3

@Tom0VeB Często się wypowiadał w taki sposób, że 3/4 kobiet, których znam by mu za to oczy wydrapały, a nawet nie ma co mówić o zagłosowaniu na niego. Korwin też trochę ma szowinistyczne podejście, ale często poparte dobrymi argumentami, ale weż wytłumacz to takiej feministce lub innej. One tylko zrozumiały, że mężczyzna powinien więcej zarabiać od kobiet i dalej nie chcą słuchać niczego innego i są urażone.

1

@kamilop Lepiej Griezmann na 9 niż na LS, bo jest dość bramkostrzelnym zawodnikiem. Na LS może grać lewonożny zawodnik, który tych bramek za dużo nie strzela np w Juve Costa. Taki zawodnik jak Brazylijczyk często zbiegał ze skrzydła i podawał/dośrodkowywał w pole karne do napastnika. Griezmann to zawodnik bardzo uniwersalny, ale dużo ciężej mu będzie o jakieś dobre liczby jak będzie grał na LS. On może grać jako Napastnik, podwieszony napastnik i na PS.

5

@hank_moody Wtedy by się przywalili, że nie reprezentuje kraju w którym się urodził, a wybrał lepszą drużyne, która od 2008-2012 była absolutnym hegemonem na świecie.

0

@SHIBA To pytanie chyba bardziej do redakcji niż moderacji :)

0

@kenneth99 Dlaczego? Tutaj widzę, co tydzień ten sam żart i jakoś nie był usuwany.

1

@BarcaInfo Firpo powinien zagrać z Granadą, nawet jakby Alba był zdrowy.

9

@xavi890 To chyba mie oglądałeś Barcy w latach 2008-2011, to nie było ciągłe klepanie, a szybkie podania i dość szybka gra.

1

@damianex10 Hajto przechodzi do Canal Plusu. Trzeba podwyższyć poziom, bo tam jest sztywno jak w kostnicy :d

1

@ForcaMilosz Kolega robił sobie kiedyś bekę, bo mówił "Kończymy już tą rozmowę koledzy z Policji już namierzyli ten numer i już tam jadą." Babka już miała pełne gacie i się tłumaczyła. @Transu96 Pan Bóg mnie spali i zamiast do nieba, to trafię do Mordoru. @adi7adi8 A ile odebrałeś? :D

3

Do was też często dzwonią jakieś podejrzane firmy? W tym tygodniu 2 razy do mnie dzwoniła jakaś babka z jakiejś firmy i że niby wygrałem jakiś jakiego grila, a wcześniej, że wygrałem kamerę samochodową, ale muszę mieć od 30 do iluś tam lat. Myślałem, że dzwoni do mnie kierowniczka z roboty, bo miał dzwonić z nowego numeru w sprawie tej niedzieli, bo byłem chętny pójść do pracy, a tutaj jakaś babka mi pieprzy o wygranej, a ja nic nigdy nie wysyłałem. Oczywiście się wyłączyłem i już nie dzwoniła, ale takie firmy są podejrzane i nie wiem czy mam blokować te numery, bo zaraz dzwonią z następnych.

0

@mkotek95 Mi wyjątkowo ciężko trafić na ikony pokroju Messiego i Ronaldo. Na 3 lata trafiłem 3 razy.

2

@Jordi10 Szkoła Simeone.

3

@krzychu1526 Wałęsa przesadził z solarium.

0

@Kajtek77 A gdzie jest Stanisław August Poniatowski?

0

@AmigoBlancos Mój dziadek zawsze mi mówił "Gdyby babka miała wąsy, to by była dziadkiem." Co prawda ja widziałem starsze kobiety z wąsami, ale to raczej wyjątek :D

2

@szoch6 Napisałeś idiotyczny komentarz i próbujesz się z niego tłumaczyć... Może miał grać świeżo po kontuzji Neto lub 3 bramkarz? Bramkarz na takim poziomie jak Ter Stegen jest od tego, żeby bronić ciężkie sytuacje, a nie puszczać wszystko, co jest trudne do obrony.

0

@Veb1233 Tyle to nie waży mój sąsiad, który ma 5 razy większy bebech od Hazarda.

0

@Kidd Nawet Lukaku tyle nie waży. Jest ubity jak dzik i wyższy od Hazarda, ale to jest waga około 90-95 kg.

0

@Lola120 Powodzenia. Daj znać jak Ci poszło.

1

@Janiama Gdzie jest piłka Niemiecka, a gdzie Polska? Nawet nie wiem po co te porównania, a co do tej głupiej hierarchii... Nic tylko działa na szkodę Reprezentacji. Jak bramkarz który pauzował cały sezon mógł być podstawowym bramkarzem na MŚ? Trener jest Bogiem? Wielu Niemieckich ekspertów krytykowało Loewa za jego głupie decyzje.

0

@l0Messini Tak mi się jakoś przypomniało, że kiedyś mówili na City (które również jest pompowane przez szejków) że nie ma prawdziwych kibiców. No i pomyślałem o PSG.

1

@snoopdegie Pamiętam jak gnoja w gaciach wynosili. Powinni go po tej ziemii wlec jak worek ziemniaków, a oni go praktycznie w powietrzu zaprowadzali do samochodu. Media pisały "jak tak można człowieka w samych gaciach wynosić? " Ja bym na miejscu policjantów ubił i jeszcze go opluł, a oni wolą gościa częstować pralizatorem i przyczyniając się do jego śmierci niż ścierwo tępić.

0

@SinMistico PSG ma ultrasów?

7

@NeroTFP Pewnie dostanie 2 lata, a za to powinien dostać 25 lat i siedzieć w celi z kimś kto się nim zajął.

0

@Katalończyk 99 Ja tam raczej nie oglądam tego, co przedstawiają w studiu z mediów, bo wiele głupot wymyślają, ale jak słyszę takie pierdoły to mnie uszy bolą. Kiedyś była ankieta "kto powinien bronić w kadrze Niemiec?" i Ter Stegen miał ponad 70% głosów i niewiele się różniła Niemiecka ankieta.

1

Nie zgadzam się z tą dziewczyną ze studia Ligi Mistrzów. Właśnie dużo osób krytykowało Loewa, że stawia na Neuera, a nie na Ter Stegena.

3

Bale to jest najbardziej niedoceniany piłkarz Realu. Gdyby nie on Real by nie wygrał LM w 2018. Wchodzi z ławki ładuję piękną bramkę z przewrotki i później był wylew Kariusa, ale Walijczyk się jednak zdecydował strzelać. To, że gra w golfa i nie zakumplował się z zawodnikami Realu, to inna sprawa. Dzisiaj grał dużo lepiej niż Hazard czy Benzema przynajmniej w 1 połowie.

0

@tygryssteca Nie wiem czy tylko ty, ale De Jong i Arthur to dla mnie pewniaki i tyle.

2

@Alan985 Widać ile znaczył dla nich Godin.

0

@DonAndresFCB Tak jak ja 5 lat temu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?