@DaPi Ja się w 2 lub 3 klasie podstawówki prawie zlałem, bo nie mogłem wytrzymać. Póżniej to już nie przeszło, bo jak byłem starszy wychodziłem czy mi nauczyciel pozwolił czy nie. Jeszcze był 1 argument nauczycieli "5 minut do dzwonka, to wytrzymasz."
@krajana Jakbyś kiedykolwiek oglądał Griezmanna w Atleti czy Reprezentacji, to byś wiedział, że Antoś nigdy wybitnym dryblerem nie był i taki jest jego styl gry.
Drażni mnie starszy Drzyzga niby obiektywny, a wylicza błędy Leona, Nowakowskiego i każdego innego zawodnika, a Fabian gra dobrze... Niech wreszcie oceni grę syna, co ma kiepski serwis i psuje mnóstwo sytuacji, a jak zszedł to gra ruszyła.
0
@ArterkHD Do czasu... My i Atletico zaczniemy grać i nie będzie już tak kolorowo.
0
Myślałem, że my jesteśmy w szambie po kolana, a to Real jest w szambie, ale po łokcie.
7
@stoikow No, to teraz Cie zlinczujemy.
0
@Phatro To raczej mikrofalówka, bo nie mam innego. No, chyba, że bym kupił maszynę do popcornu takie jak w kinach mają.
0
@VenoM Rok temu byliśmy na jednym kontynencie i tak co roku, a w pierwszym sezonie Lucho w ogóle nie lataliśmy po świecie i to był najlepszy sezon..
18
@BarcaInfo Jak już zawodnicy się wypowiadają żle o presezonie po całym świecie, to musi być coś na rzeczy.
3
@DaPi Ja się w 2 lub 3 klasie podstawówki prawie zlałem, bo nie mogłem wytrzymać. Póżniej to już nie przeszło, bo jak byłem starszy wychodziłem czy mi nauczyciel pozwolił czy nie. Jeszcze był 1 argument nauczycieli "5 minut do dzwonka, to wytrzymasz."
0
@Rewolucja123 Kręgosłup z gumy...
0
@_catalan Luis Suarez 0.
10
@krajana Jakbyś kiedykolwiek oglądał Griezmanna w Atleti czy Reprezentacji, to byś wiedział, że Antoś nigdy wybitnym dryblerem nie był i taki jest jego styl gry.
0
@Suzu Ta osoba, która tak miała, to raczej nie ma mięśni lub dopiero zaczyna przygodę z piłką.
4
Hazard cały mecz niewidoczny.
0
@Gregsky10 Kto?
0
@hoeniker Co ty masz do Liverpoolu? Przecież wygrali...
3
@Barca17griezz10 Ja mam, tak ze sprzątaniem.
0
@AmigoBlancos Hazard Benzema Vazquez. Trio na derby Madrytu.
1
Komentarz usunięty
0
@Ratamahatta Już nie tacy jak on się spalili ocenimy go jak będzie grał w Realu.
0
@Imperius1992 Nie, ale pisanie głupich komentarzy pod wpływem emocji czy czegoś innego jest zły.
0
Wynik poszedł w świat na IO w 2020 roku będziemy grać. Trzeba pogratulować Słowenii. Życzę im żeby wygrali z żabojadami.
1
Drażni mnie starszy Drzyzga niby obiektywny, a wylicza błędy Leona, Nowakowskiego i każdego innego zawodnika, a Fabian gra dobrze... Niech wreszcie oceni grę syna, co ma kiepski serwis i psuje mnóstwo sytuacji, a jak zszedł to gra ruszyła.
1
Tak się cieszyłem, że Słoweńcy wywalili Ruskich, ale by się nam łatwiej grało z Ruskimi..
1
Sukces z 2009 nie był nam pisany, ale za rok IO i tam damy z siebie wszystko. Coś nam ME nie leży.
9
@Imperius1992 Najlepiej ty zakończ na tej stronie.
0
@Encore W Realu w pierwszych sezonach strzelał też ładnie, a teraz raz w roku na 100 prób coś wejdzie i tyle.
0
@michaleu Jeszcze 85 letniej sąsiadzce zakupy robił ehh...
0
@R10marquez Jak zarząd będzie winny powinien się jak najszybciej podać do dymisji.
0
@R10marquez Zobaczymy czu mu się w ogóle coś należy, bo mam wątpliwości.
0
@Chwytliwy Aż przypomina mi się jak się to z 12 lat temu oglądałem i mnie starszy brat uprzedził, że to udawane...
4
@Jakchcesz To niech sobie lew zamiast antylopy zje np jakieś roślinki.