0

@Suzu Suareza już chyba w sezonie 2021/2022 tutaj nie będzie. Chyba, że jako zmiennik Lautaro, ale wydaję mi się, że też nie, bo za dużą miałby pensje na zmiennika.

1

Real chce przedłużyć kontrakt z Benzemą do 2023 roku? Wygląda na to, że Francuz zakończy karierę w Realu Widać też, że Francuz odżył po odejściu Ronaldo. 2 sezon bez Portugalczyka i znowu Francuz może się pokusić o około 30 goli w sezonie. Co innego bycie tylko podającym giermkiem, a co innego głównym strzelcem.

0

@Rewolucja123 Luisito też z nim startował? Odważny jest.

0

@Bykunn, @A_Gomesinho_21 Wy pewnie byliście jej największymi fanami przed dostaniem nagrody nobla i mieliście jej wszystkie płyty :D

0

@Janiama Tak, tak to sobie tłumacz. Takie rzeczy raczej tylko w lewackim Poznaniu. Kto niby Dudzie stanie na drodze? Jachira, Biedroń? :D

0

@Janiama To, że go nie lubią w tym twoim Poznaniu nie znaczy, że pewnie nie wygra. Według mnie będzie jakieś 65% do 35%.

1

@Nano22 A co ja do niego mogę mieć? Jak ogląda mecze przez różowe okulary, to widzi, co widzi. Równie dobrze idąc jego logiką, to Valverde jest na równi z Kloppem, a tak nie jest.

0

@AlvaroHanso A ja właśnie wolałbym obejrzeć jeszcze jakieś spotkania naszej kadry, bo po ostatnich Celtach, Slaviach i Levante mam dość piłki klubowej. No, ale może będzie lepiej.

0

@Rewolucja123 Pisz dalej takie bzdury, to będzie podchodziło pod trolling.

1

@Nano22 Napisał, że Valverde jest lepszym trenerem od Pochettino i że to jest fakt, a nie opinia. To jest jego subiektywna opinia i nic więcej, bo lubi beton. Ja w to nie wnikam, bo każdy lubi, to co lubi, ale niech nie twierdzi, że tak jest, bo on tak pisze.

0

@Rewolucja123 No i co z tego, że tak mówił? Fabregas też coś kiedyś mówił o grze w Chelsea, a jednak tam grał. Sorry, po tym co ostatnio pisałeś o Valverde i Pochettino, to trudno twoją opinię brać na poważnie.

2

@ksobi Chłopie... Nawet byś nie chciał żyć w tamtych czas i ja też nie. Nawet najgorsze rządy np jakie były za PO były dużo lepsze, niż to co się działo za komuny.

37

@catalanian09 Tak, bo tutaj najważniejsza jest opinia 14-15 latków...

7

@ksobi Nawet nie wiesz o czym piszesz.

0

@krzychu1526 Albo Ty jako ta Oriana i Dybala na Tobie :D

0

@Jakchcesz Pedro Pedrito może być. Gorzej jakbym miał jakąś kobietę :)

0

@Encore Idąc tym tropem to Bican>Pele.

0

Komentarz usunięty

1

@SkN Co chwilę jak są mecze Reprezentacyjne czytam te same pierdoły i wyliczanie, że tutaj strzelił 170 drużynie na świecie, a tutaj 140. Nawet nasz Lewandowski nastrzelał w Reprezentacji drużynom o podobnym potencjale. Ronaldo dokonuje czegoś historycznego w Reprezentacji i trzeba to docenić, a nie wyliczać komu strzelał.

1

@SkN No i co z tego? Żadna z tych drużyn nie grała na MŚ, bo jest za słaba. Boliwia czy Wenezuela są słabe, a Luksemburg czy Litwą są jeszcze bardziej słabe.

6

@Criss18Barca Po prostu bawi mnie umniejszanie Ronaldo wszędzie i zawsze. Nawet gdy Reprezentacyjnie idzie mu lepiej od Messiego, to jest to umniejszane. Messi jest lepszy od Ronaldo ogólnie i tutaj nie ma żadnych porównań, ale w Reprezentacji, to Portugalczyk jest górą i tutaj nie ma porównań mnóstwo goli + ME. Nikt za 20 lat nie będzie pamiętał czy strzelał Litwie czy Luksemburgowi, ponad 100 bramek w kadrze będzie miał

3

@SkN Ronaldo przeciwko San Marino nigdy nie grał, to po pierwsze, a po drugie Litwa, Luksemburg, to drużyny sporo lepsze niż pół amatorzy z San Marino.

2

@Criss18Barca Bardzo poważna, bo 13 lat temu z nami wygrali...

0

@Commando Ja tylko odpowiadam na spam.

3

@Criss18Barca Akurat Messi też nastrzelał Boliwią, Ekwadorowi, Nikaragurą czy jakimś innym badziewiom.

0

@Commando W Fifię? Czemu nie.

0

@LuisSalvano Akurat Ty się już na własnej skórze przekonałeś, że to tak nie wygląda, a spam to spam. Spam to nie jest tylko pisanie tych samych postów, a też pisanie ciągle na ten sam temat. + Pogodziłbyś się wreszcie z kolegom, że żaden Neymar tutaj nie wróci :D

3

@LuisSalvano Myślę, że skończycie z permbanem jak będziecie w lato ciągle pisać o Neymarze. No, nie wiem czy to wygrana wojna będzie :D

3

@kamiVeB Trzeba przyznać, że tutaj Brzęczek go zaorał, bo jakąś pokorę nawet 1 z najlepszych golkiperów powinien mieć, a tym bardziej jak się mówi o drużynie, która będzie na ME, a oni nie.

3

Valdka po sezonie nie będzie i żaden Willian tutaj nie przyjdzie. Abidal mówił to co mówił, ale co miał powiedzieć? Ruiz to ciekawa opcja, ale 100 razy bardziej bym wolał postawić na Puiga.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?