@Coutinho007 No ba! Z Atletico i tak nie będzie Sergio, to w nagrodę za, tak dobry mecz z BVB podstawowy skład z Materacami dla Ivana to pewniak. Oby jednak wystawił taki skład jak piszesz, a nie nie daj Boże Vidal, Rakitic De Jong czy Vidal De Jong Arthur. Arturo niech lepiej znowu z ławki na zmęczone Atletico wejdzie.
@Coutinho007 Jak myślisz, co z Arthurem? Mam nadzieję, że to tylko problemy z wytrzymałością/fizyczne jak w tamtym sezonie, a nie że go Valdek odstawił, bo jak, tak to dla mnie jest idiotą :)
Całkiem fajnie grał dzisiaj Rakitic. Dużo częściej chciałby go oglądać za Busquetsa w tym sezonie. Na początku meczu zaliczył stratę, która się mogła zakończyć golem, ale póżniej dużo angażował się w klepki z Messim i dużo grał w ofensywie. Może nie jest zawodnikiem na poziomie De Jonga i Arthura, ale od Busquetsa wcale nie jest słabszy. Ostatnio starszy z Suarezów mówił, że Busquets powinien sobie poszukać nowego klubu, bo to zniewaga, że został zmieniony w 56 minucie, może dokładnie tak nie powiedział, ale tak można było to zrozumieć. Według mnie Busi powinien całować po rękach Valdka, że dalej gra. Wiadomo Miramontes to starszy pan, a w tym wieku się często gada głupoty.
@Fabik87 Umtiti na półprawym ŚO już grał i nie zawodził. Zresztą Pique to aktualnie powinien rywalizować z Todi o 3 ŚO, ale tak przy tym trenerze nie będzie choćby Umtiti był cały czas zdrowy, to prędzej odstawi Lengleta niż Davisa. (Pisze tak o Pique, ale Chyba wiesz o co chodzi)
@Bruttal Jak Ronaldo starczyły 2 miesiące gry na zdobycie ZP, to dlaczego Lewego ma nie być w TOP 3 za 4 kosmiczne miesiące i 8 miesięcy na dobrym poziomie?
0
@Destiny Griezmann*
3
@Coutinho007 No ba! Z Atletico i tak nie będzie Sergio, to w nagrodę za, tak dobry mecz z BVB podstawowy skład z Materacami dla Ivana to pewniak. Oby jednak wystawił taki skład jak piszesz, a nie nie daj Boże Vidal, Rakitic De Jong czy Vidal De Jong Arthur. Arturo niech lepiej znowu z ławki na zmęczone Atletico wejdzie.
0
@Coutinho007 Serio będzie sędziował takie ważne spotkanie? Ja bym mu nie dał sędziować Segundy B.
1
@Coutinho007 Jak myślisz, co z Arthurem? Mam nadzieję, że to tylko problemy z wytrzymałością/fizyczne jak w tamtym sezonie, a nie że go Valdek odstawił, bo jak, tak to dla mnie jest idiotą :)
6
Całkiem fajnie grał dzisiaj Rakitic. Dużo częściej chciałby go oglądać za Busquetsa w tym sezonie. Na początku meczu zaliczył stratę, która się mogła zakończyć golem, ale póżniej dużo angażował się w klepki z Messim i dużo grał w ofensywie. Może nie jest zawodnikiem na poziomie De Jonga i Arthura, ale od Busquetsa wcale nie jest słabszy. Ostatnio starszy z Suarezów mówił, że Busquets powinien sobie poszukać nowego klubu, bo to zniewaga, że został zmieniony w 56 minucie, może dokładnie tak nie powiedział, ale tak można było to zrozumieć. Według mnie Busi powinien całować po rękach Valdka, że dalej gra. Wiadomo Miramontes to starszy pan, a w tym wieku się często gada głupoty.
0
@DonMatteo901 Za to co gada to chętnie bym go wysłał na miesiąc do Gułagu czy innej Workuty. Po kilku godzinach miałby tam dość.
0
@Fabik87 Umtiti na półprawym ŚO już grał i nie zawodził. Zresztą Pique to aktualnie powinien rywalizować z Todi o 3 ŚO, ale tak przy tym trenerze nie będzie choćby Umtiti był cały czas zdrowy, to prędzej odstawi Lengleta niż Davisa. (Pisze tak o Pique, ale Chyba wiesz o co chodzi)
1
@Bruttal Jak Ronaldo starczyły 2 miesiące gry na zdobycie ZP, to dlaczego Lewego ma nie być w TOP 3 za 4 kosmiczne miesiące i 8 miesięcy na dobrym poziomie?
20
BigSam! Umtiti według mnie powinien wrócić do podstawowej 11 jak już jest zdrowy, bo zdrowy Francuz to absolutnie jeden z najlepszych ŚO na świecie.
2
@Coutinho007 Po ludzku jest mi go szkoda. W BVB i w Ligue 1 kozak, który mógł osiągnąć sam TOP, a u nas kontuzja na kontuzji.
8
@Coutinho007 Jednak trochę szacunku do pilkarza... Lubię Ciebie, ale tutaj brzydko napisałeś z tym Out.
0
@jeyx77x Strzelił w rewanżu na AA, ale awans do Finału był już pewny po 2 golach Neya.
0
@masq Dla wielu ludzi to skandal, że w ogole będzie w TOP 5, a dla niego to skandal, bo będzie 3...
0
@LuisSalvano A Ty jak zwykle zrobisz gównoburze bez konsekwencji? :D
3
@Flores Moreno wiedział, że jak Enrique będzie chciał wrócić to wróci.
1
Komentarz usunięty
5
@Hushovt Ograniczyć aktualnie role Pique może, tylko pauza za kartki lub kontuzja. Chyba, że przyjdzie nowy trener.
0
@tristan87 Święcicki mówi "numer osiem" Stoiczkow go w ogóle rozumie? :D
1
@Coutinho007 Albo kretyni pisali artykuł przed bramką Sarabii...
0
@Bykunn Ja tam nie wiem czy w nagrodę chciałbym ciasto z glutenem ;d
7
@socha Nie, no bez przesady w tamtym sezonie był królem strzelców :)
1
@PeteR10 Vidal po Żubrach chyba:D
0
@socha To samo można pisać o Mbappe i PSG. Przecież tam każdy napastnik z topu strzelał. Ibra, Cavani, a teraz Mbappe czy Icardi.
1
Komentarz usunięty
0
@Commando Dobra, już się tak nie obrażaj. Masz swoje zdanie i niech każdy ma swoje.
2
Komentarz usunięty
2
Komentarz usunięty
0
@VamosRakieta A to są wyścigi? Następnym razem się lepiej przygotuję :D
0
@Onlayy A ty masz ból dupy o to, że my mamy :D
0
Słuszna decyzja sędziego, ale powinien to przerwać dużo wcześniej, bo to wygląda jak drukowanie.