2

Najlepiej zachować spokój i trzeźwość umysłu. No, może nie dzisiaj tą trzeźwość, bo jest weekend, ale po weekendzie jak najbardziej. 2 miesiące i sytuacja wróci do normy.

0

@Barca1992 To napisz jakby miało to lepiej wyglądać.

0

@FDJ I myślisz, że on naprawdę by miał odwagę podejść do obcego faceta na przystanku i oblać go wodą?:D

0

@FC1899Barca Z tego filmiku wnioskuję, że przeprowadzam się na Grenlandię tam mnie żaden wirus nie dorwie.

0

@KapiFCB Jeśli pracodawca nie ma żadnych zysków ze strony pracownika, to nie ma mowy o żadnych premiach i tak pracownik powinien się cieszyć, że nie zarabia przez to mniej.

3

Rok temu strajki nauczycieli. W tym roku wirus. Ciekawe co będzie za rok.

0

@Kamilos84 Poczekaj za pół roku. Ja już czytałem tutaj, że ten wirus ma mutować.

1

@Commando Śmiesznie by wyszło. Francja i Niemcy niby rządzą i dzielą w UE, a sobie z wirusem nie potrafiá poradzić z dużo większym budżetem niż my. Włochy podobnie.

0

Za rok nastąpi koniec świata 4/5 ludzi na świecie zarażonych i do tego wirus zacznie mutować zamieniając ludzi w bezmyślne zombie. Możliwe, że serial Walking Dead nie powstał przypadkowo, a tak na serio to takim panikowaniem się pogarsza tylko sytuacje. Jestem pewien, że znajdą na tego wirusa skuteczny lek i będzie dobrze.

1

@Uukasz_93 To wszystko przez panikę. Media są dużo bardziej rozwinięte niż kiedyś. Na pewno pojawił się dużo groźniejszy syf niż ten wirus na przestrzeni 30 lat i niema po tym śladu.

1

@Uukasz_93 Uwierz mi, że Koronawirus, to nawet nie kropla w morzu w porównaniu do 2 WŚ.

2

@NaFazieHitman Włosi to zlekceważyli i teraz mają tego skutki. Sam piszesz, że w kilkanaście dni z około 30 zarażonych zrobiło się kilkanaście tysięcy. Jakby tak było u nas to można by było zrozumieć, ale ty wolisz atakować nas.

0

@messiandiniesta Nic nie zostanie odwołane. Przyjdzie Maj i Czerwiec, a po wirusie nie będzie słychu. Równie dobrze mogli by odwołać z powodu grypy, która jest dużo groźniejsza.

0

@NaFazieHitman Ja o tym wirusie jeszcze 2 miesiące temu nie wiedziałem. Dopiero się dowiedziałem w połowie Lutego, bo nie miałem czasu oglądać wiadomości i zajmować się pierdołami.

0

@lukaszbarca15 Jakby rezerwy City były na poziomie pierwszego składu Liverpoolu, to ligę by wygrali z łatwością, a tak to aż zostają w tej lidze zmiażdżeni przez THe Reds.

0

@DonMatteo901 Dla mnie od tej części akcja w "Harrym Potterze" zaczynała się rozkręcać. 2 pierwsze części to typowo dla dzieci, a 4,5,6 i obie 7 były super.

0

@Hushovt Popatrz na to inaczej. Rolnik, prosty chłop, który nie patrzy na wygląd szuka żony, która zadba o dom i której będzie mógł narobić dzieci, a takie piersi spokojnie wykarmią 6 jak nie więcej niemowląt.

9

@IronSanHybrid A na otarcie łez niech kierownik Setien zrobi grilla, tak jak to robił kierownik Martino. Kiełbasa, kaszanka i steki to jest super pomysł.

18

@Janiama Asystent, to po trenerze najważniejsza osoba w szatni i niżej są gdzieś kapitanowie. Nieważne, że przełożony dopiero przyszedł do firmy ima niewielkie doświadczenie, mają go słuchać, tak jak kierownika. Poza tym porównanie nietrafione.

0

@SuperVegeta Jego jeszcze długo by o dowód w Biedronce pytali...

6

@itmustbejoke Tak, a po odejściu Guardioli w kilka lat mieliśmy się stać drugim Milanem...

31

@Janiama Tak, tak, bo Ty masz zawsze rację. Jakiś miesiąc temu się żaliłeś, że się żegnasz i nie będziesz tu pisał, a jednak wróciłeś. Barca była przed Messim i będzie po, a twoje stękanie tego nie zmieni. @skakun95 Sorry. Mała pomyłka :D

1

@BaRcA!FaN A może by tak piłkarze, których obecnie mamy w kadrze i którzy zarabiają wielkie pieniądze zrobili by coś samego, a nie zrzucali by wszystkiego na Messiego?

0

@PuszkinFan To już po nas.

1

@Chwytliwy Ja też i od tamtego czasu boję się pływać.

44

Komentator wczoraj miał rację, że Messi jest teraz sobą, Xavim, Iniestą i Busquetsem, a to za dużo nawet na najlepszego piłkarza w historii. Czekanie pomocników i napastników, co wymyśli Messi jest żenujące. Najgorzej jak jest jak wczoraj np jak nie ma swojego dnia.

0

@Chwytliwy Wpaść to do stawu można lub pod pociąg.

17

Braithwaite powinien grać obowiązkowo w wyjściowym składzie. Tylko on w 2 połowie robił zamieszanie.

0

W tym meczu brakowało skuteczności, a konkretnie Suareza. Może nie jest, to ten sam Urugwajczyk, co 3 lata temu, ale dalej jest bardzo cennym zawodnikiem i wielka szkoda, że ma już swoje lata.

0

@Jaca27 Marcelo w grze do przodu, to już nie jest ten sam piłkarz, co 2-3 lata temu, a jeśli chodzi o obronę, to jeśli Messi będzie w formie, to będzie go cały czas objeżdżał tradycyjnie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?