Można nie lubić Ronaldo, ale on ma te świetne odwrócenie się z piłką do bramki po przyjęciu tyłem. Niby to jest podstawowy element gry, ale Portugalczyk to robi bardzo szybko i obrońcy często nie potrafią zablokować strzału.
@TheNekro94 To jest raczej jego sprawa ile ma zmartwień. Niektórzy funkcjonują przy wielkim stresie, a niektórzy mają słabszą psychikę i jest im dużo ciężej.
@MasterOne Statystyki trochę zrobione pod Messiego, bo Cristiano strzelił nam 17 goli. Zamienić 20 goli z Levante na 21 z Sevillą, Rayo na nas i już to lepiej wygląda. No i też Malagę na Bilbao, bo im też trochę nastrzelał.
Strasznie irytuję mnie Alba. W tamtym sezonie był jednym z najlepszych zawodników, ale i tak duża w tym zasługa Messiego. W tym sezonie niema takich liczb, bo jak grał to nie było Leo, a póżniej odwrotnie. Przejdę do konkretów, żeby nie było, że krytykuje Hiszpana bez powodu. W obronie czyści łatwe sytuacje, bo trudniejsze czyści Lenglet i Alby nawet nie ma w pobliżu, bo się bawi w skrzydłowego. Co do gry w ataku, a raczej wyczekiwania na podania Messiego... To już nawet zespoły pokroju Valladoid łapią o co w tym chodzi i kryją Messiego nawet w 4, tylko żeby Jordi mu nie odegrał. Niestety Alba woli poddać do całkowicie przykrytego Messiego niż do kogoś innego kto praktycznie nie ma krycia. Jak takie zagrania nie wychodzą, to jest to strasznie denerwujące jak zawodnik, który widzi, że się w ten sposób nic nie zrobi próbuje dalej.
Co sądzicie o pracy Youtubera? Niby wiele osób się z tego śmieje, bo jak można nagrywać filmiki na Youtube i na tym zarabiać? Ale jak ktoś się na tym wybije to zarobi przez tydzień więcej niż ta osoba, co z tego szydzi przez miesiąc. Podobnie z zarabianiem na graniu w gry.
@Coutinho007 No, właśnie @ViscaBarca123 wie, że mamy tam zawodników z równie dużym potencjałem lub nawet większym, co ten gówniarz, który jakby miał olej w głowie, to by został.
@kubix05 Ojciec śmigał na parkiecie do piosenek Modern Talking jak był młody. Te piosenki są nieśmiertelne i pomimo tego, że to już ponad 30 lat, to fajnie jak są w czasie imprezy :D
@CatalanVeBFCB Z całym szacunkiem do starszego z Koemana, ale Ten Hag to zdecydowanie lepsza opcja i to że nie ma śmiesznego DNA i nie grał w Barcelonie nie powinno go przekreślać.
@Gosciuu Słyszałeś o czymś takim jak Fair Play? Chyba, raczej nie. Piłka i tak by wyszła na aut bramkowy i rzut karny się nie należał. Rezerwowy nie miał żadnego wpływu na akcję. Nie podciął nogi atakującemu i nie wszedł na boisko.
@kubix05 Starszy brat spał na tym. Podobno jak miałem 2 lata, to gąbkę całą z tego powyciągałem, bo gdzieś dziura była. Też na takim czymś spałem, ale nie wygodne i polecić nie mogę. :d
@Janiama No, bo Real i Atletico grają na sporo niższym poziomie, to i dalej jesteśmy najlepsi w Hiszpanii. Odejście Xaviego i Iniesty nie ma nic do tego, że człapiemy.
@Janiama To, że Messi nie jest predysponowany do pressingu, to wiadomo od lat, ale pozostali muszą na boisku za....lać, a tego nie ma. Barcelona może sobie pozwolić na 3 mecze w sezonie bez biegania, a wychodzi 30 lub więcej i to jest przerażające.
@Arkon Ciężko porównywać zawodnika, który grał 30 lat temu do tych, co grali niedawno lub grają teraz, ale jeszcze ciężej jest porównywać do zawodnika, który grał prawie 50 lat temu, a takim jest Pele.
0
Gol 1-1 Genoa remisuję z Juve! Co Buffon narobił...
0
@Janiama W sumie Socjopata trolluje z Giroud, to i ty możesz z Benzemą. Zaraz przełączę na Real i zobaczę czy Benzema aż tak świetnie gra.
2
Można nie lubić Ronaldo, ale on ma te świetne odwrócenie się z piłką do bramki po przyjęciu tyłem. Niby to jest podstawowy element gry, ale Portugalczyk to robi bardzo szybko i obrońcy często nie potrafią zablokować strzału.
1
Te stroje Juve wyglądają według mnie dużo lepiej niż poprzednie.
0
@Colon Kobiety się na tym najlepiej znają. Ja znam tylko 10 kolorów, a to i tak dużo :D
0
@Tom0VeB Ja. Masz coś do mnie? :D
0
@TheNekro94 To jest raczej jego sprawa ile ma zmartwień. Niektórzy funkcjonują przy wielkim stresie, a niektórzy mają słabszą psychikę i jest im dużo ciężej.
