest lepszy technicznie, bo się z każdym zdaniem tylko bardziej kompromitujesz.
2
@MarioVeB! Tu Ci rację przyznam @betonito wypisuję brednie, ale napisałeś nie do tego użytkownika, co powinieneś.
2
@betonito Jeśli Lewy miałby sobie nie poradzić w Barcelonie, to jedynym czynnikiem byłoby nie dogadywanie się z Messim, bo to jest napastnik doskonały we wszystkim.
65
Lewy od 2 lat miażdży Suareza i nawet nie wiem jak obecnie można mówić, że Urugwajczyk jest na poziomie Polaka, a co dopiero lepszy.
2
Higuain! Ładna bramka i Juve prowadzi 1-0.
1
@Commando Dobry poziom, a przynajmniej o niebo lepiej niż u nas.
1
@Commando Już widziałem w meczach ligowych.
0
Chyba jednak nie było spalonego.
2
4 zawodników Realu w najlepszej 11 na świecie...
0
Wypada to skwitować jednym XD.
1
@baczmus Szkoda, że mają w grupie tylko 1 klub mogący z nimi rywalizować na równym poziomie, bo z silniejszymi klubami byłyby problemy.