3

@Hiacynk Mogła być jeszcze piękniejsza może nie pokroju Iniesty czy Xaviego, ale pokroju Davida Silvy.

8

Na TVP Sport powtórka Korea-Niemcy MŚ 2018. Loew ma tego swojego Neuera w bramce. Do tej pory mnie to śmieszy, bo gość prawie cały sezon nie grał.

1

@Janiama A czy ja pisałem o Tobie? Nie napisałem "Janiama". Ty tak zrobiłeś, ale może był jeszcze jakiś inny user, co miał nie wracać i wrócił. Myślisz, że mnie i moim jak to nazwałeś "kolegą" zrobisz na złość, że tutaj piszesz? Sam sobie robisz większą.

0

Komentarz usunięty

48

@ściah Lepiej nie rób takich pożegnań, bo już jeden użytkownik się z nami żegnał na zawsze i po miesiącu wrócił, jakby nigdy nic takiego nie ogłaszał.

2

@Hiacynk gole w Finale i Półfinale LM najcenniejsze. Milito rozegrał kapitalny sezon.

5

@NeroTFP Ten rajd+asysta do Neymar w meczu z PSG, to była maestria czysty geniusz. Takiego czegoś nie da zdobyć z takim talentem się trzeba urodzić.

1

@Wossi61FCB Jackson nie był na tym samym poziomie wokalnie co Freddie Mercury. Jedynie, co robił lepiej to tańczył. Freddie był na tyle uniwersalny, że mógłby śpiewać Jazz, Rock, Metal, Pop, Opera, Rock n Roll. Jackson to świetny piosenkarz, ale Mercury to Mercury.

2

@BarcaInfo Po sezonie 2020 2021 mógłby tam pójść i to by był wielki powrót na Angielskie boiska.

5

@tobiasson92 Gdzie pod koniec czerwca? Wszystko powinno być zrobione do połowy Maja, bo tym później tym gorzej za 2 miesiące gospodarka będzie w beznadziejnym stanie o ile już nie jest.

0

@Pablit Laporta pokazał że nie jest lepszą opcją niż Bartomeu. W ostatnich wyborach pokazał, że lepsze jest dowalenie Bartomeu niż dobro klubu. Poza tym w jego ekipie miał być Abidal, który ma teraz słabiej sobie radzi niż wywieziony na taczce Zubi.

0

@NeroTFP Już w czasie MŚ 2014 Belgia miała o niebo lepszą pakę niż my. Holandia się posypała po tamtym Mundialu, bo pokolenie Van Persich, Snejderów, Robbenów się skończyło. Teraz mają dużo lepszą obronę i pomoc niż my, ale w ataku Lewandowski zjada każdego ich napastnika.

0

@Hiacynk Nie ma już w Holandii takich tuzów jak Van Persie czy Robben, którzy cały atak obecny Holandii zjadali bez popicia, ale mają Depaya i Promesa, którzy mają umiejętności może nie tak wielkie jak tamtą dwójka, ale jednak coś potrafią.

13

@BarcaInfo Skuteczność 100% w karnych.

13

@Janiama Przereklamowane to są twoje komentarze. Arthur dawał więcej niż Rakitic, Busquets i Vidal razem wzięci.

0

@Kajtek77 Chyba tylko siła. Fotki chcą się pozbyć szrot i nam go wciskają.

9

Abidal jest idiotą jeśli wymieni Semedo i Umtitiego na tego rzeźnika.

0

@Kajtek77 Ndombele nie posiada 1/10 technicznych umiejętności Arthura.

0

Komentarz usunięty

0

@Chwytliwy Kłamać? Miałby. A czemu nie?

1

Oglądam klasyk z 2013 na Eleven 2. Valdes ostatnie 2 sezony to był poziom bliski Ter Stegena.

2

@Mathew86 Przez 1 rudowłosego byłego Polskiego Premiera, który zwiał do Brukseli.

4

@Avada Kedavra Wiek to i tak nie jest wyznacznik. U mnie w pracy jest 45 letni chłop, co myśli, że się na wszystkim zna i 19 letni chłopak, co jest od niego dużo, dużo mądrzejszy.

1

@Kondziubarca Na to aż tak bardzo bym nie liczył, ale by było miło. W robocie miesiąc temu była panika i musiałem odwołać urodziny, bo się bali koledzy z roboty przyjść, a teraz już planują Majówkę i chcą jeszcze zaprosić koleżanki z roboty na grilla. :D

0

Coś się cicho ostatnio zrobiło o koronawirusie lub nie przeglądam informacji, tak często jak w poprzednim miesiącu. Marzec to był chyba najgorszy miesiąc pod tym względem.

7

@MarioVeB! Akurat czy się jest za PO np tak jak ty lub za PiS to każdy przyzna, że Komorowski mógł najwyżej buty czyścić Dudzie.

0

@Chakalaka Hahahaha. Jakiego?

0

@Chakalaka A @IAmBackCules może mieć Tuska na profilowym?

0

@student97r Czytanie La Rambli wystarczy w szczególności.

40

@Janiama Dobry troll. Nawet jak na Ciebie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?