@Chwytliwy To chyba nie widziałeś Arthura z okresu Września-Listopada. Wiadomo, że teraz jest najlepszy De Jong, bo wszedł na jeszcze wyższy poziom, ale według mnie Arthur był trochę lepszy w tamtym czasie, a tak ogólnie to są jedyni zawodnicy przy Messim i Ter Stegenie do których się nie można w tym sezonie doczepić
Już nie róbmy z Rakitica niezbędnego zawodnika, bo 3 spotkania 2 rozegrał dobre, a z Atletico był jednym z najsłabszych zawodników. Z BVB przez jego błędy z początku też mogliśmy przegrywać przynajmniej 1-0, ale póżniej się poprawił. Z Mallorcą zagrał dobrze, ale to nie jest rywal z najwyższej półki i ten mecz musieliśmy wygrać, a jedynie pytanie było iloma golami różnicy. Chorwat tyle gra, bo wróciły problemy Arthura z poprzedniego sezonu. Brazylijczyk był naszym najlepszym pomocnikiem w tym sezonie i nagle straciłby miejsce na rzecz zawodnika, który był przyspawany do ławki lub tylko z niej wchodził? Sztab powinien jak najszybciej rozwiązać problemy Arthura, a Rakitic powinien grać dużo częściej, ale za Busquetsa.
Atletico wczorajszą wpadką definitywnie się wyłączyło z walki o Mistrza. Teraz muszą walczyć o TOP4 z Sociedad, Bilbao i Valencią, bo Sevilla też ma aktualnie 4 pkt przewagi nad nimi. Barca i Real są poza zasięgiem pozostałych drużyn i wydaję mi się, że w El Clasico dopiero któraś z drużyn zdobędzie 3 pkt oby to była Blaugrana.
@Kengo Mi trudniej wyobrazić, żeby CR dał ZP Messiemu i odwrotnie też. Messi jest dużo skromniejszy od Ronaldo, ale sam ostatnio mówił, że bolało go jak Ronaldo zrównał się z nim w ZP.
@LuisSalvano Gość musi mieć znajomego moderatora, bo innej opcji niema. Ktoś inny za te wszystkie prowokacje dawno miałby perma lub co jakiś czas bany.
Teraz zauważyłem, żeby dyskusja znalazła się w najgorętszych, to musi być dobry troll, prowokacja lub próba wywołania gównoburzy, ale to właściwie to samo, co prowokacja. Ostatnio są praktycznie takie same dyskusję, ale to użytkownicy odpowiadają na głupie posty i robią niepotrzebne zamieszanie wokół osób, którym o to chodzi.
@mekston Z całym szacunkiem do Portugalczyka, to liczę, że ten śmieszny hype na niego i to z ostatnich 2 lat się skończy, bo to lepiej dla niego, bo póżniej faktycznie myśli, że zasługuje na ZP i się kompromituje.
@Kengo Z BVB zagrał dobrze, ale z Atletico słabo. Równie dobrze przez niego mogliśmy przegrywać po pierwszej połowie, bo kompletnie olał krycie i jeszcze oddał marny strzał przy którym mógł się zachować dużo lepiej.
@Azi To raczej niedobrze świadczy o drużynie, że aż tak wiele zależy od najlepszego zawodnika i od bramkarza, który musi nam ratować co chwile tyłek. Wiadomo, że Ter Stegen jest od takich sytuacji, ale mógłby nie mieć dnia i by było 2-0 do przerwy.
@Janiama Widzę Janiama alkohol za mocno wchodzi, a to pierwszy raz grają w deszczu? To, co mieli mówić Polacy w 74 gdzie na murawie można było pływać kajakiem :D
@Hushovt Może i tak, ale w tamtym sezonie już w Grudniu przyznawali Live tytuł, a teraz będę cierpliwe czekał. Jak dzisiaj Liverpool wygra, to są na bardzo dobrej drodze, ale sezon jest długi.
2
@Chwytliwy To chyba nie widziałeś Arthura z okresu Września-Listopada. Wiadomo, że teraz jest najlepszy De Jong, bo wszedł na jeszcze wyższy poziom, ale według mnie Arthur był trochę lepszy w tamtym czasie, a tak ogólnie to są jedyni zawodnicy przy Messim i Ter Stegenie do których się nie można w tym sezonie doczepić
0
@Jordi10 Już widzę jak najstarsi zawodnicy z kadry się go słuchają jak jest w podobnym wieku do nich.
7
Już nie róbmy z Rakitica niezbędnego zawodnika, bo 3 spotkania 2 rozegrał dobre, a z Atletico był jednym z najsłabszych zawodników. Z BVB przez jego błędy z początku też mogliśmy przegrywać przynajmniej 1-0, ale póżniej się poprawił. Z Mallorcą zagrał dobrze, ale to nie jest rywal z najwyższej półki i ten mecz musieliśmy wygrać, a jedynie pytanie było iloma golami różnicy. Chorwat tyle gra, bo wróciły problemy Arthura z poprzedniego sezonu. Brazylijczyk był naszym najlepszym pomocnikiem w tym sezonie i nagle straciłby miejsce na rzecz zawodnika, który był przyspawany do ławki lub tylko z niej wchodził? Sztab powinien jak najszybciej rozwiązać problemy Arthura, a Rakitic powinien grać dużo częściej, ale za Busquetsa.