0
@Chwytliwy Setki razy słuchałem tej piosenki, a nie znam tekstu na pamiec wstyd...
0
@MasterOne Statystyki trochę zrobione pod Messiego, bo Cristiano strzelił nam 17 goli. Zamienić 20 goli z Levante na 21 z Sevillą, Rayo na nas i już to lepiej wygląda. No i też Malagę na Bilbao, bo im też trochę nastrzelał.
8
@Janiama Po ostatnich 2 kompromitacjach w LM i wielu meczach w bardzo średnim stylu, dziwisz się, że nie ma huraoptymizmu i euforii?
4
Strasznie irytuję mnie Alba. W tamtym sezonie był jednym z najlepszych zawodników, ale i tak duża w tym zasługa Messiego. W tym sezonie niema takich liczb, bo jak grał to nie było Leo, a póżniej odwrotnie. Przejdę do konkretów, żeby nie było, że krytykuje Hiszpana bez powodu. W obronie czyści łatwe sytuacje, bo trudniejsze czyści Lenglet i Alby nawet nie ma w pobliżu, bo się bawi w skrzydłowego. Co do gry w ataku, a raczej wyczekiwania na podania Messiego... To już nawet zespoły pokroju Valladoid łapią o co w tym chodzi i kryją Messiego nawet w 4, tylko żeby Jordi mu nie odegrał. Niestety Alba woli poddać do całkowicie przykrytego Messiego niż do kogoś innego kto praktycznie nie ma krycia. Jak takie zagrania nie wychodzą, to jest to strasznie denerwujące jak zawodnik, który widzi, że się w ten sposób nic nie zrobi próbuje dalej.
0
@Grubson06 To jest wpychanie na siłę Roberto do składu, bo równie dobrze mógł wpuścić Firpo za Albę.
2
Niby za kogo miałby grać?
0
@NGTRX Kij z tym, że Ronaldo przez ostatnie 3 sezony w Realu strzelił mniej niż Messi przez 1.
0
Napisałbym, że De Jong jest najlepszym zawodnikiem na boisku, bo dla Messiego nie ma skali.
1
@rainyy Messi ma to gdzieś.
0
Co sądzicie o pracy Youtubera? Niby wiele osób się z tego śmieje, bo jak można nagrywać filmiki na Youtube i na tym zarabiać? Ale jak ktoś się na tym wybije to zarobi przez tydzień więcej niż ta osoba, co z tego szydzi przez miesiąc. Podobnie z zarabianiem na graniu w gry.
0
@Coutinho007 No, właśnie @ViscaBarca123 wie, że mamy tam zawodników z równie dużym potencjałem lub nawet większym, co ten gówniarz, który jakby miał olej w głowie, to by został.
1
@kubix05 Ojciec śmigał na parkiecie do piosenek Modern Talking jak był młody. Te piosenki są nieśmiertelne i pomimo tego, że to już ponad 30 lat, to fajnie jak są w czasie imprezy :D
1
@CatalanVeBFCB Z całym szacunkiem do starszego z Koemana, ale Ten Hag to zdecydowanie lepsza opcja i to że nie ma śmiesznego DNA i nie grał w Barcelonie nie powinno go przekreślać.
0
@joloskyy Jakby sędzia nie uznał, że to rzut karny, to nikt by nawet nie myślał w tej sytuacji o rzucie karnym.
0
@ViscaBarca123 Przez chwilę myślałem, że to młody Michael Laudrup :D
0
@Gosciuu Słyszałeś o czymś takim jak Fair Play? Chyba, raczej nie. Piłka i tak by wyszła na aut bramkowy i rzut karny się nie należał. Rezerwowy nie miał żadnego wpływu na akcję. Nie podciął nogi atakującemu i nie wszedł na boisko.
3
@DonMatteo901 Strzelający karnego powinien się zachować honorowo i spudłować, lub kopnąć tak, żeby bramkarz obronił.
1
@kubix05 Starszy brat spał na tym. Podobno jak miałem 2 lata, to gąbkę całą z tego powyciągałem, bo gdzieś dziura była. Też na takim czymś spałem, ale nie wygodne i polecić nie mogę. :d
0
0
@nieprzysiadalnosc A jak nigdy nie jest najlepsza i daleko jej do najlepszej?
0
@Janiama No, bo Real i Atletico grają na sporo niższym poziomie, to i dalej jesteśmy najlepsi w Hiszpanii. Odejście Xaviego i Iniesty nie ma nic do tego, że człapiemy.
0
@Janiama To, że Messi nie jest predysponowany do pressingu, to wiadomo od lat, ale pozostali muszą na boisku za....lać, a tego nie ma. Barcelona może sobie pozwolić na 3 mecze w sezonie bez biegania, a wychodzi 30 lub więcej i to jest przerażające.
0
@Arkon Ciężko porównywać zawodnika, który grał 30 lat temu do tych, co grali niedawno lub grają teraz, ale jeszcze ciężej jest porównywać do zawodnika, który grał prawie 50 lat temu, a takim jest Pele.