@kamiVeB Trzeba przyznać, że tutaj Brzęczek go zaorał, bo jakąś pokorę nawet 1 z najlepszych golkiperów powinien mieć, a tym bardziej jak się mówi o drużynie, która będzie na ME, a oni nie.
Valdka po sezonie nie będzie i żaden Willian tutaj nie przyjdzie. Abidal mówił to co mówił, ale co miał powiedzieć? Ruiz to ciekawa opcja, ale 100 razy bardziej bym wolał postawić na Puiga.
@TheNekro94 Można dorabiać różne teorie i się z tego śmiać, ale to jest niemożliwe, że zawodnik, który rozgrywał 5000 minut w sezonie i grał nawet w 1/16 PK, nagle stracił miejsce, to musiało być poleceniem z góry i tutaj już żartów niema. @macio_944 W sumie Bartek bardzo żle zrobił i dobrze. Bardzo żle, bo mógł zwolnić Valverde po tamtym sezonie. Dobrze, bo nakazał Valdkowi wbrew woli odsunąć Rakitica od pierwszej 11. Szkoda, że tylko jego, bo jeszcze kilku zawodników by do odsunięcia się znalazło. No i masz rację, bo Klopp i żaden trener z Topu tutaj nie przyjdzie, bo widzą co się dzieje.
@pax Pierwszy sezon bardzo dobry, w drugim był 3/4 kontuzjowany, a w 3 ostatnim i tak był lepszy od Pedro i Sancheza. Więc, można to odebrać za prowokacje z twojej strony lub głupi nieprzemyślany komentarz. W sumie dalej uważam, że Villa powinien trafić do nas rok wcześniej i to zamiast Ibry. W tamtym czasie był lepszym zawodnikiem, tańszą opcją i bardziej do nas pasował.
No i ten fantastyczny sezon Messiego kosmiczne liczby. Sezon nie był za bardzo udany oczekiwania były dużo większe, ale nie zawsze da się wszystko wygrać.
@Azi Chyba, że z pomocą czarodziejskiej różdżki czy jakieś mikstury odmłodzimy Xaviego o te 10 lat, ale nawet jakby się udało, to Hernadez nie będzie wykręcał takich liczb jak te 10-9 lat temu. Tak jak napisałeś czasy się zmieniły. Teraz mamy De Jonga, Arthura i to oni są naszymi liderami w pomocy.
Super napastnik. Szkoda tej okropnej kontuzji z KMŚ. Jakby nie to, to mogliśmy obronić LM i zdobyć LL. Bardzo brakowało Villi w dwumeczu z Chelsea i w meczach ligowych. W ataku był tylko Messi, bo Sanchez za dużo nie strzelał, a Pedro był cieniem z sezonu słynnego tria MVP.
Po tym co widzę, to coraz bardziej jestem za usunięciem Straży Miejskiej. Nie o to chodzi, że dostałem mandat, bo nigdy od nich mandatu nie dostałem, ale chodzi o to kogo zatrudniają. Mój kolega z lat szkolnych został Strażnikiem Miejskim... On był najgorszy w klasie ze wszystkiego, a z W-Fu to już w ogóle. Nie wiem jakie są tam wymagania, ale to jest lekka przesada.
@jeyx77x No, chyba masz rację, że za młody jesteś... Piłkarze są podziwiani, że jakoś dobijają do tej 40, a ty chcesz, żeby grali do 50 lub wyżej? Może są tacy zawodnicy, co po zakończeniu kariery pójdą ze swoim dzieckiem na jakiś stadion i pokopią lub przed domem. Kariera piłkarska trwa średnio 15 lat i to są bardzo intensywne lata dla organizmu.
@trolownik W sumie, to nie jest głupi pomysł. W Polsce w święta od ładnych paru lat w ogóle śniegu nie ma i to psuje klimat. Skoro nie ma śniegu i jest 10-15 stopni i pada deszcz, to dlaczego nie można polecieć gdzieś gdzie jest 30+ stopni i jest dużo lepsza pogoda.
3
@kamiVeB Trzeba przyznać, że tutaj Brzęczek go zaorał, bo jakąś pokorę nawet 1 z najlepszych golkiperów powinien mieć, a tym bardziej jak się mówi o drużynie, która będzie na ME, a oni nie.
3
Valdka po sezonie nie będzie i żaden Willian tutaj nie przyjdzie. Abidal mówił to co mówił, ale co miał powiedzieć? Ruiz to ciekawa opcja, ale 100 razy bardziej bym wolał postawić na Puiga.
0
@Criss18Barca Jakaś słabsza drużyna musi tam być, ale nie ma co ich lekceważyć, bo Islandia też była lekceważona na zeszłych ME, a wywaliła Angoli.
2
@kubix05 Obok Psów, 13 posterunku i Nikosia, to najlepsze role Pazury.
0
@norbi77 Mój pies śpi dopiero jak ja śpię i to nie wiem dlaczego.
7
@BarcaInfo Niech się lepiej zajmie trenowaniem prowadzenia piłki i przyjmowania, bo to u niego kuleje.
