3

@Cochise Według mnie jest dobrze jak jest i nie należy nic zmieniać.

0

@barcafan9512 A ja zrobiłem wczoraj po 22 i mam spokój.

0

@escarabajo Akurat ten lepszy grał w Interze niestety.

0

@barcafan9512 A u mnie już od dzisiaj chodzą po 700 zł... Jak żyć? :(

3

@Mathew86 Zachowujesz się jak typowy Janusz. Jakby to wprowadzili dzisiaj, to byś pisał "czemu nie miesiąc wcześniej?", a miesiąc temu "na co to komu?"

0

@ShinobiQWE Jakby policja skupiła się na kościołach, to by wreszcie jakiś pożytek zrobiła, bo karanie osób za mycie samochodów jest bezsensu.

0

@jaras121 Są osoby, które nie zdają sobie sprawy, że irytują ludzi np moja sąsiadka 80+, która widać, że ma sklerozę i ma wszystko stwierdzone, a co innego jak jakaś starsza osoba robi coś specjalnie i lubi dokuczać młodszym w pełni świadomie. Takie osoby łatwo można rozpoznać.

3

@karol000pl W sezonie 15/16 Neymar był najlepszym piłkarzem Barcelony. Trochę też przez kontuzje Messiego, ale Brazylijczykowi trzeba to oddać, że nawet był lepszy od Suareza, który w samej lidze nastukał 40 bramek.

0

@PJ1985 Szczerze, to lepiej nie pisz, że jesteś z PO, bo to wstyd.

1

@Mns21 W ostatnie lato mógł się łudzić, bo coś mogło być na rzeczy, ale teraz nie ma na to kompletnie żadnych szans. Nawet jakby nie było koronawirusa, to by nie było.

1

@LuisSalvano Mi się wydaje, że PSG już coś dzisiaj ogłosiło i Neymar zostanie tam przynajmniej jeszcze 1 sezon, a jak dalej to tak będzie wyglądać, to zostanie do końca kontraktu.

4

@jaras121 Czyli jak będę miał wiek 65+ to mam zostać złośliwym dziadem i robić młodszym pod górkę?

0

@Barcelismo Oczywiście, że wirus. Koniec wirusa=powrót do normalności. Jakby obostrzenia znieśli, a wirus by dalej był, to by było niebezpiecznie.

0

@barcafan9512 Ja to bym chciał żeby wszystko się skończyło, a to prawdopodobnie dopiero początek niestety.

6

@Bykunn Znam osoby dużo mądrzejsze po zawodówce niż po studiach i zarabiają też sporo więcej. Wykształcenie to akurat żaden wyznacznik wiedzy.

1

@Bykunn Tu chodzi o koronawirusa.

0

@Chaoss Racja. W spożywaniu alkoholu, to Brzęczek nie ma do niego startu.

3

@IAmBackCules Osoby z Tuskiem na profilowym też nie powinny mieć prawa głosu.

0

@l0Messini Słuchaj TVN24 to daleko zajdziesz.

1

@l0Messini Chodzisz po domach, że masz takie informacje?

0

@Bobo25 Wyjdź z nią na półgodziny i niech się dziecko przewietrzy. No, przynajmniej u mnie pogoda ładna.

2

@barcafan9512 5 gwiazdka to już wojsko i Kaczyński wyśle Macierewicza w czołgu, a wtedy już wesoło nie będzie.

1

@kerouac Po 2 gwiazdce już chyba strzelają.

4

Komentarz usunięty

2

@ShinobiQWE Nie stare społeczeństwo, a głupie i ignorujące ważne sprawy.

0

@Hiacynk Troszkę ofiara systemu Pepa, ale u nas też dobrze grał bramki z Bilbao w Finale PK nie zapomnę do końca życia. Później też się mógł przyczynić do prawdopodobnej obrony LM, bo w tamtym czasie nie było drużyny na poziomie Barcy.

0

@jeyx77x Jeśli już jest ustatkowana i myśli racjonalnie, to czemu nie? Ale jeśli to 18-20 letnia gówniara, która zrobi dziecko z jakimś typem i zostawi je młodym 40-45 letnim dziadkom, to lepiej nie.

1

@NeroTFP Może dalej nie jesteście na to gotowi. Niektórzy mają dzieci w wieku 18-20 lat, co jest według mnie za wcześnie, a inni czekają do 40. Dziecko to jest wielka odpowiedzialność. Kolega z pracy w wieku 27 lat też mówił, że nigdy dzieci nie będzie miał, a teraz już jest 2 w drodze(termin porodu gdzieś w Sierpniu), a pierwsze już będzie miało roczek. Kolega 33 lata, a jego żona 2 lata młodsza. 30-35 lat, to są najlepsze lata na dzieci według mnie.

6

@MensculinVeB Zobacz sobie ile osób zmarło przez grypę sezonową, a ile na koronawirusa. Wiadomo, że tego wirusa można złapać dużo łatwiej niż zwykłe grypsko, ale nie można go porównywać do 2 WŚ lub końca świata.

0

@LuisSalvano Dalej myślisz, że Neymar tutaj wróci po tym wszystkim?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?