@Encore Benzema ma 11 tyś więcej minut w Realu i tylkko około 40 bramek więcej od Suareza. Więc nie wiem, co ty podajesz. Jeśli chodzi o grę jednego w Realu, a drugiego w Barcy.
@HansLanda Nie rób z Liverpoolu jakiegoś przeciętniaka w tamtym czasie. Tam grał młody Sterling, Sturidge w świetnej formie, który omijał kontuzje. Gerrard to wiadomo klasa i legenda klubu. Może to nie był taki Liverpool jak teraz, ale Suarez sam tam nie grał + wchodzący Coutinho.
@Phatro Jeśli chodzi o Dybale to się zgadzam. Gość ratuje kupon, ale w tamtym sezonie nie istniał. Oststnio był na niego hype jak strzelał nam 2 bramki w Ćwierćfinale i rozgrywał świetny sezon 2 lata temu.
@Janiama No z tym Benzemą, to przesadziłeś. Od odejścia Ronaldo widać u niego progres, ale nigdy nie był napastnikiem klasy światowej. Chłopie rozumiem, że meczyk i pewnie alko jest, ale bez przeaady.
Szkoda, że Real rywalizuje o 2 miejsce z Galatą i Brugge, bo z lepszymi przeciwnikami nie byłoby kolorowo i tak stawiam, że wyjdą z tej grupy, bo rok temu też grali padline, ale wyszli.
@Grzesior667 Zimne poranki, to ile 9-10 stopni? Według mnie przed robotą, to najlepszy moment dnia, bo póżniej z tych 10 stopni robi się 20+, trzeba się znowu rozbierać i we wszystkim jest gorąco.
Niby Jesień, a jest ciepło jak końcówka Lata. Nic dziwnego, że w Zimę nie ma śniegu jak jest końcówka Pażdziernika i jest wciągu dnia ponad 20 stopni. Strasznie się klimat ocieplił sąsiad opowiadał jak w latach 70 Zimy były mrożne i to około -40 stopni.
@Solimalhio Riberego to lubię, ale Robben był często wkurzający. Dla liczb Lewandowskiego i wyników Bayernu, to akurat dobrze, że Holender był często kontuzjowany i przez te 5 sezonów z Polakiem za często nie grał. Szanuję Holendra za to, co dokonał z Bayernem, ale wydaję mi się, że był za bardzo pazerny na gole.
@Solimalhio No i Pizzarro dalej tam gra, a już ma 41 lat. Lewy wygląda na kogoś dbającego o swój organizm i też myślę, że przebije Mullera i ustanowi swój własny rekord. Z grających zawodników niby Reus i Thomas Muller mają sporo, ale to nie są typowi killerzy i są w podobnym wieku do Lewego. Najbliżej ma Werner, bo ma dopiero 23 lata i 69 bramek w Bundeslidze, ale też ma daleko, bo Lewy cały czas gra i strzela. @DonAndresFCB Jakby z Lewy potrafił w wieku 35-36 lat grać jak Ibra, to dałby radę.
Właśnie przyglądam się najlepszym strzelcom Bundesligi w historii i jak myślicie Lewy wyprzedzi Mullera? Wiadomo, że Niemiec ma w lidze 365 goli, ale do Henkessa mu brakuje 6 goli, a do drugiego Fischera 54. Lewandowski sam mówił, że chciałby jeszcze ten poziom utrzymać przez 4 lata, a jakby mu się udało to mógłby się bardzo zbliżyć do legendarnego Niemieckiego napastnika i póżniej go przebić. Taki napastnik jak Robert może grać swobodnie nawet do 40.
@czosnekfcb Tak jak napisał @Adek124PL Rok temu grał świetnie, ale mógł być góra maks w 3 nominowanych, a nagrodę powinien wygrać Messi, który był 5... FIFA i FranceFootball chcieli przerwać dominacje nagród Messiego i Ronaldo, ale trochę się ośmieszyli dając mu nagrodę The Best i ZP. Oczywiście długo przez to się obrywało Chorwatowi, bo póżniej zaliczył duży zjazd formy i wiele osób się śmiało "Tak gra zdobywca ZP?"
