0

@Encore Benzema ma 11 tyś więcej minut w Realu i tylkko około 40 bramek więcej od Suareza. Więc nie wiem, co ty podajesz. Jeśli chodzi o grę jednego w Realu, a drugiego w Barcy.

0

@HansLanda Nie rób z Liverpoolu jakiegoś przeciętniaka w tamtym czasie. Tam grał młody Sterling, Sturidge w świetnej formie, który omijał kontuzje. Gerrard to wiadomo klasa i legenda klubu. Może to nie był taki Liverpool jak teraz, ale Suarez sam tam nie grał + wchodzący Coutinho.

20

@Janiama To, że grałeś w piłkę jest wyznacznikiem większej wiedzy? Hajto też grał w piłkę, a robił już z siebie kretyna nie raz.

0

@Phatro Jeśli chodzi o Dybale to się zgadzam. Gość ratuje kupon, ale w tamtym sezonie nie istniał. Oststnio był na niego hype jak strzelał nam 2 bramki w Ćwierćfinale i rozgrywał świetny sezon 2 lata temu.

6

@DonAndresFCB Niech jeszcze LM wygra.

0

@kuz Sterling nigdy nie był średniakiem, a jedynie zawodnikiem z ogromnym potencjałem, którego nie pokazywał.

0

@DaPi Gdzie Benzemie do Ibry, Suareza, Lewego czy Aguero?

2

@Janiama No z tym Benzemą, to przesadziłeś. Od odejścia Ronaldo widać u niego progres, ale nigdy nie był napastnikiem klasy światowej. Chłopie rozumiem, że meczyk i pewnie alko jest, ale bez przeaady.

0

@LuisSalvano Real nawet w tych kiepskich czasach jak 2004-2010 z grupy wychodził.

0

@Avada Kedavra Lewy jeszcze drugiej niema...

0

Będę stawiał na bramki Lewego, bo to jest pewne jak, to że po zjedzeniu kebaba z mojej dzielnicy dzień na kiblu masz zapewniony.

0

@MichalZZZ Suarez deklasuje w tym elemencie Lewego jak Lewy Suareza formą od 2 lat.

0

@BlaseR9 Pan Ter Stegen. *

0

@Kompletny Zawsze tam jakieś będą, ale nie aż takie grube jak 2-3 lata temu pod Real.

0

@IronSanHybrid Od 2 sezonu nie ma takiej opcji. :)

0

Szkoda, że Real rywalizuje o 2 miejsce z Galatą i Brugge, bo z lepszymi przeciwnikami nie byłoby kolorowo i tak stawiam, że wyjdą z tej grupy, bo rok temu też grali padline, ale wyszli.

1

@Grzesior667 Zimne poranki, to ile 9-10 stopni? Według mnie przed robotą, to najlepszy moment dnia, bo póżniej z tych 10 stopni robi się 20+, trzeba się znowu rozbierać i we wszystkim jest gorąco.

1

@xofcbxo Teraz są takie plusy, że od ponad 2 tyg w ogóle nie ma deszczu i wiatru. No, przynajmniej u mnie.

0

Niby Jesień, a jest ciepło jak końcówka Lata. Nic dziwnego, że w Zimę nie ma śniegu jak jest końcówka Pażdziernika i jest wciągu dnia ponad 20 stopni. Strasznie się klimat ocieplił sąsiad opowiadał jak w latach 70 Zimy były mrożne i to około -40 stopni.

0

@Socjopata Bo jesteś księdzem? Lub tamte osoby, co Cie tak nazywają to rasiści?

0

@DonMatteo901 Jeśli ten Mini Majk jest tak dobry w walce jak w wyciskaniu, to załatwi tego całego Kruszwila małym palcem.

0

@Solimalhio Riberego to lubię, ale Robben był często wkurzający. Dla liczb Lewandowskiego i wyników Bayernu, to akurat dobrze, że Holender był często kontuzjowany i przez te 5 sezonów z Polakiem za często nie grał. Szanuję Holendra za to, co dokonał z Bayernem, ale wydaję mi się, że był za bardzo pazerny na gole.

2

@Solimalhio No i Pizzarro dalej tam gra, a już ma 41 lat. Lewy wygląda na kogoś dbającego o swój organizm i też myślę, że przebije Mullera i ustanowi swój własny rekord. Z grających zawodników niby Reus i Thomas Muller mają sporo, ale to nie są typowi killerzy i są w podobnym wieku do Lewego. Najbliżej ma Werner, bo ma dopiero 23 lata i 69 bramek w Bundeslidze, ale też ma daleko, bo Lewy cały czas gra i strzela. @DonAndresFCB Jakby z Lewy potrafił w wieku 35-36 lat grać jak Ibra, to dałby radę.

0

Właśnie przyglądam się najlepszym strzelcom Bundesligi w historii i jak myślicie Lewy wyprzedzi Mullera? Wiadomo, że Niemiec ma w lidze 365 goli, ale do Henkessa mu brakuje 6 goli, a do drugiego Fischera 54. Lewandowski sam mówił, że chciałby jeszcze ten poziom utrzymać przez 4 lata, a jakby mu się udało to mógłby się bardzo zbliżyć do legendarnego Niemieckiego napastnika i póżniej go przebić. Taki napastnik jak Robert może grać swobodnie nawet do 40.

3

@czosnekfcb Tak jak napisał @Adek124PL Rok temu grał świetnie, ale mógł być góra maks w 3 nominowanych, a nagrodę powinien wygrać Messi, który był 5... FIFA i FranceFootball chcieli przerwać dominacje nagród Messiego i Ronaldo, ale trochę się ośmieszyli dając mu nagrodę The Best i ZP. Oczywiście długo przez to się obrywało Chorwatowi, bo póżniej zaliczył duży zjazd formy i wiele osób się śmiało "Tak gra zdobywca ZP?"

0

@Oskar00 Widać, że Brazylijczyk robi głównie miejsce dla Salaha czy Mane, bo sam nie ma jakiś powalających liczb, ale jakby Liverpool nie wygrał LM, to tamta dwójka pewnie i tak by się znalazła, a Firmino nawet by nie było w blisko TOP 30. FranceFootball go docenił pod innym względem niż bramki, bo przy takich napastnikach jak Lewy, Aguero, Kane czy nawet nasz Luis, to Brazylijczyk blado wygląda.

4

Na pewno nominacje FranceFootball są bardziej sprawiedliwe niż nominacje FIFA z kosmosu, ale i tak uważam, że obecność Alby czy Pique powinna być obowiązkowa. Ze środkowych obrońców tylko Van Dijk był lepszy od naszego Piquenbauera, a Marquinhos to nie ma podjazdu do Lengleta, a co dopiero do Pique i jeszcze dużo spotkań grał na ŚPD. Miejsce Koulibalego powinien zajmować boczny obrońca, bo poza Arnoldem nie ma innych, a Jordi zasłużył na TOP 30. Jeszcze mam wątpliwości, co do Firmino i Mahreza, bo Brazylijczyk nie rozgrywał jakiegoś fantastycznego sezonu i jest tam tylko dlatego, bo Liverpool wygrał LM.

12

@IronSanHybrid Solarium, przeszczep włosów, zarost i Pol będzie wyglądał jak Aubameyang.

0

@DonMatteo901 Jakby był tam jeszcze Felix to bym nie pogardził, bo za 2-3 lata o ZP będzie się bił.

0

@Fabik87 Koulibaly? France Football widzę, że po pixie jest.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?