0

Sterling TOP 3? Hahaha.

0

@Hushovt Może i tak, ale w tamtym sezonie już w Grudniu przyznawali Live tytuł, a teraz będę cierpliwe czekał. Jak dzisiaj Liverpool wygra, to są na bardzo dobrej drodze, ale sezon jest długi.

1

Po tym, co widziałem w tamtym sezonie wstrzymam się z przyznawaniem tytułu Liverpoolowi aż do Maja.

1

@ranger3120 Ostatnio to tam, co chwilę to puszczają. Jakieś 2 miesiące temu oglądałem na tamtym kanale wszystkie części :D

0

@marcin62 Niektórzy rodzice pozwalają grać 6-8 latkowi w GTA :D

1

@Criss18Barca Bez przesady. Siostrzeniec ma 4 lata i jeszcze nawet nie wie, co to jest. Na komputerze już coś tam próbuje. Ja zaczynałem podobnie, co on, a na konsoli zacząłem grać jak byłem w 1 klasie podstawówki.

2

@kolagadawid Bo żaden zawodnik z ataku nie ma podjazdu do Messiego. Salah by był boostowany za świetny sezon 2017 2018, ale LM nie wygrał więc o ZP mógł tylko pomarzyć. Świetny rok Salaha i tak był gorszy niż Messiego, który zdobył 5... Będąc za takimi zawodnikami jak Mbappe, Modric, Griezmann czy Ronaldo...

1

@itmustbejoke Za to 5 bramek w fazie pucharowej w 4 meczach. Nie 1 bramkę, a 2, bo w tamtym sezonie strzelił United.

2

@Kengo Ciekawe skąd wiadomo, że Neymar akurat kibicował Realowi jak był dzieckiem?

1

@msmsms Otwieram 07 i wzywam tą osobę, bo sam pić nie będę.

1

@Chwytliwy Wy tam już śnieg macie na Podlasiu? :D

0

@ViscaBarca123 Dzięki.

0

@ViscaBarca123 Masz może jakiegoś linka do tych odcinków?

0

@Janiama Tego jeszcze nie wiem, ale wiem, że chyba odeśle Ibisza na emeryturę, bo dalej się mnie dowód w sklepie pytają. Ogolony Daniel, to 16 letni Daniel.

0

@Hushovt Ojca własnego zabił... Według mnie Solo z Łotr by dał radę zabić Kylo Rena zwykły blasterem, ale stary Solo to już nie to samo.

1

@Hushovt Mnie zniechęciła postać Kylo Rena przy Vaderze, Palpatinie czy nawet Dooku wygląda śmiesznie.

1

@Rewolucja123 Wiadomo, że części z lat 70 i 80 nie mają pod tym względem polotu do mrocznego widma, które wyszło w 99 roku, a pozostałe części jeszcze pózniej.

2

@Janiama Sukcesów Hiszpanii i tak nie widzę czy z Lucho czy z młodym Moreno. Pokolenia w kadrze nie mają, a wygrywają każde el bo są łatwe. Enrique bardzo lubię, ale jego powrót wiele nie zmieni, a teraz będą kwasy. W ogóle w ostatnich latach w La Roja są cyrki.

1

@Chwytliwy Ty lub @Coutinho007 bo @Janiama ma duże poparcie.

2

Nominuję @ViscaBarca123 za młodzież. @Coutinho007 bo mi się podoba jego styl bycia. @Chwytliwy Traktuję go jak braciszka i fajnie się z nim pisze. @Janiama Mimo różnicy zdań to fajnie się z nim pisze o piłce i o wszystkim nie licząc polityki. Daje radę jak na staruszka :D

4

@TheNekro94 Wszystko o Wałęsie wyciekło kilka lat temu. Wpiszesz byle co na ten temat i Ci wyskoczy mnóstwo ciekawych rzeczy.

7

@TheNekro94 Może chodzi o moją sąsiadkę Janinę.

1

@Striker A no, tak, bo Ty chcesz zmienić te profilowe jak strzeli na wyjezdzie w LM? W sumie Ci pasuje, bo już masz je dość długo xd.

4

@TheNekro94 Serio chcesz dowody na to, że Wałęsa to Bolek? Mało już podawali o tym w wiadomościach i mało było dowodów?

1

Suarez wreszcie zaczął strzelać w LM. Już w tym sezonie ma więcej goli niż w poprzednich dwóch. Niech jeszcze tylko coś wsadzi na wyjezdzie. Z Interem pewnie i tak nie zagra, ale mam na myśli fazę pucharową.

2

@barteq Za Messiego, to akurat każdy pomocnik biega. Nawet nie wiesz ile Arthur biega, a piszesz żeby pisać.

0

@l0Messini Nie chcesz to nie wierz. @COU_11 Kontynuuj :D

2

@dafik85 Czy ja wiem? @Socjopata pisał, że on uważał siebie lepszego jak miał dwie, a ja napisze, że uważał się za lepszego jak było w ZP 4-1 dla Messiego.

7

@dafik85 Najlepszy w historii? Ronaldo nie byłby najlepszy w historii jakby wygrał 5 ZP więcej od Messiego.

8

@Coutinho007 Fati, Perez, Puig, Todibo, Wague, Neto, Rakitic powinni wybiec w podstawie :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?