@Oskar00 Widać, że Brazylijczyk robi głównie miejsce dla Salaha czy Mane, bo sam nie ma jakiś powalających liczb, ale jakby Liverpool nie wygrał LM, to tamta dwójka pewnie i tak by się znalazła, a Firmino nawet by nie było w blisko TOP 30. FranceFootball go docenił pod innym względem niż bramki, bo przy takich napastnikach jak Lewy, Aguero, Kane czy nawet nasz Luis, to Brazylijczyk blado wygląda.
Na pewno nominacje FranceFootball są bardziej sprawiedliwe niż nominacje FIFA z kosmosu, ale i tak uważam, że obecność Alby czy Pique powinna być obowiązkowa. Ze środkowych obrońców tylko Van Dijk był lepszy od naszego Piquenbauera, a Marquinhos to nie ma podjazdu do Lengleta, a co dopiero do Pique i jeszcze dużo spotkań grał na ŚPD. Miejsce Koulibalego powinien zajmować boczny obrońca, bo poza Arnoldem nie ma innych, a Jordi zasłużył na TOP 30. Jeszcze mam wątpliwości, co do Firmino i Mahreza, bo Brazylijczyk nie rozgrywał jakiegoś fantastycznego sezonu i jest tam tylko dlatego, bo Liverpool wygrał LM.
0
@Encore Benzema ma 11 tyś więcej minut w Realu i tylkko około 40 bramek więcej od Suareza. Więc nie wiem, co ty podajesz. Jeśli chodzi o grę jednego w Realu, a drugiego w Barcy.
0
@HansLanda Nie rób z Liverpoolu jakiegoś przeciętniaka w tamtym czasie. Tam grał młody Sterling, Sturidge w świetnej formie, który omijał kontuzje. Gerrard to wiadomo klasa i legenda klubu. Może to nie był taki Liverpool jak teraz, ale Suarez sam tam nie grał + wchodzący Coutinho.
20
@Janiama To, że grałeś w piłkę jest wyznacznikiem większej wiedzy? Hajto też grał w piłkę, a robił już z siebie kretyna nie raz.
0
@Phatro Jeśli chodzi o Dybale to się zgadzam. Gość ratuje kupon, ale w tamtym sezonie nie istniał. Oststnio był na niego hype jak strzelał nam 2 bramki w Ćwierćfinale i rozgrywał świetny sezon 2 lata temu.
6
@DonAndresFCB Niech jeszcze LM wygra.
0
@kuz Sterling nigdy nie był średniakiem, a jedynie zawodnikiem z ogromnym potencjałem, którego nie pokazywał.
0
@DaPi Gdzie Benzemie do Ibry, Suareza, Lewego czy Aguero?
2
@Janiama No z tym Benzemą, to przesadziłeś. Od odejścia Ronaldo widać u niego progres, ale nigdy nie był napastnikiem klasy światowej. Chłopie rozumiem, że meczyk i pewnie alko jest, ale bez przeaady.
0
@LuisSalvano Real nawet w tych kiepskich czasach jak 2004-2010 z grupy wychodził.
0
@Avada Kedavra Lewy jeszcze drugiej niema...
0
Będę stawiał na bramki Lewego, bo to jest pewne jak, to że po zjedzeniu kebaba z mojej dzielnicy dzień na kiblu masz zapewniony.
0
@MichalZZZ Suarez deklasuje w tym elemencie Lewego jak Lewy Suareza formą od 2 lat.
0
@BlaseR9 Pan Ter Stegen. *
0
@Kompletny Zawsze tam jakieś będą, ale nie aż takie grube jak 2-3 lata temu pod Real.
0
@IronSanHybrid Od 2 sezonu nie ma takiej opcji. :)
0
Szkoda, że Real rywalizuje o 2 miejsce z Galatą i Brugge, bo z lepszymi przeciwnikami nie byłoby kolorowo i tak stawiam, że wyjdą z tej grupy, bo rok temu też grali padline, ale wyszli.
1
@Grzesior667 Zimne poranki, to ile 9-10 stopni? Według mnie przed robotą, to najlepszy moment dnia, bo póżniej z tych 10 stopni robi się 20+, trzeba się znowu rozbierać i we wszystkim jest gorąco.
1
@xofcbxo Teraz są takie plusy, że od ponad 2 tyg w ogóle nie ma deszczu i wiatru. No, przynajmniej u mnie.
