0

@AmigoBlancos To już nie chodzi o pomylenie stron, ale o to, że szukasz atencji, a to jest gorsze.

1

@KamQiX Taka osoba ma przerąbane, bo nawet nie wie jak wygląda.

3

@DonMatteo901 No, już Chwytliwy wysyłał jak się póżniej w głupi sposób tłumaczył. Typowy Borek napali się jak 12 letni chłopak, a póżniej się tłumaczy.

4

@Colon Black Widow-Scarlett Johanson.

1

@msmsms Gorzej jak nabierzesz ochoty, a dziewczyna już śpi.

2

@TheNekro94 To słynne "a nie mówiłem?" Janiamy?

0

Jak ja ich uwielbiam i nie rozróżniam jednocześnie.

20

Kurzajewski jakie propozycję do Kubackiego "Ja to bym chciał spędzić z Tobą całą noc."

3

Kamil powinien być zadowolony, że jak jemu nie idzie, to jest ktoś kto potrafi zająć jego miejsce. Za czasów Małysza nie było takiego zawodnika.

3

Kubacki Świetny skok! Zmiażdżył wszystkich!!

1

Kubacki na 90% wygra ten turniej :D

1

@Gaucho Tam to nawet Messi by za dużo nie zdziałał.

9

@EmilZatopek To już nie można opinii wyrazić, co do gry Barcy?

0

@sebo939 Ja tam się nie zgadzam, bo w latach 2016-2018 najlepszym stoperem był Umtiti. Pique z Romą też się skompromitował, bo go Dzeko przestawiał w tamtym meczu jakby 16 letni byk grał przeciwko 12 letniemu chuderlakowi na orliku.

2

@pax Akurat to ciekawe, że po raz kolejny próbujecie uświadomić wszystkich jaki, to obecny rząd jest zły, a poprzedni dobry.

2

@IronSanHybrid Jeszcze młody jesteś, ale jak będziesz starszy, to się jeszcze przekonasz i zobaczysz jakie to są denerwujące mendy jak pójdziesz pewnej nocy robić dwójeczkę.

2

@IronSanHybrid Takie tam coś. Podobno po wilgoci się pojawia.

5

@SeeleyBooth Jej ryja to się oglądać nie da.

1

@Kengo Ciąża to ogromna radość z powodu przyjścia dziecka na świat, a te gospodynie to szukają tylko dziury w całym i są zazdrosne, że Anka mimo 2 ciąży bardzo dobrze się trzyma.

1

@Rewolucja123 Akurat skoro Messi już wszedł w wiek 30+, to powinien być częściej zmieniany i nie być w ogóle powołany na ten SPH, co teraz będzie i na inne mecze typu 1/16, 1/8 czy 1/4 Pucharu Króla. To już nie jest piłkarz, co jest w stanie zagrać 50+ meczów w sezonie, a Urugwajczyk, to już w ogóle. Pisanie, że Messi odpoczywa w czasie spotkań śmieszy mnie od kilku lat, bo jakość jego w ofensywie jest ogromna, ale to jest gra co najmniej bez 1 zawodnika w defensywie.

1

@Rewolucja123 Kiedyś jedynym zawodnikiem, który mało uczestniczył pressingu i mało biegał był Messi, a teraz doszedł Suarez. Zespół klasy światowej nie może sobie pozwolić na, to żeby 2 zawodników nie brało żadnego udziału w defensywie. Jestem coraz bardziej przekonany, że to jest ostatni sezon Urugwajczyka u nas.

2

@IronSanHybrid Pol miał rację, że życie zaczyna się po 50. Najpierw zbajerował rudą z Quizu pod napięciem, a teraz młode niewiasty z jakiejś imprezy :D

1

@Janiama A co mnie autor obchodzi? Widzę po raz kolejny nieudolne bronienie Barcy Valverde to komentuje. Jakby to był 1 lub nawet 3 mecz taki w tym sezonie, to można by było się zgodzić, ale takich spotkań było o wiele więcej w tym sezonie.

8

@Janiama Tak sobie można to dno i wodorosty tłumaczyć.

9

De Jong się nie popisał, ale i tak był naszym najlepszym pomocnikiem, a Vidal nie może odejść do żadnego Interu, bo jest jednym z nielicznych zawodników w Barcelonie, co ma jaja.

2

@SeeleyBooth No i też to, że zarabiają o wiele za dużo jak na zmienników.

0

@AmigoBlancos Ktoś mówił, że ZZ to słaby trener? Jest dobrym trenerem, ale miał dużo szczęścia i przy tym nie ma żadnych wątpliwości.

2

@IronSanHybrid Jeśli bez rodzynek, to bardzo dobra sąsiadka, a jeśli są rodzynki, to w sumie też, ale mogło być lepiej :D

1

Kubacki wygra ten turniej.

0

Na Dawida można liczyć.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?