8

Nawet jak nie osiągniemy pozytywnego wyniku z Sevillą, to jestem pozytywnie nastawiony w tym sezonie do składów jakie wystawia Valverde.

1

@DaPi Mamy Październik, a nie Kwiecień czy Maj...

1

@matijas Ja też nie jestem jakimś mistrzem, ale kilka razy udało mi się wygrać 1 ligę w 19. Według mnie za słabo grasz w obronie. Nie raz przeciwnicy z 1 ligi są mniej wymagający niż z 2-3 ligi. W 20 jeszcze nie grałem w sezony online.

6

@BigShaq Jak tylko zobaczyłem zdjęcie Kroosa, bo przeglądałem od dołu to już wiedziałem, że jest kontuzjowany. Ktoś kto jest odpowiedzialny za przygotowanie fizyczne w Realu powinien stracić pracę i tyle.

0

@EldoradoHaze Ja jutro idę do rodzinnego, bo coś mi twarz spuchła. Pewnie mnie skieruje do dentysty. Olewałem bóle, to teraz nie mam wyboru.

8

Dla tych, co narzekali. Mecz Eibaru z Barcą 19 Pażdziernika na Eleven.

1

James zasłużył na tego gola jak mało kto.

0

@Vxb93 Już kiedyś puszczali XD

0

@msmsms Masz fantazję...

1

@msmsms Zwierzęta są dużo bardziej odporne na kleszcze niż ludzie, ale żeby się upewnić, to najlepiej u weterynarza.

3

@PawelLeo Mówił jak mówił, ale wszystko się zmienia. @KamQiX Wydaję mi się, że Guardiola by chciał wrócić, ale nie jest w dobrych relacjach z zarządem.

0

@Sznejk Myślę, że jak nie będzie miał żadnych kontuzji, tak jak do tej pory, to przebije VV, który ma 536 rozegranych spotkań.

0

@Rewolucja123 Przedostatnim punktem mnie przekonał.

6

@LODOMIR Neuer ma chyba jakieś nagie zdjęcia Loewa i szantażuje go.

0

@fajny_football Guardiola jest tak za Barceloną, że nawet jakby przyszedł Brzęczek, to by złego słowa na niego nie powiedział.

1

@sebasek99 Powinna być wyższa ocena, bo najważniejsze jest jedzenie.

3

@masq Kosztem Busquetsa? Jeśli tak, to się zgadzam.

0

@Chwytliwy A zrobił to specjalnie czy nie? A to zresztą mało ważne. Ja jak przypadkowo zepsułem koledze klawiature to mu odkupiłem i on też powinien Ci odkupić lub dać kase na nowy.

0

@ArterkHD W sumie pierwszej dziewczyny się nie zapomina, ale o tamtej wolałbym sobie nie przypominać.

0

@FCB24 Alves nie wyrabia fizycznie, a reszta opcji nie do kupienia.

0

@KamQiX W klubie takich niema, bo nie wiadomo, co z Wauge.

0

@VenoM Niecelne podania i mnóstwo strat. Napewno lepiej zagrałby na PO, ale jakby miał od początku Dembele przed sobą.

1

Dla mnie najlepsi dzisiaj byli Ter Stegen, Vidal i Messi, a najgorsi to Semedo, Lenglet i Griezmann. Pewnie bym uważał, że Suarez był jednym z nasłabszych zawodników, ale kto w pierwszej połowie poza Ter Stegenem i Messim grał dobrze? Dobrze, że Luis się w LM przełamał, bo 1 bramka na sezon w LM to bardzo mało jak na tej klasy zawodnika.

23

Można śmiało powiedzieć, że jakby Vidal nie zmienił Busquetsa, to remontady by nie było. Dembele też dał dobrą zmiane, ale widać, że Griezmann się na tym LS dusi.

1

@Janiama A co Cie to obchodzi, co osiągnąłem w życiu? Przynajmniej nie robię z siebie wielkiego eksperta jak Ty. Znam osoby, co zrobiły podobne kariery w tym sporcie, co Ty i nie zachowują się jakby wszystkie rozumy pozjadały.

4

@Janiama Współczuję, ale to nie powód by wylewać swoje żale tutaj. Masz 46 lat, a zachowujesz się jak zbuntowany 16 letni łebek.

2

@Janiama Terlecki nic nie wie, bo w piłkę nie grał, a ty grałeś i ma 18 lat.

0

@krzychu1526 Lewy na zakończenie kariery będzie za CR i Messim, to ma pewne.

9

@Danny Gaucho No, jak się rzuci kobietę na łóżko i ta uderzy głową o ścianę, to może stracić pamięć lub nawet umrzeć.

1

@fajny_football Kto po nim nawala bez powodu, ten nawala, ale krytyka spada czasami nawet na Messiego. Więc dlaczego Suarez nie może być krytycznie oceniany jak gra poniżej poziomu? Nie liczę, że wróci do formy z czasów Enrique, ale liczę, żeby pokazał coś więcej niż od czasu do czasu jakiś ładny gol lub bezsensu przepuszczanie piłki 10 razy na mecz, słabe przyjęcie, kiepskie podania i zmarnowane sytuacje lub niechlujna próba przejścia obrońcy na ten sam sposób.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?