@Kengo Emerson w przyszłym sezonie powinien być podstawowym PO i po tym co wczoraj widziałem w 100% popieram użytkownika @pax odnośnie Semedo i Roberto.
Dlatego napisałem "prawdopodobnie", bo jeszcze go nie skreślam, a chciałbym, żeby wreszcie wygryzł obecnie najbardziej wkurzającego piłkarza Barcelony, a aktualnie nie dawał rady.
@HansLanda Wracając do dwumeczu z Chelsea, to wiele osób zapomniało o pierwszym meczu gdzie też byliśmy skrzywdzeni. Pozbawiono nas rok póżniej obrony LM.
Zastanawia mnie dlaczego Messi zawsze był kreowany na małego grzecznego chłopca, którego obchodzi tylko piłka. Może jeszcze na początku kariery taki był, ale do takiego kogoś pasował dużo bardziej Iniesta. Pazurki nasz najlepszy piłkarz pokazywał nie raz. np Skakał do zawodnika Romy w meczu towarzyskim, który był 2 razy taki jak on czy obrażał kibiców Valencii. Jeszcze dochodzi do tego kolegowanie się z jednym z najbardziej nielubianych zawodników na świecie, którego akurat ja bardzo lubię, ale wiele osób, których znam go po prostu nie lubi -Suarez. To że Messi mało mówi nie oznacza, że jest jakimś aniołkiem.
2
@Kengo Emerson w przyszłym sezonie powinien być podstawowym PO i po tym co wczoraj widziałem w 100% popieram użytkownika @pax odnośnie Semedo i Roberto.
0
@Kengo Tego, że przez ostatnie 20-25 lat jest numerem 2 nikt mu nie zabierze.
1
Joaguin... Oby nam dziadek bramki nie wcisnął jak to miał w zwyczaju robić.
2
Bayern niby miażdżył Lipsk w pierwszej połowie, ale w drugiej RedBull mógł ich spokojnie wypunktować. Bardzo dobry mecz, ale brakowało bramek.
2
@HansLanda Nie ogarnął formy, a przez ostatnie pół godziny z Bilbao zrobił więcej niż reszta pomocników Barcelony razem.
0
Dlatego napisałem "prawdopodobnie", bo jeszcze go nie skreślam, a chciałbym, żeby wreszcie wygryzł obecnie najbardziej wkurzającego piłkarza Barcelony, a aktualnie nie dawał rady.
0
@Fabik87 Paskudna ta grafika z PESA... Dobrze, że szanse dostaje Firpo, bo aktualnie Alba jest w beznadziejnej formie i powinien cały czas grzać ławę.
0
@Chwytliwy Jak już nie chce stawiać na Firpo, który jest raczej nieporozumieniem, to powinien postawić chociaż na trójkę stoperów.
0
@Volk Werner to dalej kozak. Suarez nie takie sytuacje marnował i dalej był kozakiem.
0
@HansLanda Wracając do dwumeczu z Chelsea, to wiele osób zapomniało o pierwszym meczu gdzie też byliśmy skrzywdzeni. Pozbawiono nas rok póżniej obrony LM.
0
@barteq Nawet wcześniej wyrównał :D
1
@Nano22 Np takie Despasito, które 3 lata temu było wielkim hitem, a teraz rzadko słyszane.
0
@BarcaInfo Sport to praktycznie ten sam ściek, co Don Balon. Podawanie informacji z kosmosu Sportu powinno być równie zabronione, co z Don Balona.
4
@Janiama To akurat nie było śmieszne.
25
@Janiama Nie musisz pisać, że się na tym znasz, bo pisałeś to już ze mnóstwo razy.
12
@Chwytliwy I tak był najlepszy z pomocy.
0
Busquets podsumował swoje ostatnie 3 lata gry.
8
Arthur przez te 20 minut zrobił więcej niż Rakitic przez cały obecny sezon.
0
@Ethan Raczej nie.
2
Łoniaki jest tak szybki, że przeciągnął tak wielkiego chłopa kilka metrów? :D
2
Alba jest do zmiany, ale kto za niego wejdzie?
0
@Kondziubarca Sam pajacujesz.
0
Fati schodzi, a Roberto zostaje xd
0
@Albus54 Alba nigdy nie należał do inteligentów, ale grał na poziomie, a teraz to szkoda strzępić ryja.
0
Ter Stegen zabił Pique.
1
@BueN0 Żartujesz prawda? :D
2
@ForcaMilosz Też bym miał szacunek do kierownika jakby mi pozwolił się obijać.
0
@tristan87 Ja to bym zobaczył ustawkę Messi, Suarez, Alba, Busquets vs Ter Stegen. Trzeba wyrównać szansę :D
1
@Skaramuczi U Valverde zapomnij. Neymar miał jedynie jakiś szacunek do Lucho.
1
Zastanawia mnie dlaczego Messi zawsze był kreowany na małego grzecznego chłopca, którego obchodzi tylko piłka. Może jeszcze na początku kariery taki był, ale do takiego kogoś pasował dużo bardziej Iniesta. Pazurki nasz najlepszy piłkarz pokazywał nie raz. np Skakał do zawodnika Romy w meczu towarzyskim, który był 2 razy taki jak on czy obrażał kibiców Valencii. Jeszcze dochodzi do tego kolegowanie się z jednym z najbardziej nielubianych zawodników na świecie, którego akurat ja bardzo lubię, ale wiele osób, których znam go po prostu nie lubi -Suarez. To że Messi mało mówi nie oznacza, że jest jakimś aniołkiem.