0

@Lord_Vader Tak. Szczególnie pokazał to z Levante.

1

Atak mamy sporo mocniejszy, pomoc wyrównaną, obronę bym wskazał na Real gdyby zagrał Mendy, a nie Marcelo. Na bramce Curtois nie ma podjazdu do Ter Stegena. Nie wiem dlaczego się wskazuję Real jako faworyta. Już ogrywaliśmy sporo mocniejszy Real np z sezonu 2016 2017.

0

@Lares Jak wygra, to usuwasz konto. Wchodzisz w to? :D

0

@panczo Nie zapominaj, że my gramy na Bernabeu gdzie nam idzie o wiele lepiej niż u siebie.

0

@Faun Wiesz, że to tak nie działa?

1

@BarcaInfo Takiego De Bruyne to bym z wielką ochotą widział u nas.

0

@Coutinho007 Pique był w tamtym momencie w cieniu swojego cienia, a zresztą jak reszta zespołu.

4

Może Feddek i Wichniarek robią z siebie idiotów specjalnie, żeby o nich pisać, bo tym większy rozgłos o nich, to lepiej. No, chyba, że biorą jakieś specjalne środki przed komentowaniem spotkań innego wytłumaczenia na ich głupotę już nie ma.

0

@Kamiloza91 Nie pamiętam, ale strasznie mnie wkurzał wspominając bez przerwy o Maradonie. Niby nie gadał o Ronaldo, ale przed pierwszą połową 3 razy wspomniał o królu kokainy.

0

@beznicku1000 Atleti nigdy nie odpuszcza Realowi, a zawsze przegrywają Finały LM z nimi i odpadają w fazie pucharowej. Po tych 2 zawalonych finałach, to nigdy nie będę stawiał na Materace w LM.

0

@Messibestplayerintheworld w fazie pucharowej jest dwumecz, a nie 1 mecz. Poza tym Wanda to bardzo trudny teren i porażka Liverpoolu w 1 meczu nie jest zaskoczeniem.

0

Liverpool przejedzie się po Atleti z taką grą.

4

@jeyx77x Nie rozpędzaj się. Ernesta już w klubie niema :D

0

@fanRealuAlespoko Co nie zmienia faktu, że jednak życzę powodzenia w przejściu City, bo nie lubię zespołów Szejków jak City czy PSG. Gdyby nie pewien łysy trener, którego bardzo lubię, to pewnie nie interesowałby mnie ten klub w najmniejszym stopniu.

0

@fanRealuAlespoko Już tak nie ma, co słodzić. Ja liczę, że City wyeliminuję Real i pokaże wreszcie, że nie jest zbieraniną ogromnych pieniędzy, a drużynom.

14

@AdiKingu96 Idąc tą logiką, to nie moglibyśmy się interesować żadnym piłkarzem, który błyszczy w innym klubie.

0

@HansLanda Myślisz, że wzrost i warunki fizyczne to wszystko? Z Tyson w formie by z każdym wygrał. On niszczył zawodników 2 razy większych od siebie, a Furego to by zjadł bez popitki.

0

@Borneo City niech odpuści przegraną ligę i niech skupi całe siły na LM, bo trzeba dokopać Realowi.

3

Jest lepiej niż myślałem.

2

@FC1899Barca Na pewno przebił twoją "przydatność" na tej stronie.

0

@Wichurek Lepiej zachować chłodną głowę, bo póżniej szkoda nerwów :)

1

My na Levante graliśmy kompletną kaszanę i nie ma co się podniecać ich dzisiejszym możliwym remisem. Jedynie tyle, że przed El Clasico będziemy mieli 1 pkt przewagi, a to jest nic.

0

Jak podobno Griezmann to niewypał, to jak nazwać Hazarda?

0

@Hiacynk Akurat, racja. Można mieć sentyment do Brazylijskiego Ronaldo, Zidane czy Ronaldinho, ale to co wyprawia przez co najmniej 13 lat Portugalczyk, to przebija tamtych zawodników, bo on jest dużo dłużej na wysokim poziomie niż oni.

0

@masakrator05 Tylko Leroy Merlin.

1

@IronSanHybrid Co to za szkoła gdzie się chodzi na bosaka?

0

@Pablopicasso27 Podobnie jak Antonela Messiego.

0

@Tomo1989 Chyba w snach ich kibiców.

0

@jakub9611 Umtiti i to bez dwóch zdań. Świetne wyprowadzanie piłki i czytanie napastników, a to jest cenniejsze niż szybkość i gra głową Varane. Według mnie nasz BigSam w życiowej formie jest minimalnie lepszy niż Rafa.

0

@kuz Wiadomo, że od czasu do czasu De Jong może strzelić taką bramkę jak wczoraj, ale to jest element zaskoczenia, a nie coś typu Messi-Alba co jest rozpracowane przez lepsze drużyny całkowicie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?