0
Jestem Misift? Co oni za pierdoły wypuszczają do kina? Już chyba wolę te "komedie" z Karolakiem czy Adamczykiem.
0
@Messibestplayerintheworld Vidal i Dembele nie odejdą.
4
@Rewolucja123 Nie każdy jest masochistą jak np Ty.
0
@zodiak_10 Zakończy karierę.
0
@DanielVeB Raczej, po co go Wojewódzki zaprasza?
1
@TheNekro94 Można dorabiać różne teorie i się z tego śmiać, ale to jest niemożliwe, że zawodnik, który rozgrywał 5000 minut w sezonie i grał nawet w 1/16 PK, nagle stracił miejsce, to musiało być poleceniem z góry i tutaj już żartów niema. @macio_944 W sumie Bartek bardzo żle zrobił i dobrze. Bardzo żle, bo mógł zwolnić Valverde po tamtym sezonie. Dobrze, bo nakazał Valdkowi wbrew woli odsunąć Rakitica od pierwszej 11. Szkoda, że tylko jego, bo jeszcze kilku zawodników by do odsunięcia się znalazło. No i masz rację, bo Klopp i żaden trener z Topu tutaj nie przyjdzie, bo widzą co się dzieje.
0
@pax Pierwszy sezon bardzo dobry, w drugim był 3/4 kontuzjowany, a w 3 ostatnim i tak był lepszy od Pedro i Sancheza. Więc, można to odebrać za prowokacje z twojej strony lub głupi nieprzemyślany komentarz. W sumie dalej uważam, że Villa powinien trafić do nas rok wcześniej i to zamiast Ibry. W tamtym czasie był lepszym zawodnikiem, tańszą opcją i bardziej do nas pasował.
6
@Esteban_ Do tej pory Reprezentacja Hiszpanii nie ma godnego napastnika za Ville, ale to bym mógł jeszcze inne pozycje podać.
0
Co do sentymentalnych nutek
2
Obecnie najlepszy Holenderski piłkarz.
2
Idealna pora! W sam raz na meczyk po robocie.
0
@jaras121 Ty odrazu wszystko wyolbrzymiasz. Bardziej się spodziewałem, że będzie kimś innym z zawodu niż SM.
1
@Azi Chyba, że z pomocą czarodziejskiej różdżki czy jakieś mikstury odmłodzimy Xaviego o te 10 lat, ale nawet jakby się udało, to Hernadez nie będzie wykręcał takich liczb jak te 10-9 lat temu. Tak jak napisałeś czasy się zmieniły. Teraz mamy De Jonga, Arthura i to oni są naszymi liderami w pomocy.
4
Super napastnik. Szkoda tej okropnej kontuzji z KMŚ. Jakby nie to, to mogliśmy obronić LM i zdobyć LL. Bardzo brakowało Villi w dwumeczu z Chelsea i w meczach ligowych. W ataku był tylko Messi, bo Sanchez za dużo nie strzelał, a Pedro był cieniem z sezonu słynnego tria MVP.
0
Po tym co widzę, to coraz bardziej jestem za usunięciem Straży Miejskiej. Nie o to chodzi, że dostałem mandat, bo nigdy od nich mandatu nie dostałem, ale chodzi o to kogo zatrudniają. Mój kolega z lat szkolnych został Strażnikiem Miejskim... On był najgorszy w klasie ze wszystkiego, a z W-Fu to już w ogóle. Nie wiem jakie są tam wymagania, ale to jest lekka przesada.
0
@nadachu Te pół darmo, to i tak jakieś 150 mln Euro jak mniemam.
0
@MESSIah16 Porównywalny poziom, ale piłkarzem lepszy był Gerrard.
0
@jeyx77x No, chyba masz rację, że za młody jesteś... Piłkarze są podziwiani, że jakoś dobijają do tej 40, a ty chcesz, żeby grali do 50 lub wyżej? Może są tacy zawodnicy, co po zakończeniu kariery pójdą ze swoim dzieckiem na jakiś stadion i pokopią lub przed domem. Kariera piłkarska trwa średnio 15 lat i to są bardzo intensywne lata dla organizmu.
0
@WildKidzML Suarez go może akceptować czy nie, to jest mało ważne. Najważniejsze jest żeby z Messim znalazł nić porozumienia.
10
@Skaramuczi Myślisz, że Ferrari ile kosztuję ? Lengleta stać na 10 lub więcej takich samochodów.
3
@Rewolucja123 Jak po? Jeszcze dzieci z tego będą.
0
@trolownik W sumie, to nie jest głupi pomysł. W Polsce w święta od ładnych paru lat w ogóle śniegu nie ma i to psuje klimat. Skoro nie ma śniegu i jest 10-15 stopni i pada deszcz, to dlaczego nie można polecieć gdzieś gdzie jest 30+ stopni i jest dużo lepsza pogoda.
7
@Zip Widocznie, to co w Realu mu puszczali przez palce, to w Juventusie nie przejdzie.
5
@SHIBA Wybitny tancerz