0

@Onlayy A ty masz ból dupy o to, że my mamy :D

0

Słuszna decyzja sędziego, ale powinien to przerwać dużo wcześniej, bo to wygląda jak drukowanie.

3

@HolyGoalie97 Ten moment kiedy Piccolo przejęło umysł.

13

Valverde i tak ma dużo większe fory niż Martino po którym Media jeździły jak wygrał 4-0, że za małe posiadanie piłki.

0

Valverde i towarzystwo wzajemnej adoracji już namieszało De Jongowi w głowie?

5

Ramos xd. Ciekawe gdzie Marcelo i Modric.

1

@Amicus_Fidelis Myślę, że tak.

0

@MesQueUnClub_87 Lindy tak, ale Pazura jeszcze trochę pogra, bo jest młodszy.

0

@krzychu1526 Uważaj co piszesz.

0

@Kuczek Jak masz te 14-15 lat, to dla Ciebie to było wieki temu, a mi się wydaję, że właśnie, to nie było dawno temu i czas bardzo szybko leci.

0

@deyna2018 Wady mężczyzn- mały penis. No, nie żebym coś sugerował u siebie, ale tak niektórzy mają. :D Podobnie jak kobiety z małymi piersiami.

3

@kerouac Natalie Portman też niedawno była dziewczynką i grała z Reno w "Leon Zawodowiec, a już prawie 40 na karku...

6

@Kengo Freeman i Hopkins to mi się od zawsze kojarzyli ze starszymi panami, ale Bruce Willis i Mel Gibson serio już mają ponad 60 lat? Nawet Kwachu, który był najmłodszym Prezydentem na świecie już ma 65 lat...

1

@MarioVeB! Dziecko? I mówi to chłopczyk, który się rzuca jak zbuntowany 16 latek.

2

@MarioVeB! Całe szczęście nie Ty o tym decydujesz.

0

@Rewolucja123 Kolega się pytał o religię w polityce, a nie o twoje niemożliwe sny.

2

@TR3YWAY Ja tam się przyzwyczaiłem, bo w pracy mam z tym styczność i jak do sąsiada czy ojca też ładowałem. @dontripe Węgiel to już mi się po nocach śni. W więzieniach jak chcą jeść to powinni kryminalistów zabierać i zmuszać ich do takiej roboty.

0

@TR3YWAY Powinieneś się cieszyć, to lepsze uczucie niż po przesypywaniu 8 ton węgla do innego wagona, to wszystko łopatą i ręcznie.

0

@krzychu1526 Poszedł w ślinę i tyle. Ty nigdy nie poszedłeś w ślinę? :D

1

Tymczasem Sevilla, która przeważnie na wyjazdach gra piach wygrywa 5 na wyjeżdzie w tym sezonie w Lidze z Valladolidem, który przegrywa dopiero po raz pierwszy u siebie, a my wygraliśmy tylko 3 wyjazdy...

0

@piotr_styk 2 km to nie 20. W sumie mogli odpuścić. No, ale statystyki to statystyki.

0

@piotr_styk To zależy czy trafisz na dobrego policjanta czy na złego. Tamten drugi chce się wykazać, a pierwszy jest wyrozumiały i przede wszystkim normalny.

2

@Witekk10 Lub cytując klasyk "Całe szczęście, że nie Ty decydujesz."

1

@dasouzar11 Lub w nie jeden mur strzeli :D

1

@MarioVeB! To lepszy już jest Pique w najgorszej dyspozycji.

1

@Junngeas To twoje 11. W 100% zgadzam się z Barcą, ale na Real bym zrobił kilka poprawek.

23

@barcanawieki Ronaldo to niech lepiej w Juve nie podskakuje jak robil to w Realu, bo we Włoszech jest trochę większy rygor.

2

@Junngeas Varane z 2012/2013 jako 19 latek Messiego schował do kieszeni, a to ogromny wyczyn. Roberto Carlos na pewno powinien tam być. Za Jamesa dałbym Oezila z 2011 2012.

6

@Kettger Akurat Bartomeu jest lepszym negocjatorem niż pan z twojego avka, który wymienił jednego z najlepszych 9 w historii klubu na Ibre i to z dużą dopłatą.

0

@tadzik447Messi muzyki. Drugiego takiego nie będzie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?