0
Niby Jesień, a jest ciepło jak końcówka Lata. Nic dziwnego, że w Zimę nie ma śniegu jak jest końcówka Pażdziernika i jest wciągu dnia ponad 20 stopni. Strasznie się klimat ocieplił sąsiad opowiadał jak w latach 70 Zimy były mrożne i to około -40 stopni.
0
@Socjopata Bo jesteś księdzem? Lub tamte osoby, co Cie tak nazywają to rasiści?
0
@DonMatteo901 Jeśli ten Mini Majk jest tak dobry w walce jak w wyciskaniu, to załatwi tego całego Kruszwila małym palcem.
0
@Solimalhio Riberego to lubię, ale Robben był często wkurzający. Dla liczb Lewandowskiego i wyników Bayernu, to akurat dobrze, że Holender był często kontuzjowany i przez te 5 sezonów z Polakiem za często nie grał. Szanuję Holendra za to, co dokonał z Bayernem, ale wydaję mi się, że był za bardzo pazerny na gole.
2
@Solimalhio No i Pizzarro dalej tam gra, a już ma 41 lat. Lewy wygląda na kogoś dbającego o swój organizm i też myślę, że przebije Mullera i ustanowi swój własny rekord. Z grających zawodników niby Reus i Thomas Muller mają sporo, ale to nie są typowi killerzy i są w podobnym wieku do Lewego. Najbliżej ma Werner, bo ma dopiero 23 lata i 69 bramek w Bundeslidze, ale też ma daleko, bo Lewy cały czas gra i strzela. @DonAndresFCB Jakby z Lewy potrafił w wieku 35-36 lat grać jak Ibra, to dałby radę.
0
Właśnie przyglądam się najlepszym strzelcom Bundesligi w historii i jak myślicie Lewy wyprzedzi Mullera? Wiadomo, że Niemiec ma w lidze 365 goli, ale do Henkessa mu brakuje 6 goli, a do drugiego Fischera 54. Lewandowski sam mówił, że chciałby jeszcze ten poziom utrzymać przez 4 lata, a jakby mu się udało to mógłby się bardzo zbliżyć do legendarnego Niemieckiego napastnika i póżniej go przebić. Taki napastnik jak Robert może grać swobodnie nawet do 40.
3
@czosnekfcb Tak jak napisał @Adek124PL Rok temu grał świetnie, ale mógł być góra maks w 3 nominowanych, a nagrodę powinien wygrać Messi, który był 5... FIFA i FranceFootball chcieli przerwać dominacje nagród Messiego i Ronaldo, ale trochę się ośmieszyli dając mu nagrodę The Best i ZP. Oczywiście długo przez to się obrywało Chorwatowi, bo póżniej zaliczył duży zjazd formy i wiele osób się śmiało "Tak gra zdobywca ZP?"
0
@Oskar00 Widać, że Brazylijczyk robi głównie miejsce dla Salaha czy Mane, bo sam nie ma jakiś powalających liczb, ale jakby Liverpool nie wygrał LM, to tamta dwójka pewnie i tak by się znalazła, a Firmino nawet by nie było w blisko TOP 30. FranceFootball go docenił pod innym względem niż bramki, bo przy takich napastnikach jak Lewy, Aguero, Kane czy nawet nasz Luis, to Brazylijczyk blado wygląda.
4
Na pewno nominacje FranceFootball są bardziej sprawiedliwe niż nominacje FIFA z kosmosu, ale i tak uważam, że obecność Alby czy Pique powinna być obowiązkowa. Ze środkowych obrońców tylko Van Dijk był lepszy od naszego Piquenbauera, a Marquinhos to nie ma podjazdu do Lengleta, a co dopiero do Pique i jeszcze dużo spotkań grał na ŚPD. Miejsce Koulibalego powinien zajmować boczny obrońca, bo poza Arnoldem nie ma innych, a Jordi zasłużył na TOP 30. Jeszcze mam wątpliwości, co do Firmino i Mahreza, bo Brazylijczyk nie rozgrywał jakiegoś fantastycznego sezonu i jest tam tylko dlatego, bo Liverpool wygrał LM.
12
@IronSanHybrid Solarium, przeszczep włosów, zarost i Pol będzie wyglądał jak Aubameyang.
0
@DonMatteo901 Jakby był tam jeszcze Felix to bym nie pogardził, bo za 2-3 lata o ZP będzie się bił.
0
@Fabik87 Koulibaly? France Football widzę, że po pixie jest.