0

@Destiny Griezmann*

3

@Coutinho007 No ba! Z Atletico i tak nie będzie Sergio, to w nagrodę za, tak dobry mecz z BVB podstawowy skład z Materacami dla Ivana to pewniak. Oby jednak wystawił taki skład jak piszesz, a nie nie daj Boże Vidal, Rakitic De Jong czy Vidal De Jong Arthur. Arturo niech lepiej znowu z ławki na zmęczone Atletico wejdzie.

0

@Coutinho007 Serio będzie sędziował takie ważne spotkanie? Ja bym mu nie dał sędziować Segundy B.

1

@Coutinho007 Jak myślisz, co z Arthurem? Mam nadzieję, że to tylko problemy z wytrzymałością/fizyczne jak w tamtym sezonie, a nie że go Valdek odstawił, bo jak, tak to dla mnie jest idiotą :)

6

Całkiem fajnie grał dzisiaj Rakitic. Dużo częściej chciałby go oglądać za Busquetsa w tym sezonie. Na początku meczu zaliczył stratę, która się mogła zakończyć golem, ale póżniej dużo angażował się w klepki z Messim i dużo grał w ofensywie. Może nie jest zawodnikiem na poziomie De Jonga i Arthura, ale od Busquetsa wcale nie jest słabszy. Ostatnio starszy z Suarezów mówił, że Busquets powinien sobie poszukać nowego klubu, bo to zniewaga, że został zmieniony w 56 minucie, może dokładnie tak nie powiedział, ale tak można było to zrozumieć. Według mnie Busi powinien całować po rękach Valdka, że dalej gra. Wiadomo Miramontes to starszy pan, a w tym wieku się często gada głupoty.

0

@DonMatteo901 Za to co gada to chętnie bym go wysłał na miesiąc do Gułagu czy innej Workuty. Po kilku godzinach miałby tam dość.

0

@Fabik87 Umtiti na półprawym ŚO już grał i nie zawodził. Zresztą Pique to aktualnie powinien rywalizować z Todi o 3 ŚO, ale tak przy tym trenerze nie będzie choćby Umtiti był cały czas zdrowy, to prędzej odstawi Lengleta niż Davisa. (Pisze tak o Pique, ale Chyba wiesz o co chodzi)

1

@Bruttal Jak Ronaldo starczyły 2 miesiące gry na zdobycie ZP, to dlaczego Lewego ma nie być w TOP 3 za 4 kosmiczne miesiące i 8 miesięcy na dobrym poziomie?

20

BigSam! Umtiti według mnie powinien wrócić do podstawowej 11 jak już jest zdrowy, bo zdrowy Francuz to absolutnie jeden z najlepszych ŚO na świecie.

2

@Coutinho007 Po ludzku jest mi go szkoda. W BVB i w Ligue 1 kozak, który mógł osiągnąć sam TOP, a u nas kontuzja na kontuzji.

8

@Coutinho007 Jednak trochę szacunku do pilkarza... Lubię Ciebie, ale tutaj brzydko napisałeś z tym Out.

0

@jeyx77x Strzelił w rewanżu na AA, ale awans do Finału był już pewny po 2 golach Neya.

0

@masq Dla wielu ludzi to skandal, że w ogole będzie w TOP 5, a dla niego to skandal, bo będzie 3...

0

@LuisSalvano A Ty jak zwykle zrobisz gównoburze bez konsekwencji? :D

3

@Flores Moreno wiedział, że jak Enrique będzie chciał wrócić to wróci.

1

Komentarz usunięty

5

@Hushovt Ograniczyć aktualnie role Pique może, tylko pauza za kartki lub kontuzja. Chyba, że przyjdzie nowy trener.

0

@tristan87 Święcicki mówi "numer osiem" Stoiczkow go w ogóle rozumie? :D

1

@Coutinho007 Albo kretyni pisali artykuł przed bramką Sarabii...

0

@Bykunn Ja tam nie wiem czy w nagrodę chciałbym ciasto z glutenem ;d

7

@socha Nie, no bez przesady w tamtym sezonie był królem strzelców :)

1

@PeteR10 Vidal po Żubrach chyba:D

0

@socha To samo można pisać o Mbappe i PSG. Przecież tam każdy napastnik z topu strzelał. Ibra, Cavani, a teraz Mbappe czy Icardi.

1

Komentarz usunięty

0

@Commando Dobra, już się tak nie obrażaj. Masz swoje zdanie i niech każdy ma swoje.

2

Komentarz usunięty

2

Komentarz usunięty

0

@VamosRakieta A to są wyścigi? Następnym razem się lepiej przygotuję :D

0

@Onlayy A ty masz ból dupy o to, że my mamy :D

0

Słuszna decyzja sędziego, ale powinien to przerwać dużo wcześniej, bo to wygląda jak drukowanie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?