0
@ViscaBarca123 + 2 bramki w tym sezonie. Myślisz, że w przyszłym sezonie jest gotowy by grać w Barcelonie? :D
0
@dorkizos Podpinam się pod pytaniem, bo też mnie ciekawi, co to było.
0
Atletico wczorajszą wpadką definitywnie się wyłączyło z walki o Mistrza. Teraz muszą walczyć o TOP4 z Sociedad, Bilbao i Valencią, bo Sevilla też ma aktualnie 4 pkt przewagi nad nimi. Barca i Real są poza zasięgiem pozostałych drużyn i wydaję mi się, że w El Clasico dopiero któraś z drużyn zdobędzie 3 pkt oby to była Blaugrana.
1
@bartekmess Nawet jak zostanie w Ligue 1, to wątpię, że zdobędzie więcej bramek w karierze niż Leo, a jak odejdzie do innej ligi, to na 100% nie.
0
@Mathew86 A sam uciekł jak tylko Juve spadło...
8
@Kengo Tak, a Vinicius to drugi Neymar...
0
@LuisSalvano Nie wiem dlaczego piszesz, że większość osób Ciebie tutaj nie lubi. Tutaj są dużo gorsi użytkownicy np Badej Ci podał.
1
@Kengo Mi trudniej wyobrazić, żeby CR dał ZP Messiemu i odwrotnie też. Messi jest dużo skromniejszy od Ronaldo, ale sam ostatnio mówił, że bolało go jak Ronaldo zrównał się z nim w ZP.
2
@LuisSalvano Gość musi mieć znajomego moderatora, bo innej opcji niema. Ktoś inny za te wszystkie prowokacje dawno miałby perma lub co jakiś czas bany.
0
@IronSanHybrid Mały łobuz, a co znowu wyrywał starszemu statuetkę ojca? :D
0
Teraz zauważyłem, żeby dyskusja znalazła się w najgorętszych, to musi być dobry troll, prowokacja lub próba wywołania gównoburzy, ale to właściwie to samo, co prowokacja. Ostatnio są praktycznie takie same dyskusję, ale to użytkownicy odpowiadają na głupie posty i robią niepotrzebne zamieszanie wokół osób, którym o to chodzi.
3
Lewandowskiej ciąża służy. Na tej gali była laską nr 1 według mnie. Żona Van Dijka też spoko.
0
@mekston Z całym szacunkiem do Portugalczyka, to liczę, że ten śmieszny hype na niego i to z ostatnich 2 lat się skończy, bo to lepiej dla niego, bo póżniej faktycznie myśli, że zasługuje na ZP i się kompromituje.
0
@Wilczeq Nie przynajmniej, a najwyżej i nie 5, a gdzieś 9-10.
46
Messi 2018>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>Ronaldo 2019, a Argentyńczyk dostał 5 miejsce, a Portugalczyk w tym roku 3...
6
@Kengo Z BVB zagrał dobrze, ale z Atletico słabo. Równie dobrze przez niego mogliśmy przegrywać po pierwszej połowie, bo kompletnie olał krycie i jeszcze oddał marny strzał przy którym mógł się zachować dużo lepiej.
2
@kerouac No, a jak kiedyś ciągnął tylko on i Xavi, Iniesta, Suarez, Alves, Busquets, Neymar i Rakitic. :D
0
@PrinceDamon Ja ostatnio czytałem, że ma abdykować.
0
@Azi To raczej niedobrze świadczy o drużynie, że aż tak wiele zależy od najlepszego zawodnika i od bramkarza, który musi nam ratować co chwile tyłek. Wiadomo, że Ter Stegen jest od takich sytuacji, ale mógłby nie mieć dnia i by było 2-0 do przerwy.
1
@BarcaInfo Wolałbym oglądać zawodnika z problemami niż słabego dzisiaj Rakitica. Arthur był najlepszy w pomocy.
0
@Janiama Widzę Janiama alkohol za mocno wchodzi, a to pierwszy raz grają w deszczu? To, co mieli mówić Polacy w 74 gdzie na murawie można było pływać kajakiem :D
0
@Rewolucja123 Patrząc na naszą grę, to my praktycznie cały czas jesteśmy zamurowani. No, może poza sytuacjami Pique, Rakitica i Suareza.
0
@FDJ Suarez to praktycznie stary wyjadacz. Ma prawie 33 lata, a gra jakby miał 36-37. On jest wart góra 45 mln Euro, a Martinez ponad 100.
1
@FDJ Jeśli według Ciebie minimalną dopłatą jest około 60 mln Euro, to ciekawe.
1
@Kengo Prawie Tak imponująca wysokość jak Cristiano.
0
Sterling TOP 3? Hahaha.
0
@Hushovt Może i tak, ale w tamtym sezonie już w Grudniu przyznawali Live tytuł, a teraz będę cierpliwe czekał. Jak dzisiaj Liverpool wygra, to są na bardzo dobrej drodze, ale sezon jest długi.