@Kengo Freeman i Hopkins to mi się od zawsze kojarzyli ze starszymi panami, ale Bruce Willis i Mel Gibson serio już mają ponad 60 lat? Nawet Kwachu, który był najmłodszym Prezydentem na świecie już ma 65 lat...
@TR3YWAY Ja tam się przyzwyczaiłem, bo w pracy mam z tym styczność i jak do sąsiada czy ojca też ładowałem. @dontripe Węgiel to już mi się po nocach śni. W więzieniach jak chcą jeść to powinni kryminalistów zabierać i zmuszać ich do takiej roboty.
Tymczasem Sevilla, która przeważnie na wyjazdach gra piach wygrywa 5 na wyjeżdzie w tym sezonie w Lidze z Valladolidem, który przegrywa dopiero po raz pierwszy u siebie, a my wygraliśmy tylko 3 wyjazdy...
@piotr_styk To zależy czy trafisz na dobrego policjanta czy na złego. Tamten drugi chce się wykazać, a pierwszy jest wyrozumiały i przede wszystkim normalny.
@Junngeas Varane z 2012/2013 jako 19 latek Messiego schował do kieszeni, a to ogromny wyczyn. Roberto Carlos na pewno powinien tam być. Za Jamesa dałbym Oezila z 2011 2012.
@Kettger Akurat Bartomeu jest lepszym negocjatorem niż pan z twojego avka, który wymienił jednego z najlepszych 9 w historii klubu na Ibre i to z dużą dopłatą.
0
@Onlayy A ty masz ból dupy o to, że my mamy :D
0
Słuszna decyzja sędziego, ale powinien to przerwać dużo wcześniej, bo to wygląda jak drukowanie.
3
@HolyGoalie97 Ten moment kiedy Piccolo przejęło umysł.
13
Valverde i tak ma dużo większe fory niż Martino po którym Media jeździły jak wygrał 4-0, że za małe posiadanie piłki.
0
Valverde i towarzystwo wzajemnej adoracji już namieszało De Jongowi w głowie?
5
Ramos xd. Ciekawe gdzie Marcelo i Modric.
1
@Amicus_Fidelis Myślę, że tak.
0
@MesQueUnClub_87 Lindy tak, ale Pazura jeszcze trochę pogra, bo jest młodszy.
0
@krzychu1526 Uważaj co piszesz.
0
@Kuczek Jak masz te 14-15 lat, to dla Ciebie to było wieki temu, a mi się wydaję, że właśnie, to nie było dawno temu i czas bardzo szybko leci.
0
@deyna2018 Wady mężczyzn- mały penis. No, nie żebym coś sugerował u siebie, ale tak niektórzy mają. :D Podobnie jak kobiety z małymi piersiami.
3
@kerouac Natalie Portman też niedawno była dziewczynką i grała z Reno w "Leon Zawodowiec, a już prawie 40 na karku...
6
@Kengo Freeman i Hopkins to mi się od zawsze kojarzyli ze starszymi panami, ale Bruce Willis i Mel Gibson serio już mają ponad 60 lat? Nawet Kwachu, który był najmłodszym Prezydentem na świecie już ma 65 lat...
1
@MarioVeB! Dziecko? I mówi to chłopczyk, który się rzuca jak zbuntowany 16 latek.
2
@MarioVeB! Całe szczęście nie Ty o tym decydujesz.
0
@Rewolucja123 Kolega się pytał o religię w polityce, a nie o twoje niemożliwe sny.
2
@TR3YWAY Ja tam się przyzwyczaiłem, bo w pracy mam z tym styczność i jak do sąsiada czy ojca też ładowałem. @dontripe Węgiel to już mi się po nocach śni. W więzieniach jak chcą jeść to powinni kryminalistów zabierać i zmuszać ich do takiej roboty.
0
@TR3YWAY Powinieneś się cieszyć, to lepsze uczucie niż po przesypywaniu 8 ton węgla do innego wagona, to wszystko łopatą i ręcznie.
0
@krzychu1526 Poszedł w ślinę i tyle. Ty nigdy nie poszedłeś w ślinę? :D
1
Tymczasem Sevilla, która przeważnie na wyjazdach gra piach wygrywa 5 na wyjeżdzie w tym sezonie w Lidze z Valladolidem, który przegrywa dopiero po raz pierwszy u siebie, a my wygraliśmy tylko 3 wyjazdy...
0
@piotr_styk 2 km to nie 20. W sumie mogli odpuścić. No, ale statystyki to statystyki.
0
@piotr_styk To zależy czy trafisz na dobrego policjanta czy na złego. Tamten drugi chce się wykazać, a pierwszy jest wyrozumiały i przede wszystkim normalny.
2
@Witekk10 Lub cytując klasyk "Całe szczęście, że nie Ty decydujesz."
1
@dasouzar11 Lub w nie jeden mur strzeli :D
1
@MarioVeB! To lepszy już jest Pique w najgorszej dyspozycji.
1
@Junngeas To twoje 11. W 100% zgadzam się z Barcą, ale na Real bym zrobił kilka poprawek.
23
@barcanawieki Ronaldo to niech lepiej w Juve nie podskakuje jak robil to w Realu, bo we Włoszech jest trochę większy rygor.
2
@Junngeas Varane z 2012/2013 jako 19 latek Messiego schował do kieszeni, a to ogromny wyczyn. Roberto Carlos na pewno powinien tam być. Za Jamesa dałbym Oezila z 2011 2012.
6
@Kettger Akurat Bartomeu jest lepszym negocjatorem niż pan z twojego avka, który wymienił jednego z najlepszych 9 w historii klubu na Ibre i to z dużą dopłatą.
0
@tadzik447Messi muzyki. Drugiego takiego nie będzie.