@Suzu Suareza już chyba w sezonie 2021/2022 tutaj nie będzie. Chyba, że jako zmiennik Lautaro, ale wydaję mi się, że też nie, bo za dużą miałby pensje na zmiennika.
Real chce przedłużyć kontrakt z Benzemą do 2023 roku? Wygląda na to, że Francuz zakończy karierę w Realu Widać też, że Francuz odżył po odejściu Ronaldo. 2 sezon bez Portugalczyka i znowu Francuz może się pokusić o około 30 goli w sezonie. Co innego bycie tylko podającym giermkiem, a co innego głównym strzelcem.
@Nano22 A co ja do niego mogę mieć? Jak ogląda mecze przez różowe okulary, to widzi, co widzi. Równie dobrze idąc jego logiką, to Valverde jest na równi z Kloppem, a tak nie jest.
@AlvaroHanso A ja właśnie wolałbym obejrzeć jeszcze jakieś spotkania naszej kadry, bo po ostatnich Celtach, Slaviach i Levante mam dość piłki klubowej. No, ale może będzie lepiej.
@Nano22 Napisał, że Valverde jest lepszym trenerem od Pochettino i że to jest fakt, a nie opinia. To jest jego subiektywna opinia i nic więcej, bo lubi beton. Ja w to nie wnikam, bo każdy lubi, to co lubi, ale niech nie twierdzi, że tak jest, bo on tak pisze.
@Rewolucja123 No i co z tego, że tak mówił? Fabregas też coś kiedyś mówił o grze w Chelsea, a jednak tam grał. Sorry, po tym co ostatnio pisałeś o Valverde i Pochettino, to trudno twoją opinię brać na poważnie.
@ksobi Chłopie... Nawet byś nie chciał żyć w tamtych czas i ja też nie. Nawet najgorsze rządy np jakie były za PO były dużo lepsze, niż to co się działo za komuny.
@SkN Co chwilę jak są mecze Reprezentacyjne czytam te same pierdoły i wyliczanie, że tutaj strzelił 170 drużynie na świecie, a tutaj 140. Nawet nasz Lewandowski nastrzelał w Reprezentacji drużynom o podobnym potencjale. Ronaldo dokonuje czegoś historycznego w Reprezentacji i trzeba to docenić, a nie wyliczać komu strzelał.
@SkN No i co z tego? Żadna z tych drużyn nie grała na MŚ, bo jest za słaba. Boliwia czy Wenezuela są słabe, a Luksemburg czy Litwą są jeszcze bardziej słabe.
@Criss18Barca Po prostu bawi mnie umniejszanie Ronaldo wszędzie i zawsze. Nawet gdy Reprezentacyjnie idzie mu lepiej od Messiego, to jest to umniejszane. Messi jest lepszy od Ronaldo ogólnie i tutaj nie ma żadnych porównań, ale w Reprezentacji, to Portugalczyk jest górą i tutaj nie ma porównań mnóstwo goli + ME. Nikt za 20 lat nie będzie pamiętał czy strzelał Litwie czy Luksemburgowi, ponad 100 bramek w kadrze będzie miał
@SkN Ronaldo przeciwko San Marino nigdy nie grał, to po pierwsze, a po drugie Litwa, Luksemburg, to drużyny sporo lepsze niż pół amatorzy z San Marino.
@LuisSalvano Akurat Ty się już na własnej skórze przekonałeś, że to tak nie wygląda, a spam to spam. Spam to nie jest tylko pisanie tych samych postów, a też pisanie ciągle na ten sam temat. + Pogodziłbyś się wreszcie z kolegom, że żaden Neymar tutaj nie wróci :D
@kamiVeB Trzeba przyznać, że tutaj Brzęczek go zaorał, bo jakąś pokorę nawet 1 z najlepszych golkiperów powinien mieć, a tym bardziej jak się mówi o drużynie, która będzie na ME, a oni nie.
Valdka po sezonie nie będzie i żaden Willian tutaj nie przyjdzie. Abidal mówił to co mówił, ale co miał powiedzieć? Ruiz to ciekawa opcja, ale 100 razy bardziej bym wolał postawić na Puiga.
0
@Suzu Suareza już chyba w sezonie 2021/2022 tutaj nie będzie. Chyba, że jako zmiennik Lautaro, ale wydaję mi się, że też nie, bo za dużą miałby pensje na zmiennika.
1
Real chce przedłużyć kontrakt z Benzemą do 2023 roku? Wygląda na to, że Francuz zakończy karierę w Realu Widać też, że Francuz odżył po odejściu Ronaldo. 2 sezon bez Portugalczyka i znowu Francuz może się pokusić o około 30 goli w sezonie. Co innego bycie tylko podającym giermkiem, a co innego głównym strzelcem.
0
@Rewolucja123 Luisito też z nim startował? Odważny jest.
