0

@FDJ Fabsa nie ma już u nas od ponad 5 lat. Teraz sobie o nim przypomniałeś?

2

Jak MD coś podaje, to niech podaje dokładnie, bo Ronaldo nie ma bramki od 2018 roku w klubie, a tak napisali jakby w ogóle nie miał, a strzelił na MŚ Hiszpanii i w tym roku Szwajcarii.

0

@jacobFCB Widziałem minutę temu. Tak porobił, że kobieta nie wiedziała gdzie jest :D

1

@DonMatteo901 Piękne zaoranie, aż mi się na sercu lepiej zrobiło :D

0

@MichalZZZ Bardziej mi się podoba gra Felixa, ale myślę, że lepszy będzie Sancho.

0

@Rewolucja123 Za to Valverde pasował...

0

1

@YoNoEntiendoNada Nie VAR, a dzbany zajmujący się VARem.

2

@Chwytliwy Nie ma co owijać w bawełnę to był przeciętniak i tyle.

3

Porównajcie pomoc Live do pomocy City. Nawet my mamy na papierku pomoc sporo lepszą od pomocy The Reds, ale w Liverpoolu trenerem jest geniusz, który z graczy pokroju Milnera czy Hendersona zrobi crackow. Coś jak w Borussi jak z Grosktroizem. Chociaż Niemiec nie rozgrywał takich świetnych spotkań jak gracze Live

2

Aguero jest na poziomie Lewego? Chyba nie...

1

Brawo Liverpool! Jeszcze druga Połowa i odjeżdżają City.

2

@SHIBA 60 godz około, ale było dość źle, bo miałem jakieś omamy. Teraz bym nawet nie dał rady, bo by mnie po 30 godzinach sen łamał i bym nawet na podłodze spał.

7

Obecnie żaden wykonawca rzutów wolnych nie ma startu do Messiego. Chłop opanował ten element do perfekcji w historii Juninho jest przed nim.

0

@LuisSalvano Wyluzuj to jeszcze jest dzieciak :D

0

@Janiama Widocznie zarząd Bayernu boi się kilku osiedlowych miśków z siłowni podobnie jak 3/4 Polskich klubów.

0

@Janiama Valverde też nie jest za bardzo lubiany przez kibiców Barcy i tu nie chodzi mi o nas czy o turystów mających to głęboko gdzieś, a o kibiców co są na wszystkich meczach.

0

Dla zainteresowanych: Mecz Leganes-Barcelona 23 Listopada na Eleven o godzinie 13... Fajnie, że znowu na Eleven, ale ta godzina jest trochę chora.

0

@Piotr89Sand Co do zdobycia ZP przez Van Dijka nie jestem pewien, a piszemy tu o Ronaldo, który według Włoskich gazet jest faworytem do ZP, co jest dla mnie równie śmieszne, co to, że najprawdopodobniej będzie też w trójce. Wygrał z Juve Mistrza i Superpuchar, ale to ten klub zdobywał to przez wiele lat i to jeszcze jak jego nie było. Teraz te jego atuty czyli ważne mecze i gole. Zagrał 6 fajnych spotkań w roku [Rewanżowy mecz z Atletico, Szwajcaria, pierwszy mecz z Ajaxem i kilka w lidze]

1

@l0Messini Wzgórza mają oczy.

1

@Piotr89Sand 6 spotkań w których Ronaldo wchodzi na wielki poziom nie powinno wystarczyć, żeby się liczył w jakichkolwiek nagrodach, a tym bardziej, że ten wielki poziom, to i tak nie jest poziom na którym gra Messi przez większość sezonu.

12

@Cave Szkoda chłopa, to jest prawdopodobnie najlepszy piłkarz na świecie pod względem taktyki, a u nas pracuje za trzech i jeszcze bure zbiera od tutejszych dzieciaków. @Ratamahatta Ponad 300 mln Euro wydane na zakup 3 zawodników do których LS pasuje jak do Messiego gra na ŚO.

0

@MarioVeB! Nie nikt, a Bartomeu.

0

@Janiama On lub Lautaro Martinez.

1

@Janiama Wenger ma 70 lat, a Valverde to młody jeszcze chłop i ma tyle energii ile schorowany chłop po 80.

35

Co za bzdury... Skoro Arthur dostaje szansę na zrehabilitowanie się, to Busquets powinien być cofnięty do Juvenilu a.

2

@Bykunn No, ale jest płaska i to nie przejdzie. W tych czasach bardziej wolą kobiety z dużym biustem i wcale nie jest piękna jak piszesz. Zobaczyłbyś ją bez tapety i byś zmienił zdanie.

2

@Bykunn Jakby nie była płaska i ruda, to jeszcze to jakoś przejdzie.

6

Rodrygo złote dziecko! Hat trick.

1

No, Benzema 2 gol, ale Lewy i tak go na spokojnie łyknie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?