0
@Bykunn, @A_Gomesinho_21 Wy pewnie byliście jej największymi fanami przed dostaniem nagrody nobla i mieliście jej wszystkie płyty :D
0
@Janiama Tak, tak to sobie tłumacz. Takie rzeczy raczej tylko w lewackim Poznaniu. Kto niby Dudzie stanie na drodze? Jachira, Biedroń? :D
0
@Janiama To, że go nie lubią w tym twoim Poznaniu nie znaczy, że pewnie nie wygra. Według mnie będzie jakieś 65% do 35%.
1
@Nano22 A co ja do niego mogę mieć? Jak ogląda mecze przez różowe okulary, to widzi, co widzi. Równie dobrze idąc jego logiką, to Valverde jest na równi z Kloppem, a tak nie jest.
0
@AlvaroHanso A ja właśnie wolałbym obejrzeć jeszcze jakieś spotkania naszej kadry, bo po ostatnich Celtach, Slaviach i Levante mam dość piłki klubowej. No, ale może będzie lepiej.
0
@Rewolucja123 Pisz dalej takie bzdury, to będzie podchodziło pod trolling.
1
@Nano22 Napisał, że Valverde jest lepszym trenerem od Pochettino i że to jest fakt, a nie opinia. To jest jego subiektywna opinia i nic więcej, bo lubi beton. Ja w to nie wnikam, bo każdy lubi, to co lubi, ale niech nie twierdzi, że tak jest, bo on tak pisze.
0
@Rewolucja123 No i co z tego, że tak mówił? Fabregas też coś kiedyś mówił o grze w Chelsea, a jednak tam grał. Sorry, po tym co ostatnio pisałeś o Valverde i Pochettino, to trudno twoją opinię brać na poważnie.
2
@ksobi Chłopie... Nawet byś nie chciał żyć w tamtych czas i ja też nie. Nawet najgorsze rządy np jakie były za PO były dużo lepsze, niż to co się działo za komuny.
37
@catalanian09 Tak, bo tutaj najważniejsza jest opinia 14-15 latków...
7
@ksobi Nawet nie wiesz o czym piszesz.
0
@krzychu1526 Albo Ty jako ta Oriana i Dybala na Tobie :D
0
@Jakchcesz Pedro Pedrito może być. Gorzej jakbym miał jakąś kobietę :)
0
@Encore Idąc tym tropem to Bican>Pele.
0
Komentarz usunięty
1
@SkN Co chwilę jak są mecze Reprezentacyjne czytam te same pierdoły i wyliczanie, że tutaj strzelił 170 drużynie na świecie, a tutaj 140. Nawet nasz Lewandowski nastrzelał w Reprezentacji drużynom o podobnym potencjale. Ronaldo dokonuje czegoś historycznego w Reprezentacji i trzeba to docenić, a nie wyliczać komu strzelał.
1
@SkN No i co z tego? Żadna z tych drużyn nie grała na MŚ, bo jest za słaba. Boliwia czy Wenezuela są słabe, a Luksemburg czy Litwą są jeszcze bardziej słabe.
6
@Criss18Barca Po prostu bawi mnie umniejszanie Ronaldo wszędzie i zawsze. Nawet gdy Reprezentacyjnie idzie mu lepiej od Messiego, to jest to umniejszane. Messi jest lepszy od Ronaldo ogólnie i tutaj nie ma żadnych porównań, ale w Reprezentacji, to Portugalczyk jest górą i tutaj nie ma porównań mnóstwo goli + ME. Nikt za 20 lat nie będzie pamiętał czy strzelał Litwie czy Luksemburgowi, ponad 100 bramek w kadrze będzie miał
3
@SkN Ronaldo przeciwko San Marino nigdy nie grał, to po pierwsze, a po drugie Litwa, Luksemburg, to drużyny sporo lepsze niż pół amatorzy z San Marino.
2
@Criss18Barca Bardzo poważna, bo 13 lat temu z nami wygrali...
0
@Commando Ja tylko odpowiadam na spam.
3
@Criss18Barca Akurat Messi też nastrzelał Boliwią, Ekwadorowi, Nikaragurą czy jakimś innym badziewiom.
0
@Commando W Fifię? Czemu nie.
0
@LuisSalvano Akurat Ty się już na własnej skórze przekonałeś, że to tak nie wygląda, a spam to spam. Spam to nie jest tylko pisanie tych samych postów, a też pisanie ciągle na ten sam temat. + Pogodziłbyś się wreszcie z kolegom, że żaden Neymar tutaj nie wróci :D
3
@LuisSalvano Myślę, że skończycie z permbanem jak będziecie w lato ciągle pisać o Neymarze. No, nie wiem czy to wygrana wojna będzie :D
3
@kamiVeB Trzeba przyznać, że tutaj Brzęczek go zaorał, bo jakąś pokorę nawet 1 z najlepszych golkiperów powinien mieć, a tym bardziej jak się mówi o drużynie, która będzie na ME, a oni nie.
3
Valdka po sezonie nie będzie i żaden Willian tutaj nie przyjdzie. Abidal mówił to co mówił, ale co miał powiedzieć? Ruiz to ciekawa opcja, ale 100 razy bardziej bym wolał postawić na Puiga.